رستوران برهنه ها | رستوران مردان و زنان لخت مادرزاد در ژاپن

رستوران برهنه ها در کشور ژاپن

رستوران برهنه ها ، در این رستوران باید برهنه باشید, رستوران برهنه ها در ژاپن,پس از لندن اولین رستوران عریان ها در ژاپن,مرد و زن لخت مادرزاد در ژاپن,مرد و زن لخت و جنسی در ملا عام,عکس از رستوران برهنه ها,تصاویر زن و مرد عریان در رستوران سال 2022

رستوران برهنه ها ، در این رستوران باید برهنه باشید

رستوران برهنه ها در ژاپن

پس از لندن، اولین رستوران برهنه ها در ژاپن افتتاح شد.

اولین رستوران برهنه ها در ژاپن با ممنوعیت ورود افراد مسن و چاق افتتاح شد.

در سایت رستوران « The Amrita» فهرست شرایط ورود به رستوران منتشر شده است.

یکی از شرایط ضروری آن است که مهمانان باید بین ۱۸ تا ۶۰ سال باشند و تمام مهمانانی که وزن آنها ۱۵ کیلو از وزن مجاز نسبت به قدشان بیشتر باشد باید از ورود به رستوران خودداری ورزند.

ریاست رستوران حق وزن کردن هر مهمانی که فکر کند وزنش از حد مجاز بیشتر است را برای خود محفوظ می دارد.

مهمانان باید موبایل و دیگر وسایل الکترونی خود را در قفسه های ویژه باقی بگذارند تا هیچکس عکسی از این رستوران در شبکه ها منتشر نکند.

در سایت رستوران درخواست می شود به مهمان بیگانه دست زده نشود و با او صحبت نشود.

تمام بلیط های ورودی روز افتتاح که قیمت آنها از ۱۳۰ تا ۲۶۰ دلار است به فروش رفته اند. افراد دارای خالکوبی و چاق نمی توانند وارد رستوران بشنود.

https://iranpatogh.ir/wp-content/uploads/2016/10/4710721_789.jpg

رستوران برهنه ها ، در این رستوران باید برهنه باشید

————————————————————————————-

در این زمینه بخوانید :

برهنه‌گرایی یا نودیسم یک فرهنگ و جنبش سیاسی است که از برهنگی در مکان‌های خاص و عمومی حمایت می‌کند. برهنه‌گرایی به طور عام، شامل رفتارهای جنسی و شهوانی نیست هر چند که عموماً در رسانه‌ها و اذهان عمومی با این برداشت از آنها یاد می‌شود. برهنه‌گرایی در اکثر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی طرفدارانی دارد و مکانهای ویژه‌ای مانند ساحل دریا، استخر، پارک، باشگاه و … در نظر گرفته شده‌است که در آن افراد و آزادانه می‌توانند بدون هیچ لباسی در منظر عموم ظاهر شوند.

معمولاً در مکانهای عمومی که لخت بودن در آن کامل آزاد است با علامتهای «لباس اختیاری» یا «برهنگی اختیاری» است متمایز شده‌است که برعکس آن مکانهایی است که در آن با علامت «پوشیدگی اجباری» مشخص شده‌است که در آن برهنگی، کامل ممنوع است.

برهنه گرایی شخصی و خانوادگی
نوعی از برهنه گرایی است که طرفداران آن ترجیح می‌دهند تنها در محیط خانه و خانواده برهنه باشند. طی یک تحقیق در کشور کانادا بیش از ٣٩ درصد مردم این کشور در خانه و میان خانواده خود برهنه ظاهر می‌شوند که این رقم در بعضی از ایالتهای این کشور ( بریتیش کلمبیا ) به ۵١ درصد می‌رسد. بعضی از برهنه گراها اعتقاد دارند که برهنه خوابیدن باعث آرامش بیشتر و سنگینتر شدن خواب می‌شود.

برهنه‌گرایی اجتماعی
برهنه‌گرایی اجتماعی، بر برهنه گرایی در یک فضای عمومی اطلاق میشود که این فضا میتواند در خانه یا در جمع دوستان و آشنایان یا در یک اجتماع برهنه مانند مهمانی، کلوپ، اجتماع عمومی یا پاتوق باشد. در اکثر اجتماعات برهنه، پوشیدن لباس یا برهنگی انتخابی است و تنها در مکانهایی مانند استخر یا مکانهای خصوصی اجتماع کاملاً لخت انتظار می‌رود.

فلسفه برهنه‌گرایی
فلسفه برهنه‌گرایی که از آن به عنوان طبیعت گرایی نیز یاد می‌شود، منابع مختلفی دارد که بستگی به نوع افراد معتقد به آن متفاوت است و تعریف واحدی از آن وجود ندارد. اتحادیه بین‌المللی برهنه‌گرایان در این باره این گونه بیان می‌کند:

برهنه گرایی نوعی هماهنگی با طبیعت است که از طریق برهنگی اجتماعی محقق می‌شود و به نوعی خود احترامی برای انسانها با عقاید مختلف و طبیعت محسوب می‌شود

از منظر دیگر، گروهی از برهنه گراها، به برهنگی به عنوان لذت بردن از گونه دیگری از زندگی نگاه می‌کنند اما گروه دیگر با نگاهی عمیقتر به برهنگی، آن را به عنوان یکی از اصول اخلاقی به حساب می‌آورند.

نهضت لختی ها اصرار داشتند که شرم ناشی از لخت بودن به خاطر دور شدن بشر از ذات طبیعی اش است و این نظریه در تمام نحله های لختی گرایی معاصر به قوت خود باقی است. این نظریه در تقابل با میل غریزی بشر است که به طور طبیعی ( و به دور از گونه سنت و مذهب و عادت اجتماعی) با لخت بودن راحت نیست.در اکثر قبایلی که شیوه زندگی انسان های نخستین را کمابیش حفظ کرده اند نظیر Yanomami که فقط یک تکه کوچک لباس٬ آلت مرد را می پوشاند ولی به محض بیرون افتادن به سرعت توسط مرد پنهان می شود. حتی در قبیله Kwoma در گینه جدید٬ با وجود آنکه زنان و مردان کاملاً لخت هستند ولی زل زدن به اندام جنسی تابو محسوب می شود.

ارسال شده در تاریخ 16 می 2022 توسط مدیریت با موضوع گردشگری
بازدید : 22,720
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.