خرید طی میکروفایبر جادویی تی پد میکرو فایبر شست شوی کف زمین

خرید طی میکروفایبر جادویی تی پد میکرو فایبر شستشوی کف خانه

خرید طی میکروفایبر 55000 تومان,طی مپ پد جادویی میکروفایبر,فروش طی میکروفایبر خانه تکانی,قیمت تی شست شوی میکروفایبر ,خرید ارزان میکروفایبر جادویی تمیز کردن آشپزخانه,خرید اینترنتی طی تمیز کننده کف سرامیک,خرید پستی طی دستی میکروفایبر تبلیغ شده در ماهواره

طی مپ پد جادویی میکروفایبر با شستشو و توانایی نفوذ خود، قابلیت تمیز کردن خود را بسیار ساده تر می کند. این مپ این امکان را می دهد که با استفاده از هر دو طرف مکان را تمیزتر کنید. همچنین فوق العاده انعطاف پذیر است و اجازه می دهد به کسانی که دسترسی به مکان هایی مانند دیوار، زیر میز، و غیره برایشان سخت است به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند. پارچه میکرو میکروفن موپ ماشین قابل شستشو است و بنابراین قابلیت استفاده مجدد را دارا می باشد. مپ تا 360 درجه  می تواند چرخیده شود، با طی مپ مجیک خانه خود را کاملا تمیز کنید. این برای هر خانوار ضروری است.

صرفه جویی در هزینه  طول طی مپ جادویی قابل تغییر از 80cm به 130cm است. و از پلاستیک با مقاومت بالا، آلیاژ آلومینیوم و میکرو فیبر تهیه شده است.

شما می توانید این طی مپ پد جادویی میکروفایبر را روی چوب سخت، ورقه ورقه، کاشی و سنگ مرمر استفاده کنید. این مپ، جارو، تمیز کننده و تمیز کننده پایه میباشد. و باعث رفع  کمبود جا در گنجه شما می شود. مورد استفاده برای تمیز کردن هر نوع نشتی، نوشیدنی و نوشیدنی ها. بنابراین هیچ چیز بر روی کف خانه شما  نمی ماند. شما همچنین می توانید با استفاده از طرف خشک به راحتی پایه ها و مکانهای مختلف خود را تمیز کنید.

طرف خشکی پد های میکرو فیبر بسیار شبیه یک  جاروبرقی است. و خاک، مو، باکتری ها، آلرژن ها و خرده های مانند یک آهنربا را جمع آوری می کند.

قیمت : 55,000  تومان

یکی از ساده ترین راه های تمیز کردن سطوح مختلف نظیر کف و دیوار ، استفاده از طی است . طی به دلیل دسته بلندی که دارند امکان مانور بیشتر و همچنین استفاده ساده تر را برای افراد فراهم می آورد . طی ها انواع بسیار گوناگونی از ساده تا چرخشی دارند که هر فرد بسته به نیاز و موقعیتی که از آن استفاده می کند ، امکان انتخاب دارد . از جمله طی هایی که مورد استقبال و استفاده بسیاری قرار گرفته است ، طی های تاشو هستند.

طی جادویی میکروفایبر

امکان مانور بالاتر طی های چرخشی نسبت به نمونه های ساده باعث صرف انرژی کمتر در هنگام استفاده و همچنین تمیز کردن بهتر سطوح می شود . طی های چرخشی نمونه های مختلفی از نظر شکل ظاهری دارند ، البته عملکرد اغلب آنها مشابه یکدیگر است که این بار محصولی کاملاً متفاوت را با عنوان طی جادویی میکروفایبر به شما معرفی و عرضه می داریم . میکروفایبر یک طی با ویژگی های زیاد و در عین حال بسیار کاربردی است.

طی تاشو میکروفایبر

طی دیوارشوی

ابتدایی ترین ویژگی طی میکرو فایبر را می توان دسته 3 تکه از جنس استیل با قابلیت جدا شوندگی دانست که باعث جمع شدن کامل و در نهایت اشغال فضای اندک جهت نگهداری می شود . انتهای دسته در قسمت بالا ، حلقه ای جهت آویزان کردن طی تعبیه شده است که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده نمایید . کفی طی قابلیت تاشو و همچنین جمع شوندگی به صورت کشویی را دارد ، بنابراین به سادگی می توانید پس از استفاده ، کفی را با کشیدن دسته اصلی به سمت داخل جمع کنید و از اتصال آن با سطح در زمان عدم نیاز جلوگیری کنید.

طی دیوارشوی

فروش طی جادویی میکروفایبر

در قسمت پایین دسته ، محافظی قرار گرفته که علاوه بر نگهداری کفی طی در حالت جمع شده ، این امکان را محیا می کند تا طی به صورت ایستاده بر روی زمین قرار گیرد ، ویژگی ای که باعث کاهش فضای مورد نیاز برای نگهداری و همچنین جلوگیری از افتادن مداوم دسته طی بر روی زمین می شود . قسمت داخلی نگهدارنده کفی ، تیغه ای قرار دارد که پوشش کفی طی را بدون دخالت دست تمیز می کند . برای این کار تنها کافیست کفی به صورت عمودی با استفاده از دسته طی به سمت داخل کشیده شود.

