فال روزانه 20 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 20 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 20 اسفند

??? سخنی با متولدین امروز ???

فال روزانه 20 اسفند

♦️دوست عزیزی که 20 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
?شما شخصی منحصر بفرد، فعال، مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و منطقی هستید و همیشه آماده اید تا با چالش های جدیدی که زندگی در برابرتان قرار می دهد مواجه شوید. امسال برای دیدن نتیجه ی سرمایه گذاری هایی که پیش از این انجام داده اید باید حداقل تا نیمه ی دوم سال صبر کنید. این سال جدید از زندگیتان می تواند زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در تجارت، املاک و یا خرید و فروش طلا باشد. تلاش هایی که برای به دست آوردن پول بیشتر انجام می دهید بی شک به نتیجه خواهند رسید و زحماتتان بی پاسخ باقی نخواهند ماند. آغاز شراکت های تجاری هیچ اشکالی ندارد، اما به این شرط که از پیشینه ی شریک آینده ی خود و همچنین وضعیت مالی او اطمینان حاصل کنید. امسال در زندگی حرفه ای خود نیز موفق خواهید بود و با حل مشکلات در موقعیت های اضطراری مورد توجه مقامات مافوق خود قرار خواهید گرفت. شاید بین شما و شریک عاطفیتان برخی سوء تفاهم های جزئی پیش بیایند، اما به طور کلی رابطه ی خوبی را هم خواهید داشت. می توانید از حالا برای مراسم نامزدی با عشقتان در ماه های پایانی سال برنامه ریزی کنید. مرداد، آبان، دی و بهمن بهترین ماه ها خواهند بود.

فال روزانه 20 اسفند,فال ماه اسفند ,فال اسفند ,فال روزانه 97.12.20 ,فال 20.12.97,فال امروز 20 اسفند, فال تولد,امروز متولدین همه ماهها,فال حافظ,فالَ
?? نیمسال اول فال روزانه ??

فال روزانه 20 اسفند

? متولدین فروردین ?

در حال حاضر شما انرژی فیزیکی فوق العاده زیادی را در درون خود احساس می کنید. مواظب باشید این انرژی بسیار زیاد را به صورت دعوا و جر و بحث با دیگران و به ویژه آنهایی که دوستشان دارید تخلیه نکنید! شاید در تلاش برای کنترل خودتان و رفتارهایتان احساس کنید که انگار یک نفر دارد شما را خفه می کند و دلتان بخواهد به سریع ترین شکل ممکن از این وضعیت فرار کنید. فرار از مشکلات معمولا روش خوبی نیست، اما می توانید دویدن را جایگزین آن کنید. کمی دویدن باعث خواهد شد انرژی اضافه تان و همچنین احساسات منفی که شما را در بر گرفته اند را تخلیه کرده و احساس آرامش و راحتی کنید!

? متولدین اُردیبهشت ? فال روزانه 20 اسفند

همه چیز دارد خیلی خوب و بدون هیچ مشکل خاصی پیش می رود تا این که به یکباره یک مسیر فرعی فوق العاده سر راهتان قرار می گیرد که ممکن است خطرات و موانعی را برایتان به همراه داشته باشد. انتخاب با خودتان است، می توانید بیخیال این راه فرعی شده و مسیر سر راست و مطمئن قبلیتان را ادامه دهید و بیخیال فرصت های خوبی که این راه جدید می تواند برایتان به همراه داشته باشد شوید و محدودیت را بپذرید. یا این که خودتان را برای مواجهه با هر مشکل و مانعی آماده کرده و از این فرصت های هیجان انگیز استفاده کنید. فرصت بزرگی برای ماجراجویی سر راهتان قرار گرفته است، آن را به راحتی از دست ندهید.

? متولدین خرداد ? فال روزانه 20 اسفند

امروز شما نسبت به همنوعان و به ویژه اطرافیان خود احساس مسئولیت بسیار شدیدی دارید را احساس می کنید که روی تمام کارها و اقدام هایتان تأثیر می گذارد. شمادر حال حاضر می توانید الگوی بسیار خوبی برای جوانترهای خانواده و یا کارمندان تازه وارد در محل کارتان باشید و آنها بی آن که حتی خودشان متوجه باشند سعی در دنبال کردن شما و تبعیت از رفتارهایتان دارد؛ پس مواظب رفتارهایتان باشید و سعی کنید الگوی مناسبی برای آنها باشید. امروز شاید کمی بیش از اندازه دست و دلباز شده باشید و به فکر جیبتان نباشید. این روزها مخارج به اندازه کافی زیاد هستند، دیگر خودتان با این ولخرجی های بیهوده آنها را بیشتر نکنید.

