تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید ژل تحریک کننده زنان صورتی ایموشن افزایش میل جنسی زن

خرید ژل تحریک کننده زنان صورتی ایموشن

خرید ژل تحریک کننده زنان که برای رفع خشکی واژن خانمها استفاده می شود . این ژل صورتی ایموشن محرک جنسی بانوان کمک به حل اختلالات جنسی در زنان می کند و بهترین کرم برای تحریک بیشتر در خانمها است و دارای مجوز بهداشت می باشد.

جدیدترین ژل محرک جنسی و درمان خشکی واژن بانوان

ژل افزایش دهنده میل زنان

ژل تحریک کننده صورتی ایموشن Emotion

سرد مزاجی یا تمایل نداشتن به رابطه جنسی یک موضوع آذار دهنده برای هر دو طرفین به حساب میاید اما با استفاده از ژل صورتی ایموشن Emotion دارای خاصیت تحریک پذیری بوده و باعث افزایش میل جنسی حتی برای کسانی که تمایلی به رابطه جنسی ندارند و همچنین برای کسانی که نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.

ژل صورتی تحریک کننده ایموشن Emotion باعث تحریک پذیری فوق العاده در بانوان میشود البته این ژل برای آقایان هم قابل استفاده است که بیشتر برای بانوان پیشنهاد میشود . این ژل با تحریک پذیری فوق العاده ای که دارد به شما برای تجربه یک رابطه لذت بخش کمک میکند

همچنین این ژل باعث رفع درد حین مقاربت میشود و کسانی که مشکل خشکی واژن دارند با استفاده از ژل صورتی emotion این مشکل به راحتی رفع میشود .

 ژل-تحریک-کننده-صورتی

خرید ژل تحریک کننده صورتی ایموشن EMOTION تنها 39000 تومان

دکمه خرید

طریقه ی مصرف ژل صورتی ایموشن :

برای استفاده از این ژل 30 دقیقه قبل از نردیکی مقداری از ژل را بر روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و بعد از آن همه چی برای تجربه کردن یک رابطه فوق العاده لذت بخش مهیا است .

آیا این ژل عوارضی هم دارد ؟

تولید این ژل بر پایه آب بوده و هیچگونه عوارضی به فرد نمیرساند

ویژگی های کلی محصول :

  • تحریک پذیری ، ژل تحریک کننده بانوان و افزایش میل جنسی بانوان
  • رفع درد حین مقاربت در بانوان
  • رفع خشکی واژن
  • کمک به حل اختلالات جنسی در بانوان

ژل تحریک کننده زنان

خرید ژل تحریک کننده صورتی ایموشن EMOTION تنها 39000 تومان

دکمه خرید

مورد تایید وزارت بهداشت و دارای گواهینامه های معتبر

این ژل مورد تایید وزارت بهداشت و دارای کد IRC وزارت بهداشت درمان به شماره : 1228185274 میباشد.

دارای گواهینامه GMP سازمان غذا و دارو

دارای گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو

گواهینامه بین المللی UKAS

گواهینامه بین المللی ISO 2000 و ISO 2001

 ژل تحریک کننده زنان

همچنین شما میتوانید از دیگر محصولات جنسی ایموشن دیدن کنید .

خرید ژل تحریک کننده صورتی ایموشن EMOTION تنها 39000 تومان

دکمه خرید


خرید ژل گرم کننده واژن گالاردو مدل warmer

ژل گرم کننده گالاردو بر پایه آب رسانی تولید شده و حس لطافت و گرمی به واژن منتقل می کند. هر قوطی از ژل گرم کننده گالاردو 65 سی سی و مناسب برای حداقل 10 بار رابطه زناشویی است.

ژل گرم کننده واژن مناسب خانوم هایی هست که از سرد مزاجی رنج می برند و همچنین مناسب خانوم هایی است که از عدم ارگاسم یا دیر رسیدن به ارگاسم رنج می برند.

ژل گرم کننده گالاردو با ایجاد گرمای زیاد در ناحیه تناسلی زن باعث افزایش گردش خون شده و باعث می شود زن زودتر به ارگاسم برسد.

ژل گرم کننده گالاردو

رفع سرد مزاجی بانوان کمک به تسریع در ارگاسم بانوان است. یکی از مشکلات اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه توسط مرد است،در بیشتر اوقات، نحوه اجرای مراحل رابطه زناشویی و دخول بر اساس آن چیزی است که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه لذّت می برد ولی این امر نشان دهنده رسیدن به درجه ارضای کامل نیست.ژل گرم کننده گالاردو در هنگام روانکاری محل مورد نظر باعث ایجاد گرما در ناحیه شده و افزایش لذت برای بانوان را به عهده دارد. برخی از زنان در حین رابطه با دخول به ارگاسم نمی رسند و مرد مجبور است در زمان نزدیکی با تحریک کلیتوریس ، همسر خود را به ارگاسم برساند که البته این یکی از راه های به ارگاسم رساندن زن است و مشکل محسوب نمی شود. اما اغلب مردان تمایل دارند که زن از طریق دخول به ارگاسم برسند.

درباره ژل گرم کننده گالاردو

ژل گرم کننده گالاردو بر پایه آب رسانی تولید شده و حس لطافت و گرمی به واژن منتقل می کند. هر قوطی از ژل گرم کننده گالاردو 65 سی سی و مناسب برای حداقل 10 بار رابطه زناشویی است.ژل گرم کننده واژن مناسب خانوم هایی هست که از سرد مزاجی رنج می برند و همچنین مناسب خانوم هایی است که از عدم ارگاسم یا دیر رسیدن به ارگاسم رنج می برند. ژل گرم کننده گالاردو با ایجاد گرمای زیاد در ناحیه تناسلی زن باعث افزایش گردش خون شده و باعث می شود زن زودتر به ارگاسم برسد. خانمهایی که سرد مزاج هستند و یا دیر ارگاسم هستند می توانند از این ژل استفاده نمایند.این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل و متعادل کردن زمان ارگاسم می شود.

ارسال شده در تاریخ 16 آگوست 2019 توسط مدیریت با موضوع محصولات ویژه متاهلین
بازدید : 2,312
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.