آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸
[میانگین] ([هر]) [کل] رای[ها]

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

آموزش لب دادن عاشقانه و لب خوردن,تصاویر لب دادن ,تصاویر لب گرفتن ,عکس لب دادن ,عکس لب گرفتن ,عکس لب خوردن ,عکس لب گیری ,عکس لب دادن متحرک ,عکس لب گیری خفن ,عکس لب خوردن خفن ,عکس بوسیدن لب متحرک ,لب گرفتن خفن ,عکس اونجوری بدون سانسور ,عکس لب گرفتن متحرک ,عکس متحرک لب دادن خفن ,عکس های لب تو لب باحال ,عکس متحرک لب دادن عاشقانه ,لب گرفتن دختر و پسر ,عکس از لب دادن ,عکس های لب دادن ,عکس متحرک لب دادن خفن +۱۸ ,

 برای مشاهده و خرید رژ لب و لاک لب روی عکس زیر کلیک کنید

 برای مشاهده و خرید رژ لب و لاک لب روی عکس زیر کلیک کنید
——————————————————————————————————

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

در این مطلب قصد داریم نحوه لب دادن زن و مرد را بیان کنیم:

۱- اگر قصد لب خوردن رویایی را دارید باید آنقدر در انتظار بنشینید تا موقعیت خوبی را بدست آورید، برخورد چشم ها با یکدیگر ، موقعیتی که دست های طرفین با هم دارند و همچنین چگونگی قرار گیری سر زن و مرد بهم دیگر تاثیر زیادی دارند و باید شما با در نظر گرفتن تمامی این حالات بهترین موقعیت را در نظر بگیرید.

۲- البته این نکته را در نظر بگیرید که نباید طرف مقابل که تشنه لب گرفتن است را زیاد در انتظار بگذارید زیرا انتظار موقعیت را سرد میکند.

۳- حواستان به برخورد چشم ها باشد و در زمانی هم که لب ها به هم میرسند این برخورد را نگهدارید و سعی کنید در زمان لب گرفتن چشم ها بسته نباشند.

۴- زمان لب خوردن باید مقداری سر خود را به یک طرف مخالف سر همسر بچرخانید تا با برخورد کردن بینی لحظه لب گرفتن شما را خراب نکند.

۵- زمانی که میخواهید لب دادن را شروع کنید با آرامش کامل لبهایتان را روی لب های معشوقتان بگذارید و کمی فشار دهید، یک مرتبه شروع به مکیدن لب نکنید.

۶- زمان لب گرفتن حتما به همسرتان چشم بدوزید و اگر دیدید که او شما را نگاه نمیکند مکیدن را ادامه ندهید.

۷- بعد آغاز بوسیدن همچنان که این عمل را تکرار میکنید در دفعات بعد حس بهتر و راحتی فراوان تری را بین خودتان درک میکنید و اشتیاق بیشتری را در خود میبینید.

۸- با گذاشتن بوسه بر بدن عشقتان بیشتر او را جستجو کنید. به آرامی این کار را بر هم قسمت های بدن انجام دهید. و زمانی که حس و حال فوق العاده بهتری پیدا کردی دیگر میدانید کدام قسمت ها نقاط حساس بدن همسراتان هست و باید روی آنجا تمرکز بیشتری داشته باشید.

انواع مختلف بوسه

بوسیدن پروانه ای

زمانی که مقابل هم نشسته و مشغول لب خوردن هستید به اندازه یک نفس پلک های خود را بسته و باز کنید در این شرایط حس پرواز یک پروانه وار خودتان در قلب و ذهن شما نقش میبندد.

بوسیدن دست

در این نوع بوسه باید دست عشقتان را از پشت به دهانتان نزدیک کنید و به لطافت بر روی دست بوسه بزنید. (در گذشته این نوع بوسه مرد به حالت هم شده طوری که حس تسلیم داشته باشد بر دست همسر بوسه میزد.)

