خرید خردکن همه کاره WIRE جنس اصل

خردکن همه کاره سبزیجات، خیار، گوجه فرنگی، سیب زمینی و … بهترین و جدیدترین محصول که شبیه نایسر دایسر بوده و حتی بهتر از آن می باشد، با کمک این خردکن و دستگاه سالاد ساز خیلی با سرعت می توانید سالاد برای ناهار و شام آماده نمایید

بهترین خلال کن و خردکن دستی سیب زمینی

آشپزی فارغ از چیزی که به نظر می آید ، یک فعالیت بسیار سخت و زمانبر است. تصور کنید شخصی که در منزل آشپزی میکند برای هر وعده غذایی چه مقدار زمان را باید صرف کند تا غذایی را که در حدود 10 دقیقه خورده میشود را آماده کند. این امر خصوصا در صورت استفاده از همان ابزاری که در گذشته استفاده میشده و با توجه به سرعت زندگی امروزی توجیه منطقی ندارد.

دستگاه سالاد ساز دستی یا حردکن سبزیجات

به همین منظور هرروز لوازم جدیدی برای تسهیل و همچنین تسریع آشپزی وارد بازار می شود. بعضی از این ابزار از پس انجام یکی از کارها بر می آید و سرعت آن را بالا میبرد. به این شکل شما باید آشپزخانه ای پر از وسایل مختلف داشته باشید که هرکدام را برای یک منظوری استفاده کنید.

اما بعضی از ابزار مثل غذاسازی که در اینجا به آن میپردازیم توانایی انجام چند کار را به صورت کامل دارد و در فضا و هزینه هم صرفه جویی میکند.

فروش خردکن پیاز و گوجه مارک وایت با قیمت مناسب

این خرد کن همه کاره میتواند شما را به یک آشپز حرفه ای در انجام هر کاری از درست کردن سالاد و خرد کردن میوه ها و سبزیجات گرفته تا پوست کندن آن ها و آماد طبخ شدنشان تبدیل کند. این محصول در کنار همه این ها قابلیت نصب و تعویض تیغه ها به شکل فوق العاده سریع و امن و همچنین شستشوی کاملا آسان را نیز دارد.

مشخصات خردکن و غذاساز و خلال کن جنس اصل

طول این محصول برابر با 25 سانتیمتر ، عرض آن 8 سانتیمتر و عمق ظرف آن معادل 10 سانتیمتر است.

جنس تیغه های این محصول از با کیفیت ترین نوع استیل ضد زنگ و کاملا مناسب برای مواد غذایی است.

تیغه ها ، دسته نگه دارنده و محافظ دست این خردکن از پلاستیک ABS و به رنگ قرمز ساخته شده است.

این غذاساز شامل دو خرد کن ، دو عدد خرد کن خلالی ، رنده درشت و ریز ، رنده سیر و پوست کن می شود.

قیمت: 200.000 تومان