اوسس ترکیه در سال 2019 | عکس ها و دانلود برنامه O Ses Türkiye

اوسس ترکیه بهترین مسابقه خوانندگی در تلویزیون TV8 ترکیه

اوسس ترکیه 2019 یک مسابقه آواز خوانی جذاب است که در کشور ترکیه برگزار می‌شود شما به راحتی می توانید او سس را از سایت ایران پاتوق دانلود کرده و همچنین بیوگرافی و عکس های داوران و شرکت کنندگان oses turkiye را در این مطلب مشاهده فرمایید

اوسس ترکیه در سال 2019
اوسس ترکیه در سال 2019

بیوگرافی برنامه او سس ترکیه

او سس ترکیه O Ses Türkiye یک مسابقه آواز خوانی است که در ترکیه برگزار می‌شود. این برنامه نسخه‌ای محلی از برنامه صدای هلند می‌باشد و از ۱۰ اکتبر ۲۰۱۱ آغاز شده‌است. فصل اول آن از ۱۹ فوریه ۲۰۱۲در تلویزیون شو تی وی ترکیه شروع به پخش نمود و فصل دوم آن از پاییز ۲۰۱۲ در استار تی‌وی ترکیه شروع شد. او سس ترکیه توسط آجون ایلیجالی و آلپ کیرشان اجرا می‌شود. این مسابقه به غیر از ترکیه در بین ترک زبان‌های سایر کشورها از جمله ترک زبان‌های ایران و جمهوری آذربایجان خواهان و بیننده دارد و همه ساله تعدادی از شرکت‌کننده‌های اوسس ترکیه از این کشورها می‌باشند.

اوسس ترکیه در سال 2019
او سس ترکیه در سال 2019

قوانین و مقررات برنامه اوسس ترکیه

این مسابقه در پنج مرحله و با داوری چهار نفر برگزار می‌شود. اعضای گروه داوری در مرحله اول پشت به صحنه قرار می‌گیرند و شرکت‌کننده‌ها برنامه خود را اجرا کرده و در صورتی که هر یک از داوران صدای شرکت‌کننده را بپسندند می‌توانند با فشار دادن دکمه ای که برای صندلی‌های آن‌ها در نظر گرفته شده‌است صندلی آن‌ها به سمت صحنه برمی گردد و با این کار اعلام می نمایند که مایل به ادامه مسابقه در گروه خود با شرکت‌کننده حاضر در صحنه هستند. در صورتی که ۲ یا چند داور برای یک شرکت‌کننده برگردند شرکت‌کننده می‌تواند به دلخواه خود ادامه مسابقه را با یکی از هیئت ژوری را انتخاب کرده و به راه خود ادامه دهد. دور دوم این رقابت به نام دوئل نامیده می‌شود و اعضای هر گروه دو به دو با هم رقابت می‌کنند و هیئت ژوری باید از بین دو اعضای گروه خود یکی را حذف کند در ضمن سایر داوران می‌توانند در صورت پسند فرد حذف شده او را به گروه خود اضافه نمایند و در نهایت هر گروه ۱۸ شرکت‌کننده دارد در مرحله بعدی اعضای هر گروه به صورت دو به دو با اعضای گروه‌های دیگر رقابت می‌کنند و به انتخاب تماشاگران حاضر در محل مسابقه یکی از افراد حذف شده و اعضای انتخاب شده در مرحله بعدی نیز پس از رقابت به صورت دو به دو و امتیاز دهی توسط تماشاگران به مراحل بعدی می‌رسند در نهایت از طریق ارسال پیامک توسط بینندگان برنامه یک نفر به عنوان برنده نهایی مسابقه اوسس ترکیه انتخاب می‌شود.

اوسس ترکیه در سال 2019
oses turkiye 2019

مجری برنامه اوسس | آجون

مجری برنامه همچنان علی آجون ایلیجالی صاحب آجون مدیا و کانال TV8 است. در حالیکه گفته میشد احتمالاً هولیا آوشار بعنوان مجری فصل جدید معرفی و به اجرای برنامه بپردازد ولی به نظر می رسد آجون در نهایت تصمیم به ادامه مجریگری در این برنامه پربیننده خود کرده است. آجون البته در چنین تصمیمی حق دارد و این برنامه در کنار برنامه های تفریحی و سرگرم کننده دیگری مثل «وارمیسین؟ یوخ موسون؟»، «یئتنک سیزسینیز، تورکیه» و «سوروایوئر» آجون را به ثروت کنونی رسانیده است. آجون که قبلاً با طراحی و اجرای برنامه های پربیننده و ریتینگ ساز در شبکه های مشهوری همچون «شو تی وی»، «استار تی وی» و «کانال دی» ترکیه سالها فعالیت کرده بود، بالاخره توانست سه سال پیش کانال درجه دوی تی وی سکیز (TV8) را خریده و مستقلاً به اجرای برنامه های خود داز این طریق بپردازد. انتقال برنامه های پرطرفدار آجون هرچند در ابتدا با کاهش ریتینگ مواجه شد ولی در هر صورت برای آجون بهتر بود. در کنار همه این موارد به نظر می رسد آجون با تغییراتی در هیات داوری برنامه «او سس تورکیه» سعی در بالا بردن ریتینگ برنامه خود دارد. بدیهی است تی وی سکیز ترکیه اکنون یکی از کانالهای درجه اول در میان کانالهای سرگرم کننده بشمار می رود.

