تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو گیاهی زنان و مردان

خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو گیاهی زنان و مردان

خرید شامپو رفع سفیدی موی خانم ها,شامپو سوبارو ,قیمت شامپو سوبارو گیاهی,خرید شامپوی رنگ کننده موی سر ,شامپو رفع سفیدی مو,شامپو رفع سفیدی موی سر,شامپو رفع سفیدی مو Youthair,شامپو رفع سفیدی مو,شامپو رفع سفیدی مو سوبارو,شامپو رفع سفیدی مو آلپسین,شامپو رفع سفیدی مو دیسکریت,شامپو رفع سفیدی مو سوبارو اصل,شامپو رفع سفیدی مو دائمی,شامپو رفع سفیدی مو Subaru,شامپو رفع سفیدی موی سر کن کو,شامپو رفع سفیدی موی سر Canco

شامپو رفع سفیدی مو، بی نظیر و استثنایی برای بازگرداندن موهای مشکی
شامپو رفع سفیدی مو سوبارو دارای پایه گیاهی و کاملا طبیعی می باشد .
بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو در ایران برای آقایان و خانم ها
دارای پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت: 2068

خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو گیاهی زنان و مردان

خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو گیاهی زنان و مردان
خـرید پستی >> قیمت فقـط :20000تـومان

شامپو سوبارو Subaru یکی از بهترین محصولات مراقبتی موی سر می باشد که در سیستم تجارت الکترونیک یاسل عرضه شده است. شامپو سوبارو Subaru دارای پایه ی گیاهی بوده و نه تنها ضرری به موهای شما ندارد بلکه مفید نیز بوده و باعث تقویت موی شما نیز میشود.

فرمول شامپو رنگ سوبارو Subaru در مرکز تحقیقات بین المللی و طی تحقیقات بسیار زیاد بر اساس خصوصیات موی سر ساکنان شرقی بدست آمده و پس از چندین بار تست و آزمایش به عرضه در آمده است.

خرید پستی شامپو رفع سفیدی موی subaru اصل

سه محصول در یک محصول جدید :
اول : رنگ کننده موی سر تضمینی دائمی
دوم : پرپشت کننده موی سر
سوم : تقویت کننده و برطرف کننده شوره سر- محصولی کاملا گیاهی بدون کوچک ترین عوارض.
سوبارو محصولی به مراتب پیشرفته تر از یوتر – دیسکریت – مجیک میکس می باشد.
تفاوت این محصول با محصولات مشابه این است که از طب سنتی ۱۰۰% طبیعی،بدون عوارض،بدون بازگشت و درمان دائمی میباشد.

توجه داشته باشید :
سوبارو یک رنگ مو معمولی نیست بنا براین شما احتیاجی به انتخاب و یا تداخل شماره های رنگ مو ندارید و اگر رنگ موهای شما تیره و یا روشن بوده باشد این شامپو رنگ همان رنگ طبیعی موها را به شما باز می گرداند .

خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو اصل

خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو گیاهی زنان و مردان

خـرید پستی >> قیمت فقـط :20000تـومان

بنابراین :
اول : احتیاجی به شماره رنگ مو نیست.
دوم : احتیاجی به مخلوط کردن رنگهای مختلف ندارید.
سوم : و حتی احتیاجی به داشتن دستکش هم نیست.

فقط کافیست طبق دستورالعمل های گفته شده آنرا بر روی سربمالید . البته اگر رنگ تیره قبلی را اکنون نمی پسندید با دستورالعمل های داده شده و تنها با استفاده کمتر و یا فاصله بیشتر میان دوره های استفاده به رنگ دلخواه خود رسیده و با آن می توانید استحمام کرده و به مسافرت بروید و هرگز نگران تیره و یا تار شدن رنگ موی خود نباشید زیرا سوبارو رنگ مو نیست و در آفتاب مانندرنگ های معمولی موی سر تغییر رنگ نمی دهد و برعکس قرارگرفتن به مدت طولانی تر درآفتاب از جمله خاصیت های این داروی معجزه گر میباشد و هر چه بیشتر در آفتاب قرارگرفته باشید این دارو با فعال سازی رنگ دانه های طبیعی موهای سر اثر بهتر و بیشتری برای برگرداندن رنگ موهای شما خواهد داشت .
این محصول فعال ساز رنگدانه های مو مورد تائید سازمانهای بهداشتی در بیش از 45 کشور جهان بوده و تنها یکی از محصولات این لابراتوار با سابقه نزدیک به پنجاه سال می باشد.
چرا موهای بعضی ها سفید می شود؟
رنگدانه هائی که رنگ موی طبیعی شما را تعیین می کند به نام ملانین خوانده می شوند. با پا به سن گذاشتن اشخاص سطح ملانین در بدن رو به کاهش می گذارد و به همین علت موها شروع به سفید شدن می کند .
درحدود چه سالهایی موها رو به سفیدی می رود؟
موهای سفید در هر سنی ممکن است شروع به رشد و تکثیر نمایند . اما سن معمول برای سفید شدن موها در حدود سی سالگی اتفاق می افتد . بعضی از اشخاص حتی در دوران نوجوانی نیز با این پدیده روبرومی گردند در حالی که بعضی اشخاص مخصوصا در نژاد های آسیائی و یا سیاه پوست ممکن است هرگز موی سفید بخود نبینند .

شامپو رفع سفیدی موی سوبارو اصل
خرید شامپو رفع سفیدی موی سوبارو گیاهی زنان و مردان

خـرید پستی >> قیمت فقـط :20000تـومان

طرز استفاده از شامپوی رنگ موی سوبارو :
به مدت ۶ الی ۷ دقیقه شامپو رنگ موی سوبارو را به موهای خود مالیده و ماساژ دهید بعد از این مدت موهای خود را شسته و آبکشی نمایید به همین راحتی تمامی موهای شما مشکی شده و از شر موهای سفید راحت میشوید
توجه : با ارزان خریدن از فروشگاه های فاقد مجور و تلفن ثابت پاسخگو سلامتی مو های خود را به خطر نیاندازید و کچلی را برای خود به ارمغان نیاورید

   

ارسال شده در تاریخ 27 مارس 2018 توسط مدیریت با موضوع لوازم منزل
بازدید : 4,462
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.