دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

سوخت وساز بدن یا متابولیسم، عامل مهم در افزایش وکاهش وزن بدن

سوخت وساز بدن یا متابولیسم، عامل مهم در افزایش وکاهش وزن بدن

سوخت وساز بدن , افزایش سوخت وساز بدن , رژیم لاغری , سلامتی و لاغری , ورزش , گر به دنبال رژیمی برای لاغری هستید به عامل مهمی توجه کنید باید به افزایش سوخت و ساز بدن بپردازید تا کم کردن تغذیه .

ارتباط #سوخت و #ساز بدن و #وزن ?

متابولیسم یا سوخت وساز ، عامل مهم در افزایش وکاهش وزن بدن می باشد.

افزایش متابولیسم یا همان سوخت وساز باعث کاهش وزن خواهد شد .

کاهش متابولیسم یا سوخت وساز باعث افزایش وزن می شود .

پزشکی کلاسیک امروزه شاهد افزایش چشمگیر مبتلایان به بیماری هیپوتیروئید و هیپر تیروئید می باشد .

علت زمینه ایی این بیماری از دیدگاه طب سنتی ، غلبه سردی و یا بر عکس غلبه گرمی عمومی و سیستمیک می باشد.

هر گاه سردی بر ( #بلغم ) بر بدن غلبه نماید سوخت وساز سلولی به شدت کاهش می یابد .این کاهش سوخت وساز منجربه افزایش وزن خواهد شد .

متخصصین تغذیه ، اگر با علم طبایع ومزاج شناسی آشنا باشند ، در کنار دستورات تغذیه ایی و رژیمی که به بیمار خود میدهند ، این بهم ریختگی مزاجی را نیز ، به تعادل رسانده و کمک بسیار قابل توجهی به بیمار خود خواهند نمود .

سوخت وساز بدن , افزایش سوخت وساز بدن , رژیم لاغری , سلامتی و لاغری , ورزش , گر به دنبال رژیمی برای لاغری هستید به عامل مهمی توجه کنید باید به افزایش سوخت و ساز بدن بپردازید تا کم کردن تغذیه .ورزش وتحرک کافی ، تنفس عمیق ، پرهیز از مصرف زیاد مواد غذایی سرد مزاج ، نداشتن یبوست ، رعایت ساعت مناسب خواب وبیداری ، حالات روحی و روانی متعادل (و درکل رعایت اصول سلامتی) عامل مهمی در متعادل بودن سوخت وساز سلولی می باشد .

و علت اصلی شکست رژیمهای چاقی ولاغری ، نادیده گرفتن همین بهم ریختگی مزاجی می باشد.

هر گاه پزشک قادر باشد ، افزایش سوخت وساز را برای یک فرد مبتلا به چاقی برنامه ریزی کند ، دیگر نیاز به رژیمهای سخت و طاقت فرسا وبرگشت
پذیر نخواهد بود .

و در مورد افزایش وزن وچاق شدن نیز عکس این مسئله صادق است .

ورزش وتحرک کافی ، تنفس عمیق ، پرهیز از مصرف زیاد مواد غذایی سرد مزاج ، نداشتن یبوست ، رعایت ساعت مناسب خواب وبیداری ، حالات روحی و روانی متعادل (و درکل رعایت اصول سلامتی) عامل مهمی در متعادل بودن سوخت وساز سلولی می باشد .

همین عوامل که اصول سلامتی می باشد ، باعث سلامتی ویا عدم سلامتی در تمام دستگاهها واندامهای بدن از جمله کاهش ویا افزایش سوخت وساز سلولی می شود.

سوخت وساز بدن , افزایش سوخت وساز بدن , رژیم لاغری , سلامتی و لاغری , ورزش , گر به دنبال رژیمی برای لاغری هستید به عامل مهمی توجه کنید باید به افزایش سوخت و ساز بدن بپردازید تا کم کردن تغذیه .

ارسال شده در تاریخ 6 اسفند 1396 توسط خدیجه ص با موضوع دسته‌بندی نشده , لاغری و چاقی
بازدید : 528

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است