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

بوسیدن گونه

این نوع ساده ترین شکل بوسه است که هنگام رسیدن به همدیگر در اول دیدار رخ میدهد به این صورت که دست ها را بر روی شانه های یکدیگر میگذارید و لب ها را به صورت کاملا آرام به گونه طرف مقابل برخورد می دهید.

بوسیدن گوش

در این شکل از بوسه زبانتان را به نرمی گوش بزنید و آرام بمکید ، نکته مهم در این بوسه این است که از خوردن لاله گوش با صدای بلند اجتناب کنید. زیرا گوش به شدت به صدای بلند حساسیت نشان میدهد.

بوسیدن شبیه اسیکموها

در این نوع از بوسه باید صورتتان به هم بچسبد و طی انجام عمل بوسه در زمان های وقفه بینی ها را به هم مالیده شود.

بوسیدن پلک چشمها

هنگامی که میخوایید طرف مقابل را به این گونه ببوسید سر او را گرفته و به آرامی لب های خود را به طرف پلک های بسته او برده و بوسه نرمی را بر روی پلک های او بگذارید. این بوسه حس کاملی از دوست داشتن را به طرف مقابل میدهد. این بوسه می تواند در موقعی که همسرتان در حال استراحت هم هست انجام شود.

بوسیدن انگشت

این بوسه میتواند هنگامی رخ دهد که عشقتان خواب است به این صورت که سر انگشتان او را بمکید، این نوع از بوسیدن به شدت شهوت برانگیز است.

بوسیدن پاها

این شکل از بوسه هم به شدت شهوت برانگیز است و باعث قلقکت طرف مقابلتان میشود،‌این بوسه را با آرامش انجام دهید تا از لذت انجامش سرشار شوید.

بوسیدن پیشانی

این بوسه یک بوسه آرامش بخش است و برای هر فردی آرامش به همراه می آورد، این بوسه به بوسه خودمانی یا مادران شهرت دارد.

بوسیدن انجمادی

این نوع از بوسه یکی از انواع شهوت انگیز بوسه فرانسوی است، برای انجام این بوسه باید یخ کوچکی را در دهان گذاشته و دهان را به دهان طرف مقابل نزدیک کنید و هنگام لب خوردن یخ را در دهانتان حرکت دهید.

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

بوسیدن فرانسوی

در این شکل از بوسه زبان هم در انجام بوسه نقش دارد.

بوسیدن گردن

در این نوع از بوسه باید گردن عشقتان را از بالا به پایین بخورید و هر چند مرتبه یک بار بوسه ای آتشین از لبهای عشقتان بگیرید و شروع به لب خوردن بکنید.

بوسیدن سردوگرم

از عشقتان شروع به بی گرفتن بکنید و لبهایش را لیس بزنید و تا جایی که داغ شود و بلافاصله در همین زمان که حسش خوب و آتشین داشت با دهان خوب باد سردی بر لب های بزنید تا احساس سرما کند و حس شهوت در او ایجاد شود.

بوسیدن با میوه

برای این نوع از بوسه باید میوه را تکه کرده و در دهان بگذارید و در زمانی که عشقتان را میبوسید میوه را در تکه تکه کرده تا جایی لب دادن را ادامه دهید که میوه تمام شود در این بوسه میوه هایی که انتخاب میکنید اگر از نوع آبدار باشد بهتر است تا در زمان تکه تکه شدن آب آن روی دهان جاری شود.

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

آموزش لب دادن عاشقانه زن و مرد با عکس لب گیری + ۱۸

بوسیدن با دهان بسته

در این نوع بوسه بر دهان خو نوار چسب بگذارید و به عشقتان نزدیک شوید و صدایی کنید که او برای باز کردن آن پیش بیاید تا حرف شما را بفهمد در همین زمان به اون بگویید که دیوانه وار دوستش دارید و بوسه ای آتشین میخواهید.

بوسیدن خوش گذرونی

در این نوع بوسه در حالی لب های عشقتان بسته با زبان خود لب های عشقتان را لیس بزنید.

همچنین مشاهده نمایید:

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از ما شارژ رایگان موبایل جایزه بگیرید
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ با موضوع مطلب علمی