آجون مجری او سس
آجون مجری او سس

در این مقاله از سایت ایران پاتوق شما را با داوران جدید برنامه او سس ترکیه آشنا می کنیم. حقوق و دستمزدهای هیات داوری برنامه او سس تورکیه اشاره می شود و به معرفی اعضای جدید می پردازد.

اسامی هیاتهای داوری برنامه «او سس ترکیه» از ابتدای آغاز برنامه در سال 2010 تاکنون به ترتیب زیر بوده است:

1. Sezon: Hadise, Mustafa, Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz 2. Sezon: Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz 3. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş 4. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, Ebru Gündeş 5. Sezon: Gökhan ve Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş 6. Sezon: Gökhan ve Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Sibel Can 7. Sezon: Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan ve Hakan, Hadise

برنامه او سس تورکیه

اعضای جدید او سس ترکیه در فصل 2019

صدا سایان

صدا سایان متولد 30 دسامبر 1962، خواننده، بازیگر و مجری تلویزیونی است. صدا سایان 6 مورد ازدواج ناموفق تاکنون داشته است. (Rıdvan Kılıç (1987-1987) Sinan Engin (1990-1995) Soner Yapcacık (1998-1999) Tuncay Kıratlı (2000-2001) Gökhan Şükür (2004-2005) Onur Şan (2008-2010) ). گفته می شود صدا سایان سه سال نیز با ماحسون قرمزگول همخانگی کرده است.

صدا سایان داور او سس
صدا سایان داور او سس

صدا سایان دارای یک فرزند پسر است که در قالب اکیب آجون مدیا اشتغال دارد. آخرین //البوم ترانه صدا سایان بنام (Hatıran Yeter ) «خاطره ن یئتر» (به معنی «یاد و خاطره ات کافیست») مربوط به سال 2014 است. آخرین بازیگری وی نیز مربوط به سال 2012 در سریال İkizler Firarda «ایکیزلر فراردا» (دوقلوهای فراری) است. صدا سایان در فصول 2015 الی 2017 مجری برنامه ائولنجکسن گل (اگر قصد ازدواج داری بیا!) بود. وی در هیات داوری او سس تورکیه جای ییلدیز تیلبه را پر می کند.

بیازیت اؤزتورک

بیازیت که در برنامه با عنوان بیاز از او نامبرده می شود متولد 1969 در شهر بولوی ترکیه است. بیازیت فارغ التحصیل هنرهای زیبا از دانشگاه آنادولوی اسکی شهیر می باشد و نقاشی، مجسمه سازی، گویندگی رادیو، بازیگری و مجریگریهای موفقی را در کارنامه خود دارد. وی که خود مجری موفقتری نسبت به آجون بشمار می رود در برنامه نخست در این راستا تکه هایی همراه با شوخی به آجون انداخت.

بیازیت اؤزتورک داور او سس
بیازیت اؤزتورک داور او سس

گفته می شود برای هر برنامه 100 هزار لیره ترکیه دستمزد می گیرد! صحت این رقم بالا با توجه به موفقیت برنامه های قبلی وی محتمل به نظر می رسد. نباید از نظر دور داشت که برخی از برنامه های ترکیه بیشتر از تمامی شبکه تلویزیونی بعضی از کشورهای منطقه و اروپا ریتینگ ساز بوده و هستند.

مراد بُز

این شکل درست Murat Boz در فارسی است چون مورات شکل ترکی مراد عربی است. نام خانوادگی مراد نیز بُز به معنی خاکستری است نه بوز که معنی یخ می دهد! مراد بز یکی از محبوبترین خوانندگان ترکیه در میان نسل جوان بشمار می رود. وی نیز دارای تجربه بازیگری بوده است. مراد بز به غیر از فصل 2014، یکی از اعضای اصلی هیات داوری در برنامه او سس تورکیه بوده است.

مراد بوز داور او سس
مراد بوز داور او سس

حادثه

حادثه خواننده معروف از ابتدای برنامه او سس تورکیه جزو هیات داوری بوده و بالاخره یکبار در فصل گذشته برنده نهایی برنامه بوده است.

شنیده ها حاکی از دستمزدی حدود 75000 لیره ترکیه برای هر برنامه هرکدام از اعضای هیات داوری (به غیر از بیازیت که حداقل 90000 لیره می گیرد!) است. این ارقام ممکن است بسیار مبالغه آمیز باشد ولی چنانکه گفته شد، در اینگونه برنامه ها که در هر برنامه میلیاردها لیره از تبلیغات جذب و کسب می کند بعید نیست.

حادثه خواننده و داور او سس
حادثه خواننده و داور او سس

اما گؤکحان چرا از هیات داوری برنامه او سس ترکیه خارج شد؟ گوکحان اؤز اوغوز Gökhan Özoğuz که به مدت 5 فصل یکی از اعضای هیات داوری برنامه بود و یکی از عناصر اصلی ریتینگ ساز این برنامه بود از این فصل در برنامه حضور ندارد. از سوی دیگر دلیل اصلی کنار گذاشته شدن وی و ییلدیز تیلبه، سقوط برنامه در ریتینگها عنوان شده است!

گوکحان اؤز اوغوز Gökhan Özoğuz
گوکحان اؤز اوغوز Gökhan Özoğuz
یلدیز Yıldız Tilbe'den
یلدیز Yıldız Tilbe’den
داوران اوسس ترکیه در سال 2019
داوران اوسس ترکیه در سال 2019
اینستاگرام اوسس ترکیه کدام پیج است؟

osesturkiye@

داوران اوسس ترکیه در سال 2019

منبع : ویکیپدیا و acemalisi.com

ارسال شده در تاریخ 30 اکتبر 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 8,247
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.