دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

طرز تهیه مافین ماکارونى فینگر فود تهیه فینگر فود با ماکارونى

طرز تهیه مافین ماکارونى فینگر فود تهیه فینگر فود با ماکارونى

طرز تهیه مافین ماکارونى فینگر فود تهیه فینگر فود با ماکارونى با توجه به اینکه پخت زمان ریادی نیاز داره و وقت افراد روبه هنگام مهمانی و مجالس میگیره مردم دوست دارن از قبل غذاهای مهمانی رو آماده کنند به خصوص غذاهایی که سرو آنها نیز بسار آسان هست .فینگر فود جز غذاهای مورد علاقه این مهمونی ها است.

طرز تهیه مافین ماکارونى یک فینگر فود خوشمزه رو باهم میبینیم

مافین_ماکارونى_فینگر_فود خیلى خوشمزه که مى تونید تو مهمونى ها و مجالس تولد آماده اش کنید
هم خوشمزه هم راحت و هم خیلى شیک

مواد لازم
ماکارونى پخته ۴ پیمانه(هر مدلى که دوست دارید)
تخم مرغ دوعدد
ذرت نصف پیمانه
گوشت چرخ شده ٢٠٠گرم
پیاز یک عدد متوسط
سی کچاب نصف پیمانه
پنیر موزالا یا پیتزا یک پیمانه
پنیر پارمسان دو ق غ خ
نمک و فلفل و اویشن به میزان لازم

(طرز تهیه مافین ماکارونى, فینگر فود , تهیه فینگر فود با ماکارونى , تهیه مافین ماکارونى برای تولد ,تهیه فینگر فود ,فینگر فود با ماکارونى, غذای مناسب تولد ,مواد لازم مافین ماکارونی)

طرز تهیه مافین ماکارونى, فینگر فود , تهیه فینگر فود با ماکارونى , تهیه مافین ماکارونى برای تولد ,تهیه فینگر فود ,فینگر فود با ماکارونى, غذای مناسب تولد ,

ابتدا پیاز رو نگینى خرد کنید و تفت بدید تا طلایى بشه و بعد ادویه هارو اضافه کنید و گوشت رو هم اضافه کنید و تفت بدید ،ذرت رو بریزید و سس رو هم اضافه کنید و بعد بذارید بپزه..
همه مواد رو با هم مخلوط کنید و مواد گوشتى رو هم به موادتون اضافه کنید
و کاملا با هم مخلوط کنید و توى قالب مافین بریزید و توى فر که با دماى ١٨٠ درجه گرم شده بذارید تا روش طلایى و برشته بشه…. روى مافین هارو با جعفرى و سس تزیین کنید…. ..
مى تونید بجاى گوشت از سوسیس و مرغ هم استفاده کنید

امروزه با توجه به اینکه پخت زمان ریادی نیاز داره و وقت افراد روبه هنگام مهمانی و مجالس میگیره مردم دوست دارن از قبل غذاهای مهمانی رو آماده کنند به خصوص غذاهایی که سرو آنها نیز بسار آسان هست .فینگر فود جز غذاهای مورد علاقه این مهمونی ها است.

ارسال شده در تاریخ 4 آبان 1397 توسط خدیجه ص با موضوع آشپزی
بازدید : 544

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است