کیف لوازم آرایش مسافرتی قابل حمل vely vely مناسب برای کالاهای بهداشتی و آرایشی ، جواهرات و لوازم جانبی سفر می باشد.کیف لوازم آرایش مسافرتی vely vely بسیار جادار و سبک در طرح کیسه ای طراحی شده است. شما یه راحتی می توانید تمام لوازم آرایشی خود را در آن قرار دهید.طراحی گرد آن به هنگام باز کردن کیسه امکان دسترسی آسان و سریع لوازم مورد نیازتان را در یک نگاه کلی به شما می دهد.

 

 

این کیف لوازم آرایش قابل شستشو در ماشین لباسشویی است.امتیاز اصلی این مدل داشتن طراحی کارآمد و جادار بودن هست و میتوانید به راحتی همه ی وسایل آرایشی و زیورآلاتتان را درون کیف قرار بدهید و همیشه و همه جا همراه خود داشته باشید.ویژگی بعدی دسته دار بودن این مدل است که باعث میشود تا حمل آسان تری داشته باشد.

 

 

دسته های این کیف در واقع همان بند های جمع کننده کیسه هستن که بصورت کوله ای هم قابل استفاده میشود.از این محصول میتوانید بعنوان کیف لوازم ضروری کودک ، کیف لباس زیر , لوازم حمام  و … هم استفاده کنید و جنس پارچه این کیف مقاوم در برابر نفوذ مایعات هستش و به راحتی قابل شستشو می باشد.علاوه بر این این مدل کیف آرایشی در هنگام سفر خیلی کاربردیست، چون موقع سفر میتوانید شامپو و مسواک و متعلاقات دیگر را هم درون کیف قرار بدهید و همه ضروریات را در یک کیف کنار هم داشته باشید.