دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

آموزش دم کردن انواع قهوه با پودر قهوه ی خاص خودش

آموزش دم کردن انواع قهوه با پودر قهوه ی خاص خودش

آموزش دم کردن انواع قهوه

قهوه ترک که بهش #قهوه_شنی هم میگن .☕️
.
.
هر نوع قهوه خاص با روشی خاص ، با لوازم خاص و با پودر قهوه ی خاص خودش تهیه میشه . .
نمیتونید با قهوه ای که مخصوص قهوه فرانسه آسیاب شده ، قهوه ترک درست کنید . نمیتونید از قهوه فرانسه کف قهوه مانند قهوه ترک انتظار داشته باشید . .
آموزش دم کردن انواع قهوه
.آموزش دم کردن انواع قهوه,آموزش طرز تهیه قهوه,روش های مختلف دم آوری انواع قهوه ها، قهوه ترک، قهوه فرانسه، قهوه عربی، ، قهوه دمی,انواع قهوه با پودر قهوه ی خاص
اول از همه یاد بگیرید که برای دم کردن هر نوع قهوه : ترک ، اسپرسو ، فرانسه نیاز به پودر قهوه ی خاص همون نوع قهوه دارید . قهوه ترک نیاز به پودری نرم و خیلی ریز آسیاب شده داره . قهوه فرانسه به پودر قهوه درشت تر نیاز داره . قهوه اسپرسو میان این دو قهوه است و پودر قهوه اش نه مثل ترک ریزه و نه مثل قهوه فرانسه درشته . .
ویژگی قهوه ترک در کف یا اصطلاحا در خامه بستن اونه . برای رسیدن به این ویژگی باید پودر قهوه کاملا ریز و نرم باشه . قهوه ترک رو در جذوه یا ایبریک درست میکنند که در ویدیو مشاهده میکنید . .
.
این کف فراوون یا خامه ؛ رمز یک قهوه ترک عالیه که با سه بار جوشیدن و از جوش انداختن حاصل میشه . با این قلق خاص یک قهوه خوشمزه دارید .

آموزش دم کردن انواع قهوه,آموزش طرز تهیه قهوه,روش های مختلف دم آوری انواع قهوه ها، قهوه ترک، قهوه فرانسه، قهوه عربی، ، قهوه دمی,انواع قهوه با پودر قهوه ی خاص
.آموزش دم کردن انواع قهوه
آبی که برای قهوه ترک استفاده میشه باید سرد باشه . میتونید آب گازدار هم به کار ببرید . اگر قهوه رو شیرین دوست دارید فقط قبل از جوشاندن داخل آب و قهوه کمی شکر بریزید . بعدا داخل فنجان به قهوه ترک ابدا شکر اضافه نمیکنند . بهمین دلیل هیچوقت کنار قهوه ترک قاشق چایخوری نمیذارند . چون خامه قهوه روی فنجان باید بمونه تا نوشیده بشه . این خامه بعدا رد میندازه و باهاش فال میگیرند که البته فقط سرگرمی جالبه نه چیز دیگه . ?☝️

کمک گرفتن از نیروی جاذبه :

روشی دیگر برای تهیه ی نوشیدنی قهوه، قرار دادن پودر قهوه داخل یک صافی است که آب جوش قطره قطره روی قهوه می چکد. طعم این قهوه به میزان آب و قهوه بسیار بستگی دارد. اما کلاً طعم قهوه اسپرسو از این قهوه بهتر است. در این روش با استفاده از نیروی جاذبه، آب از میان پودر قهوه عبور می کند و قهوه خوش طعمی را ایجاد می نماید.

تحت فشار قرار دادن :

قهوه اسپرسو ، با تحت فشار قرار دادن آب داغ تهیه می شود. این روش برای تهیه انواع نوشیدنی های قهوه به کار می رود. قهوه اسپرسو طعم متمایزی داشته و به علاوه رویش ماده خامه مانندی جمع می شود.
در این روش از نوعی قوری که سه بخش دارد استفاده می کنند. در قسمت پایینی، آب می ریزند. پس از آن که آب به جوش می آید، با فشار وارد قسمت میانی می شود که پودر قهوه در آن قسمت قرار دارد. در نهایت، نوشیدنی قهوه در قسمت بالایی قوری جمع می شود. معمولاً قوری را روی گاز می گذارند تا عملیات تهیه قهوه صورت گیرد.

ارسال شده در تاریخ 13 آذر 1397 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 234

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است