دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

درمان پراشتهایی بهبود و رفع اشتهای کاذب یا پر اشتهایی

درمان پراشتهایی بهبود و رفع اشتهای کاذب یا پر اشتهایی

درمان پراشتهایی

#درمان_پراشتهایی

✅ #عسل_ناشتا و #اسپند_شبانگاه (زیره یا پودر زیره، خرما)
✅ترک سردی ها و خوردن گرمی ها
✅یک قاشق مرباخوری بارهنگ در یک لیوان عرق نعناع 15 دقیقه جوشانده شود و عسل به آن اضافه شود تا 40 شب هر شب یک لیوان
✅ترک آب بین غذا به خصوص آب سرد و نوشابه

درمان پراشتهایی, بهبود و رفع اشتهای کاذب, روشهای کاهش اشتهای کاذب ,روشهای خانگی رفع اشتهای کاذب,بهبود پراشتهایی,رفع اشتهای زیاد,از بین بردن اشتهای کاذب

اشتهای زیاد و متابولیسم کم ، زمینه ساز چاقی می باشد ، بسیاری از افراد که اشتهای زیاد دارند نگران این مسئله بوده و به دنبال راه چاره ای برای کم کردن اشتهای خود دارند. در این مطلب ترفند هایی عملی برای درمان این مشکل به شما می گوییم.

پرخوری و تغذیه ناسالم، علل اصلی افزایش وزن هستند. بسیاری از کسانی که مشکل تغذیه ای دارند، با مفهوم کلی این مقوله بیگانه اند. آنها معمولا تمایلی به خوردن غذاهای سالم و یا برنامه ای برای این کار ندارند. در نتیجه به خوراکی های مضر روی می آورند و عادت های غذایی غلطی پیدا می کنند. بسیاری از این عادت های غذایی غلط شامل پرخوری احساسی و میل و ویار شدید به غذا خوردن می شوند.

آب فراوان بنوشید درمان پراشتهایی

آب فاقد کالری است و نوشیدن آن به سادگی می تواند اشتها را سرکوب کند. نوشیدن آب در طول روز و هنگام گرسنگی، مغز را فریب می دهد تا فکر کند معده پر است. مطالعات اخیر نشان می دهند کسانی که قبل از هر وعده غذایی دو فنجان آب می نوشند در عرض ۱۲ هفته ۷ کیلو وزن کم می کنند در حالی که این رقم در سایرین ۵ کیلوگرم است. محققان می گویند آب می تواند بسیار موثر باشد چون احساس سیری را به دنبال دارد و موجب می شود غذاهای کم کالری بخورید.

نوشیدنی‌ها را جایگزین کنید

و در آخر، اگر در بین روز نتوانستید میل به خوردن‌تان را به هیچ طریقی سرکوب کنید، نوشیدن یک لیوان چای، شیر یا قهوه را به جای کیک، بیسکوییت یا بستنی به شما پیشنهاد می‌کنیم.مایعات مغذی بخورید درمان پراشتهایی

تحقیقات نشان می دهند که زنان و مردانی که خوراکی های مایع –مانند میلک شیک سویا یا حتی سوپ می خورند، ۵۰ درصد کمتر از کسانی که کالری روزانه خود را از تنقلات به دست می آورند گرسنه می شوند.

اشتها یک پدیده جسمی و روانی است. یکی از ساده ترین راه های کنترل چربی بدن این است که استهای خودتان را کنترل کنید. با رفع گرسنگی و میل به غذا خوردن، کالری دریافتی هر روز شما کمتر می شود و می توانید وزن اضافه خود را کم کنید.

درمان پراشتهایی, بهبود و رفع اشتهای کاذب, روشهای کاهش اشتهای کاذب ,روشهای خانگی رفع اشتهای کاذب,بهبود پراشتهایی,رفع اشتهای زیاد,از بین بردن اشتهای کاذب

روز خود را با فیبر و پروتئین آغاز کنید

حجم فیبر در معده به هنگام مخلوط شدن با آب زیاد می شود و شما کمتر احساس گرسنگی می کنید. فیبر همچنین میل شما به خوردن شیرینی را کاهش می دهد.درمان پراشتهایی

از سوی دیگر پروتئین بسیار دیرهضم است و تا مدتها شما را سیر نگاه می دارد. مطالعات همچنین نشان می دهند که اگر در وعده صبحانه پروتئین مصرف کنید، تا وعده های غذایی بعدی بیشتر احساس سیری می کنید. بنابراین بهترین روش آغاز یک روز نو این است که صبحانه نان جو و شیر بخورید.

چای سبز بنوشید

اگر آب دوست ندارید، در طول روز چای سبز بنوشید. چای سبز سرشار از مواد مغذی است و اشتها را کم می کند. چای سبز نیز مانند آب، مغز را فریب می دهد.

به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب موجب کاهش لپتین در بدن و گرسنگی شما می شود. مطمئن شوید که شبها ۹ ساعت می خوابید تا انرژی خود را بالا نگاه دارید.

کم‌‌خوری را با عطر نعناع امتحان کنید

بعضی از افراد برای از بین بردن بوی بد دهان‌شان، اقدام به خوردن خوراکی می‌کنند. این افراد می‌توانند به جای پرخوری‌های بی‌مورد، روزانه دو تا سه بار به وسیله‌ دهان‌شویه‌هایی با عطر نعناع دهان خود را شستشو دهند تا این طراوت و بوی خوش، فکر خوردن را از سرشان بیرون کند.

ارسال شده در تاریخ 27 دی 1397 توسط خدیجه ص با موضوع لاغری و چاقی
بازدید : 194

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است