قیمت : 45,000  تومان
خرید پستی

خرید طی جادویی میکروفایبر

طی تاشو

قابلیت چرخش 360 درجه و همچنین قدرت مانور بالای کفی ، امکان تمیز کردن سطوح با دسترسی دشوار در نقاط مختلف را فراهم آورده . این محصول به همراه خود دو پوشش کفی با قابلیت جداسازی و شست و شو دارد . جنس این پوشش به گونه ایست که به سادگی سطوح را تمیز می کند . از طی تاشو میکروفایبر می توانید برای تمیز کردن سطوح مختلف نظیر کف ، دیوار ، پنجره ، خودرو و … استفاده نمایید .

خرید طی جادویی میکروفایبر

طی تاشو

ویژگی های طی جادویی میکروفایبر :

 • طراحی نوین و کاربردی
 • ابعاد :122cm * 35cm * 12cm
 • جنس دسته ها : استیل
 • دارای دسته 3 تکه با امکان جدا شوندگی
 • مجهز به پد تمیز کننده با قابلیت شست و شو
 • قابلیت چرخش 360 درجه
 • دارای کفی جمع شونده
 • مجهز به تیغه تمیز کننده کفی بدون دخالت دست
 • قابلیت ایستادن بر روی سطوح
 • امکان جمع شوندگی کفی
 • اشغال فضای اندک برای نگهداری
 • امکان آویزان کردن طی
 • مناسب جهت تمیز کردن سطوح مختلف نظیر کف ، دیوار ، پنجره ، خودرو و …
 • قابل استفاده در منزل ، محیط های تجاری ، اداری و …

طی میکرو فایبر

طی جادویی میکروفایبر

قیمت : 45,000  تومان
خرید پستی

طی مپ پد جادویی میکروفایبر

خرید طی میکروفایبر جادویی

خرید طی میکروفایبر جادویی

جنس مپ : ABS

جنس پارچه: فیبر فوق العاده

مناسب: اتاق، دیوار، پنجره، سقف
با چرخش 360 درجه 

خرید طی میکروفایبر جادویی

 

این می تواند اتاق، پنجره، ، دیوار و دیگر مکان های بلند شما را که آسان نیست شسته شوند تمیز کند.

با مپ می توانید 360 درجه  آنرا  چرخانده شود، خانه خود را کاملا تمیز کنید.

این برای  هر خانوار ضروری است.
صرفه جویی در هزینه و حفاظت از محیط زیست
فوق العاده طراحی نازک

با دسته اسفنج، بسیار مناسب و مونتاژ آسان
خرید طی میکروفایبر جادویی

خرید طی میکروفایبر جادویی

 
طول آن قابل تغییر  از 80cm به 130cm است
پارچه میکروفیببر، سفید رنگ سفید با جاذب قوی، خاکستری با تصفیه قوی

 

 

طول: 132 سانتی متر

 

پد: 35 * 11 سانتی متر

 

پارچه مپ: 38 * 17 سانتیمتر

 

مواد: پلاستیک با مقاومت بالا، آلیاژ آلومینیوم، میکرو فیبر

 

وزن خالص: 0.67 کیلوگرم

 

بسته بندی: 1 مپ، 1 پارچه مپ، 1 اسکرپ

 

بسته بندی ابعاد: 74 * 15.5 * 4.8CM

 

با توجه به اینکه می توان با شستشوی این محصول با توانایی نفوذ خود، قابلیت تمیز کردن خود را بسیار ساده تر کرد. این مپ به شما این امکان را می دهد که با استفاده از هر دو طرف مکان را  تمیز کنید. همچنین فوق العاده انعطاف پذیر است و به شما اجازه می دهد به کسانی که سخت به مکان هایی مانند دیوار، زیر میز، و غیره دسترسی دارند به راحتی  به آنها دست . پارچه میکرو میکروفن موپ ماشین قابل شستشو است و باعث می شود آن را فوق العاده آسان برای استفاده مجدد. ابعاد: 74 * 15.5 * 4.8CM

خرید طی میکروفایبر جادویی

شما می توانید این محصول را روی چوب سخت، ورقه ورقه، کاشی و سنگ مرمر استفاده کنید.

این مپ، جارو، تمیز کننده و تمیز کننده پایه میباشد. و باعث رفع  کمبود جا در گنجه شما می شود.

مورد استفاده برای تمیز کردن هر نوع نشتی، نوشیدنی و نوشیدنی ها
بنابراین هیچ چیز بر روی کف خانه شما  نمی ماند. شما همچنین می توانید با استفاده از طرف خشک به راحتی پایه ها و مکانهای مختلف  خود را تمیز کنید
طرف خشکی پد های میکرو فیبر بسیار شبیه یک  جاروبرقی است. و خاک، مو، باکتری ها، آلرژن ها و خرده های مانند یک آهنربا را جمع آوری می کند.

 زمانی که می خواهید آنها را خوب تمیز کنید، پد نیز بن قابل شستشو ماشین می باشد


خرید طی میکروفایبر جادویی
قیمت : 55,000  تومان

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از ما شارژ رایگان موبایل جایزه بگیرید
لینک کوتاه این مطلب: http://bit.ly/2GByRSh
نوشته شده توسط در تاریخ 3 اسفند 1396 با موضوع لوازم منزل | بازدید : 1,317
مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *