فال روزانه 15 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 15 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 15 اسفند

??? سخنی با متولدین امروز ???

♦️دوست عزیزی که 15 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
?شما توانایی های زیادی دارید اما آنقدر در دنیای خیالپردازی تان غرق شده اید، که از واقعیت دور افتاده اید. سعی کنید در سال پیش رو، که یکی از مهمترین سالهای زندگی تان است، واقع بینانه تر به اطراف تان نگاه کنید. شاید آنچه شما در خیال می پرورانید در اطراف تان حضور داشته باشد، بنابراین این تغییر را در خودتان ایجاد کنید. شما دوستان خوبی در اطراف تان دارید، سعی کنید که به آنها بیشتر اهمیت دهید. توجه و ابراز علاقه چیزی ست که دیگران را به سمت شما جذب می کند. ماه اردیبهشت و خرداد، بیش از همیشه به سلامت جسمی، به خصوص رژیم غذایی تان اهمیت دهید. اگر در زندگی شکستی داشته اید، از آن درس بگیرید و قدم های بعدی تان را محکم تر بردارید. یکی از گره های زندگی تان به زودی باز خواهد شد. سالی پر از هیجان، عشق و زیبایی در پیش خواهید داشت.

فال روزانه 15 اسفند,فال ماه اسفند ,فال اسفند ,فال روزانه 97.12.15 ,فال 15.12.97,فال امروز 15 اسفند, فال تولد,امروز متولدین همه ماهها,فال حافظ,فالَ

?? نیمسال اول فال روزانه ??

فال روزانه 15 اسفند

? متولدین فروردین ?

اگر می خواهید در کارتان پیشرفت کنید، باید توانایی های خود را بالا ببرید. در حال حاضر ثبت نام در کلاس های تخصصی می تواند بهترین شروع برایتان باشد. مدت هاست به فکر یک سفر هستید. همین امروز با دوستان تان تماس بگیرید و برای آن برنامه ریزی کنید. از آنجا که شما قابلیت های یک مدیر را دارید، دیگران نیز روی شما حساب باز می کنند، بنابراین با رفتارهای بی فکر خود آنها را ناامید نکنید. شما درخواستی از یکی از دوستان تان دارید، زمان خوبی ست تا آن را بیان کنید.

? متولدین اُردیبهشت ? فال روزانه 15 اسفند

امروز علاقه ای به بیان احساسات تان ندارید. این موضوع می تواند در کار شما نیز تاثیرگذار باشد، از این رو بهتر است که مسئولیت های مهم را به دیگران واگذار کنید. البته حواس تان باشد که هر کسی از عهده این کار بر نمی آید. اگر نمی خواهید پشیمانی به سراغ تان آید، محتاطانه قدم بردارید. مدت هاست به فکر حرکتی از سوی یکی از دوستان تان هستید، امروز نشانه هایی از او را خواهید دید. صبر و شکیبایی، کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

? متولدین خرداد ? فال روزانه 15 اسفند

تصمیم گیری، آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید سخت نیست. احساس می کنید که نیرویی شما را به سمتی که نمی خواهید حرکت می دهد، شاید بد نباشد که این بار پافشاری نکنید و خودتان را به آن بسپارید. اگر راهی را که از قبل برای آن برنامه ریزی کرده بودید، نرفته اید، خودتان را سرزنش نکنید. زندگی را ساده بگیرید تا احساس رضایت بیشتری کنید. امروز تغییراتی در رابطه عاطفی تان رخ می دهد و وادارتان می کند تا با گذشته ها خداحافظی کنید.

? متولدین تیر ? فال روزانه 15 اسفند

امروز زاویه دید خود را تغییر دهید و کمی عمیق تر به مسائل بنگرید. شما بیش از حد احساساتی برخورد می کنید، به بیان دیگر جای منطق در تصمیم گیری هایتان خالی ست. بنابراین پیشنهاد می کنید که از همین امروز این تعادل را به زندگی تان باز گردانید. احساس می کنید که اطرافیان تان می خواهند سر شما کلاه بگذارند، اگر چه محتاطانه رفتار کردن با دیگران خوب است اما عدم اعتماد نیز می تواند مخرب باشد و شما را دچار تردید، در هر قدمی که بر می دارید، کند. مثبت اندیشی را در خودتان تقویت کنید.

? متولدین مرداد ? فال روزانه 15 اسفند

امروز روز شماست، بنابراین آن را هدر ندهید. اگر چه شما فرد مهربانی هستید که دوست دارید مدام به دیگران کمک کنید اما لازم نیست که تمام انرژی تان را برای آنها بگذارید. در حال حاضر خود شما بیش از همیشه احتیاج به مراقبت دارید. بنابراین امروز به خودتان فشار نیاورید و کاری را که مدت هاست دلتان می خواهد، انجام دهید. حتی اگر رژیم هستید، غذاهایی که دوست دارید را بخورید. بخشی از ناتوانایی های شما به خاطر خستگی زیادتان است بنابراین لازم است که برای آرامش جسم و ذهن تان امروز را آنطور که دوست دارید بگذرانید. در انتهای روز خبر خوبی از یکی از دوستان تان خواهید شنید.

? متولدین شهریور ? فال روزانه 15 اسفند

به خاطر کارهایی که برای خودتان و حتی دیگران کرده اید، به خودتان پاداش دهید. شما لایق بهترین ها هستید، بنابراین این فرصت را از خودتان نگیرید. ناراحتی چند روز گذشته تان، امروز برطرف می شود و شما دیگر مجبور به پنهان کردن احساسات تان نیستید. اگر مدام در سرتان یک رابطه عاطفی ایده آل را تصور می کنید، به جای خیالپردازی، بهتر است که بلند شوید و آنچه می خواهید را برای خودتان بسازید. امروز تا می توانید به ظاهرتان رسیدگی و تاثیرات مثبت آن را در خود و رفتار دیگران مشاهده کنید.

?? نیمسال دوم فال روزانه ??

فال روزانه 15 اسفند

? متولدین مهر ?

شما ایده های نابی در سر دارید که باید به آنها جامع عمل بپوشانید. اما برای این منظور باید تمام شواهدی که دارید را کنار هم بچینید و قبل از اجرا یک دور آنها را مرور کنید. امروز فرصت خوبی برایتان فراهم می شود تا خودی نشان دهید، بنابراین آماده باشید و آنچه در ذهن تان می گذرد را به زبان آورید. هر چه اعتماد به نفس تان بیشتر باشد، اعتماد دیگران نیز به شما بیشتر می شود. به زودی از جانب یکی از دوستان تان پیشنهادی به شما می شود که انتظارش را نداشته اید. بهتر است که قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن فکر کنید.

? متولدین آبان ? فال روزانه 15 اسفند

به دنبال فرصتی برای شاد بودن نگردید، شما خودتان باید شادی را در زندگی تان ایجاد کنید. اگر زاویه دیدتان را نسبت به اطراف کمی تغییر دهید، مطمئنا بسیاری از مشکلاتی که داشته اید، برایتان بی اهمیت می شود. زمان خوبی است تا به دور از هیاهوی اطراف، با خودتان کمی خلوت کنید. برخی از آدمهای اطراف تان که مدام به شما انرژی منفی می دهند را از زندگی تان حذف کنید، حتی اگر ناراحت شوند. موضوعی در خانه فکر شما را مشغول کرده است، اما نگران نباشید زیرا خود به خود و به سادگی حل خواهد شد.

? متولدین آذر ? فال روزانه 15 اسفند

بهتر نیست که به جای این که انرژی تان را صرف جنگ و دعوا با دیگران کنید، به فکر پیشرفت در کار خودتان باشید؟ همیشه افرادی هستند که جلوی پای شما سنگ بیاندازند اما بهتر است که با احترام از آنها بخواهید مزاحم تان نشوند. با این روش، انرژی و تمرکز بیشتری را برای کارهایتان ذخیره خواهید کرد. مدت هاست از دوستان تان دور افتاده اید، بد نیست در میهمانی که در پیش دارید، شرکت کنید. این میهمانی می تواند تغییرات زیادی را در زندگی تان ایجاد کنید و مسیر زندگی شما را به سمت دیگری سوق دهد.

? متولدین دی ? فال روزانه 15 اسفند

اگر چه آدم ریسک پذیری نیستید اما امروز برخلاف میل تان این کار را انجام دهید. به عنوان مثال دست به کارهایی بزنید که تا به حال جرات انجام آنها را نداشته اید یا به مکان هایی بروید که تا به حال نرفته اید. این هیجان برای زندگی تان لازم است. مدت هاست متوجه شده اید که فردی به شما بیش از حد توجه نشان می دهد، از آنجا که قصد او را نمی دانید، بهتر است که روی خوش نشان ندهید. از عکس العمل های سریع و بی فکر هم خودداری کنید.

? متولدین بهمن ? فال روزانه 15 اسفند

با فردی روبه رو می شوید که رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد. اما زود قضاوت نکنید. دلیل این رفتارها عدم شناخت او نسبت به شماست. بنابراین به او زمان دهید تا شما را بشناسد، سپس در موردش تصمیم بگیرید. فرصتی در اختیارتان قرار گرفته تا خودی نشان دهید. در این شرایط آنچه بدان احتیاج دارید تمرکز است، بنابراین دست پاچه نشوید و با تمرکز تیرتان را به هدف بزنید. شما توانایی های زیادی دارید، کافی ست به آنها ایمان داشته باشید.

? متولدین اسفند ? فال روزانه 15 اسفند

شما از برقراری ارتباط با افرادی که مشترکات زیادی با شما دارند، لذت می برید. اما سعی کنید که خیلی سریع پیش نروید زیرا نظر و احساس طرف مقابل هم مهم است و شما باید با رضایت خاطر او قدم های بعدی را بردارید، در غیر این صورت میان تان کدورت پیش می آید. فردی در گذشته زندگی شما بوده که هنوز به او فکر می کنید. این رفتار طبیعی ست و افراد زیادی این حس را تجربه کرده اند. برای رهایی از این وضعیت، باید به خودتان زمان دهید.

???? نیمسال اول فال حافظ روزانه ????

?? متولدین فروردین ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی
?هر جا که روی زود پشیمان به درآیی
?هش دار که گر وسوسه عقل کنی گوش
?آدم صفت از روضه رضوان به درآیی

?تعبیر:
?دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

?? متولدین اُردیبهشت ??

?شعر:
?روز هجران و شب فرقت یار آخر شد
?زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد
?آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود
?عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

?تعبیر:
?ستاره ی بخت و اقبال شما می درخشد و فالتان بسیار فرخنده است. نعمت و مال به سویتان می آید. به ذکر و ثنای خداوند بپردازید. اتفاقات عجیبی رخ می دهند که همگی بسیار خوب هستند و دولت به همراه می آورند و این به خاطر تدبیر و عقل خودت می باشد. در همه حال با خدا باش.

?? متولدین خرداد ??

?شعر:
?سلامی چو بوی خوش آشنایی
?بدان مردم دیده روشنایی
?درودی چو نور دل پارسایان
?بدان شمع خلوتگه پارسایی

?تعبیر:
?با کسانی دوستی و رفاقت کنید که حق دوستی را بجا آورند، پارسا باشند و زخم دلتان را مرهمی گذارند نه اینکه عهد بشکنندو حق آشنایی را فراموش کنند. همتی کنید تا دلتان باز هم مثل موم نرم شود. از همنشینی با یار بد پرهیز کنید تا سعادتمند شوید. شکایت نکنید همه ی این مسائل کار خدا بوده تا به خودتان بیائید.

?? متولدین تیر ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?ای قصه بهشت ز کویت حکایتی
?شرح جمال حور ز رویت روایتی
?انفاس عیسی از لب لعلت لطیفه‌ای
?آب خضر ز نوش لبانت کنایتی

?تعبیر:
?قصه ی زندگیتان بسیار زیبا و پر حکایت است. گاهی آنقدر شیرین است که مثل لطیفه ای از آن یاد می کنید و جوان می شوید. گاهی آنقدر غصه در آن موج می زند که تاب تحمل ندارید. قدر آن چیزی را که داشتید ندانستید و حال دارید از فراق آن می سوزید. تنها آرزویتان رهایی از غم و درد است که عنایت خداوند آن را برآورده می سازد.

?? متولدین مرداد ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?ترسم که اشک در غم ما پرده در شود
?وین راز سر به مهر به عالم سمر شود
?گویند سنگ لعل شود در مقام صبر
?آری شود ولیک به خون جگر شود

?تعبیر:
?صبر داشته باش هر چند که دلت خون می شود راز خود را به کسی نگو خداوند داد تو را از ستمگران می گیرد. کاری از دستت برنمی آید، فقط دعا کن شاید بالاخره مورد قبول خداوند واقع شود. نکند اگر به حاجت رسیدی و معتبر شدی خدا را فراموش کنی بلکه باید بیشتر رو به خدا آوری.

?? متولدین شهریور ??

?شعر:
?گرم از دست برخیزد که با دلدار بنشینم
?ز جام وصل می‌نوشم ز باغ عیش گل چینم
?شراب تلخ صوفی سوز بنیادم بخواهد برد
?لبم بر لب نه ای ساقی و بستان جان شیرینم

?تعبیر:
?رشته ی کار از دستتان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هر چند می دانید راهی را که انتخاب کردهاید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه ی شیرینش تحمل می کنید. رحمت خداوند شامل حالتان می شود وخیلی زود به مراد دلتان می رسید. و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان می باشد.

???? نیمسال دوم فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 15 اسفند

?? متولدین مهر ??

?شعر:
?چو آفتاب می از مشرق پیاله برآید
?ز باغ عارض ساقی هزار لاله برآید
?نسیم در سر گل بشکند کلاله سنبل
?چو از میان چمن بوی آن کلاله برآید

?تعبیر:
?توقع خیلی زیادی از روزگار داری و دلت می خواهد بدون دردسر به همه چیز برسی. این خیالی بیش نیست بدون سعی و کوشش کار به جایی نخواهی برد. پس مثل حضرت نوح خودت آینده ات را بساز تا بلا و فقر رهایی پیدا کنی.

?? متولدین آبان ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?مرا می‌بینی و هر دم زیادت می‌کنی دردم
?تو را می‌بینم و میلم زیادت می‌شود هر دم
?به سامانم نمی‌پرسی نمی‌دانم چه سر داری
?به درمانم نمی‌کوشی نمی‌دانی مگر دردم

?تعبیر:
?جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

?? متولدین آذر ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?می خواه و گل افشان کن از دهر چه می‌جویی
?این گفت سحرگه گل بلبل تو چه می‌گویی
?مسند به گلستان بر تا شاهد و ساقی را
?لب گیری و رخ بوسی می نوشی و گل بویی

?تعبیر:
?دیگر از خدا چه می خواهید. به دنبال چه چیزی می گردید همه چیز در کنار شماست، چشمانتان را باز کنید گلستانی از معرفت و دلجویی در کنارتان هست. امروز که خریداری دارید می توانید گنج عشق طلب کنید وگرنه فردا دیر است. خوش اخلاقی تان باعث جذب دیگران است و این نوای دلتان هست که حافظ را به غزل گویی تشویق می کند.

?? متولدین دی ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?ای رخت چون خلد و لعلت سلسبیل
?سلسبیلت کرده جان و دل سبیل
?سبزپوشان خطت بر گرد لب
?همچو مورانند گرد سلسبیل

?تعبیر:
?انتظار معجزه دارید و ان معجزه وقتی محقق می شود که تمام هم و غم خود را ه کار ببندید. وقت تنگ است. کمی عجله کنید. فعل دستتان کوتاه است اما انشاالله به مقصوددست پیدا خواهید کرد. گاهی دست سرنوشت طوری رقم م خورد ک بدون هیچگونه تلاشی مقصود و نظر خود به دنبالتان می آید.

?? متولدین بهمن ??

?شعر:
?زبان خامه ندارد سر بیان فراق
?وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق
?دریغ مدت عمرم که بر امید وصال
?به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

?تعبیر:
?کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن.

?? متولدین اسفند ?? فال روزانه 15 اسفند

?شعر:
?بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم
?فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم
?اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد
?من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم

?تعبیر:
?یک دست صدا ندارد بلکه باید متحد شوید تا بتوانید پیروز شوید و بنیاد ظلم و ستم از بین ببرید. در این زمان است که به حاجات خودتان می رسید. با فردی عالی مقام ملاقات می کنید که او به شما کمک کرده و راهنمایی تان می کند. مطمئن باشید به نیات خودتان می رسید به شرط آنکه از خداوند دور نشوید.

ارسال شده در تاریخ 6 مارس 2019 توسط خدیجه ص با موضوع سرگرمی
بازدید : 1,115
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.