دستگاه فر کننده موی

دستگاه فر کننده موی زنانه

خانم ها به زیبا آرایی موهای خود توجه خاصی دارند.فر کننده ی موی مخروطی root۵ یک وسیله کاربردی برای آرایش موها می باشد که برای فر دار کردن موها استفاده می شود. کار با فرکننده های کله قندی یا همان مخروطی شکل برای خانم هایی که علاقه زیادی به فر کردن موهای خود دارند آسان و لذت بخش است زیرا با موج های شیک و کاملا طبیعی از ریشه تا نوک موها به طور یک دست زیبایی خاصی به موها می دهد. پوشش سرامیکی و با کیفیت کله قندی روت ۵ دیجیتالی براحتی گرما را از خود عبور داده و سریع گرم میشود.

 

 

وجود دکمه ی افزایش و کاهش دما روی این نوع بابلیس این قابلیت را ایجادمیکند که متناسب با جنس مو دما را افزایش یا کاهش داد. از دیگر ویژگی های شاخص این بابلیس کله قندی روت مدل dt-۲۰۲۵  وجود دماهای مختلف ۱۵۰ , ۱۷۰ , ۱۹۰ , ۲۱۰ , ۲۳۰ درجه سانتی گراد و همچنین سیم بلند ۱,۵ متری آن می باشد که از این نوع بابلیس کله قندی میتوان در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها هم استفاده کرد.همچنین طراحی زیبا و خوش دست بودن آن بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.

 

 

دستگاه فر مخروطی root۵ بسیار مفید با کاربری اسان در منازل و سالنهای ارایشی برای فر کردن موها می باشد.شما به راحتی می توانید با این دستگاه فر مخروطی موهای خود را در کمترین زمان حالت دهید. این دستگاه فر دارای صفحه نمایشگر دیجیتالی با قابلیت تنظیم دما می باشد. بیشینه دما در این دستگاه فر ۲۳۰ درجه می باشد.جنس این دستگاه فر مخروطی سرامیک بوده و از سوختگی و اسیب به مو جلوگیری میکند.علاوه بر این باعث می‌شود موها بعد از فر کردن حالت نرم‌تر و درخشان‌تری داشته باشند.

 

دستگاه فر کننده موی خانمها

قطر مخروط از ۲۵ میلی‌متر در پایین‌ترین قسمت شروع شده و به ۱۳ میلی‌متر در قسمت باریک بالایی ختم می‌شود. با روشن کردن دستگاه، دمای مخروط فر کننده به‌سرعت شروع به بالا رفتن می‌کند. روی دسته دگمه های مثبت و منفی وجود دارد که به کمک آن می‌توان دمای مخروط را در دمای دلخواه تنظیم کرد.حداکثر دمای مخروط ۲۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است و سر آن قطعه‌ای پلاستیکی وجود دارد. این قطعه عایق حرارت است و برای استفاده از فر کننده با دو دست کاربرد دارد.

 

 

از ویژگی‌های ظاهری فر کننده باید به LED نمایش روشن بودن دستگاه و دمای انتخاب شده و سیم ۱,۵ متری و ۳۶۰ درجه گردان آن اشاره کرد که کاربرد دستگاه را در سالنهای آرایشی بالاتر میبرد.دستگاه فر کننده مو مخروطی در کمتر از ۵ دقیقه به بیشینه دما می رسد و موهای شما راحالت می دهد.فر مخروطی root۵ دستگاهی برای ایجاد فر هایی زیبا روی موهای شماست که در حداقل زمان براحتی مو های شما را فر میکند.

 

خرید بافت مو