تماس با فروشگاه 09100298006 - صادقی

خرید گیره نگهدارنده ملحفه تخت برای نگه داشتن گوشه رو فرشی

خرید گیره نگهدارنده ملحفه پتو,گیره ی نگهدارنده ی ملحفه ی تخت,با این گیره نگهدارنده، دیگر نگران جمع شدن و یا چروک شدن ملحفه های تخت خود نباشید,این گیره های سه سر از سه طرف به گوشه ی ملحفه متصل شده و سفت آن را میکشد

خرید اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه تخت

برای جمع نشدن ملحفه های تخت وسیله ای را طراحی کرده ایم که از تا خوردن آن جلوگیری کند، همچنین برای تا نخوردن و جمع نشدن روفرشی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این وسیله جالب گیره نگهدارنده ملحفه یا پتو یا رو فرشی می باشد.

خرید گیره نگهدارنده ملحفه تخت

جدیدترین گیره نگهدارنده ملحفه تخت و روفرشی

بسته ی گیره ی نگهدارنده ی ملحفه دارای چهار گیره ی سه سر برای نگه داشتن گوشه های ملحفه ی تخت می باشد که ملحفه را از چهار گوشه سفت کشیده و باعث باز شدن چروک ها و شل قرار گرفتن ملحفه روی تخت می باشد.

با داشتن این گیره ها دیگر نگران در آمدن ملحفه از روی تخت و یا ظاهر کثیف و نامرتب آن نباشید و بدون زحمت زیاد پس از هربار شستشو آن را در چهارگوشه ی تشک فیکس کنید.

 

وسیله ای برای جلوگیری از چروک شدن ملحفه تختخواب

با این گیره نگهدارنده، دیگر نگران جمع شدن و یا چروک شدن ملحفه های تخت خود نباشید. این محصول سبک وزن با ابعاد مناسب یکی از نیازهای ضروری هر خانه ای می باشد.

این گیره ها از جنس کرومی و مقاوم می باشد که دارای گیره های داخلی پلاستیکی برای جلوگیری از آسیب دیدن پارچه می باشد.

 

طرز استفاده از گیره سه سر برای گوشه های روفرشی

این گیره های سه سر از سه طرف به گوشه ی ملحفه متصل شده و سفت آن را میکشد.

همچنین با داشتن تسمه های تنظیم شونده ی طول برای هر سایز تشک و هر سایز ملحفه ای حتی تشک های سفارشی و در هر ابعادی مناسب میباشد.

علاوه بر تشک تخت برای نگه داشتن روکش صندلی ماشین، روکش صندلی مبلمان ،روکش ابزار و وسایل و… نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

 


 

قیمت : 70,000  تومان 

ارسال شده در تاریخ 22 نوامبر 2020 توسط مدیریت با موضوع لوازم منزل
بازدید : 2,575
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.