تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری 2عددی ارزان

خرید حلقه های مغناطیسی لاغری اصل,حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری 2عددی,حلقه مغناطیسی شصت پا,قیمت حلقه های مغناطیسی لاغری شکم و پهلو,جدیدترین تکنولوژی حلقه های مغناطیسی چربی سوزی,خرید اینترنتی حلقه های مغناطیسی لاغری,فروش حلقه های مغناطیسی لاغری

حلقه های مغناطیسی شصت پا برای لاغری سریع 2 تایی

حلقه های مغناطیسی لاغری بهترین وسیله که به شصت پا وصل میشه و باعث چربی سوزی در تمام نقاط بدن می شود، کسانی که اضافه وزن دارند یا بیش از اندازه چاق هستند می توانند با استفاده از این حلقه مغناطیسی چربی سوز

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری

فروش حلقه مغناطیسی لاغری انگشتی

راز شگفت انگیز حلقه های جادویی لاغری چربی سوزدر 2 آهن ربای واقع در زیر حلقه ها نهفته است که می تواند میدانی مغناطیسی معادل 1100 گاوس برای تحریک نقاط کلیدی بدن شما که در محدوده انگشتان پا و مخصوصاً نزدیک به انگشتان بزرگ پا میباشند، همانند طب فشاری و سوزنی ایجاد نماید.

 

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری

کاهش سریع وزن با حلقه مغناطیسی لاغری

شما می توانید با استفاده همزمان از حلقه ی مغناطیسی لاغری و یک دستور رژیم غذایی ویژه ، در 15 روز بین 8 تا 10 کیلوگرم وزن و همچنین 10 تا 15 سانتی متر، از سایز خود را کاهش دهید.

در طول مدت زمان رژیم میبایست در روز 20 دقیقه پیاده روی تند داشته باشید و همواره حلقه های لاغری را طبق دستور العمل ارائه شده در بسته بندی آن ( ترجمه از ژاپنی به فارسی )، استفاده کنید. به یاد داشته باشید درصورتیکه از رژیم پیشنهاد شده استفاده نکردید و یا آن را به درستی اجرا ننمودید، باز هم بطور طبیعی و تنها با استفاده روزانه از حلقه ها شاهد کاهش وزن 4 الی 6 کیلوگرم در هر ماه خواهید بود.

این محصول ترکیبی از طب سنتی ژاپن و تکنولوژی های نوین است.

 

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغریمزیت استفاده از حلقه لاغری مغناطیسی

با داشتن فعالیت مفید روزانه و رعایت نکات رژیمی مانند مصرف آب و دوری از مواد قندی و نشاسته ای و استفاده همزمان از این محصول، می توانید به راحتی و در زمانی معین، وزن و سایز خود را کاهش دهید.

از دیگر مزایای استفاده از حلقه جادویی ، کاهش درد ناشی از انحنای ایجاد شده در ساق پا ها و گودی کمر میباشد.

 

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری

طرز عملکرد حلقه های مغناطیسی چربی سوز

با توجه به وزن کم این محصول، هیچ احساس آزاردهنده ای بابت انجام فعالیتهای روزانه به سبب استفاده از آن نخواهید داشت میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط این حلقه ها باعث افزایش متابولیسم، کاهش اشتها، تعریق بیشتر، ترشح بیشتر هرمون آندوفین (هرمون آرام بخش بدن) و کنترل بهتر اعصاب و استرس های روزانه و همچنین تسکین دردهای کمر و ساق پا به واسته انحنای ایجاد شده در آنها بوسیله تحریکات نقاط کلیدی بدن که در طب سوزنی کاربرد دارند، می شود.

 

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری

نحوه کارکرد حلقه انگشتی پا کم کردن وزن

همچنین سیلیکون حلقه ها باعث افزایش یون منفی در بدن میشود که حاصل آن تصفیه خون، دفع بهتر سموم از بدن، کاهش خستگی در روز و خوابی عمیق تر در شب خواهد بود.

با تحریک ماساژگونه پا شما به راحتی سوخت و ساز بدنتان را بالا برده و در نتیجه چربی بیشتری می سوزانید و عملکرد دستگاه گوارش و گردش خونتان را بهبود می بخشید.

 

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری

قیمت 2عدد از این محصول 40.000 تومان

خرید حلقه های مغناطیسی چربی سوز و لاغری

قیمت : 40,000  تومان

ارسال شده در تاریخ 27 ژوئن 2021 توسط مدیریت با موضوع لوازم منزل
بازدید : 5,078
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • درود بر شما
    این حلقه ها برای انگشتان دست هم هست یا فرقی نمیکنه در پا استفاده شود یا دست؟

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.