? متولدین تیر ? فال روزانه 20 اسفند

امروز انگار یک انرژی منفی اطرافتان را فرا گرفته است که اگر بخواهید به همین صورت و در برابر هر موقعیتی که پیش می آید به لجبازی هایتان ادامه بدهید فقط بدتر و بدتر خواهد شد. موفقیت امروز شما و اطرافیانتان تا حدود زیادی به تواناییتان در کنار گذاشتن عادت ها و تصورات قبلیتان و پذیرفتن آنچه جدید و متفاوت است بستگی خواهد داشت. شما باید سعی کنید زاویه ی دیدتان را تغییر دهید. در غیر این صورت و چنانچه اصرار داشته باشید همان روش های تکراری قدیمیتان را ادامه دهید تنها با موانع و مشکلات بیشتر مواجه خواهید بود. امروز سعی کنید خودتان را از جر و بحث هایی که بین دیگر اعضای خانواده می شوند دور نگه دارید.

? متولدین مرداد ?

چه با خوشحالی و از روی میل و چه با اکراه و از روی اجبار، امروز شما مجبور خواهید بود در اتفاقاتی که در اطرافتان در جریان هستند نقش فعالی را ایفا کنید. شما تمام مدت مانند یکی از هنرپیشه های نقش اصلی خواهید بود که نتیجه ی نهایی همه چیز می تواند به او بستگی داشته باشد. هر گاه ندانستید که باید چه کار کنید چشم هایتان را بسته، یک نفس عمیق بکشید و جواب مسئله را با رجوع به قلبتان پیدا کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران شما را در این شرایط مورد کمک و حمایت خود قرار دهند چون به احتمال زیاد خودشان کارهای دیگری برای انجام دادن دارند که وقتی برایشان باقی نمی گذارد که به شما توجه کافی داشته باشند.

? متولدین شهریور ? فال روزانه 20 اسفند

زمان برنامه ریزی و حساب و کتاب به پایان رسیده و الان دیگر وقت آن است که با تمام قدرت در جهت عملی کردن این برنامه ها وارد عمل شوید. اگر هنوز خودتان را برای این نبرد با موانع و دست یابی به اهدافتان آماده نکرده اید بهتر است دست جنبانده و زره خود را به تن کنید چون چه بخواهید و چه نخواهید زمان مبارزه فرا رسیده است و چه بهتر که آماده باشید. هر چقدر سعی کنید رویارویی با آنچه اجتناب ناپذیر است را به تعویق بیندازید تنها کار را برای خودتان سخت تر خواهید کرد. شاید وقت آن رسیده باشد که به جای غصه خوردن و منفی بافی به فکر پیدا کردن راه حلی برای بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی خود و به دست آوردن پولی که نیاز دارید باشید.

?? نیمسال دوم فال روزانه ??

فال روزانه 20 اسفند

? متولدین مهر ?

امروز نگرانی برای مسائل شخصیتان را کنار گذاشته و کمی به آنچه در دنیای اطرافتان می گذرد بپردازید. شما در شرایط فعلی باید به جای آن که فقط خودتان و نیازهایتان را در نظر بگیرید به فکر کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیایی که در آن زندگی می کنید باشید. به پیدا کردن راه حلی برای دفاع از عقاید و باورهای خود فکر کنید و سعی داشته باشید همراهانی برای خود پیدا کنید. اگر گروهی از دوستانتان افکار و عقاید مشترکی با شما دارند می توانید با آنها دیدار کرده و در مورد این موضوع بحث کنید. اگر حس می کنید خسته اید سعی کنید با گوش کردن به موسیقی و یک استراحت نیمروزی مناسب و خوردن ناهار مورد علاقه تان فشاری که روی خود احساس می کنید را کمتر کنید.

? متولدین آبان ?

شما امروز احساس می کنید که در مسیر رسیدن به هدفی که برای زندگی خود تعیین کرده اید نیستید و همین موضوع هم باعث بروز احساس بیقراری و بلاتکلیفی شدیدی در وجود شما شده است. شاید ناگهان به این نتیجه رسیده باشید که شما در زندگی رسالتی بسیار بزرگتر و مهمتر از این کارهای به گمان خودتان بی اهمیتی که دارید انجام می دهید به عهده دارید. شاید تا حدود زیادی حق با شما باشد! از این فرصت استفاده کرده و به اهداف بلند مدت خود فکر کرده و آنها را مورد بررسی و در صورت نیاز تغییر قرار دهید. آنچه شما در حال حاضر احساس می کنید تنها یک احساس زودگذر نیست و از نیازهای درونیتان سرچشمه می گیرد.

? متولدین آذر ? فال روزانه 20 اسفند

موج شدیدی از قدرت و انرژی دارد به سراغتان می آید و شما باید مواظب باشید که چطور از آن استفاده می کنید. اگر از این انرژی به درستی استفاده کنید خواهید توانست با تکیه بر آن از پس هر مانع و مشکلی که بر سر راهتان قرار می گیرد غلبه کنید. امروز باید خیلی بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشد و از خودتان در برابر حوادث و آسیب های مختلف به ویژه در هنگام رانندگی محافظت کنید. شاید نگرانی در مورد مسائل مادی این فکر را به سرتان بیاورد که باید از خیر انجام کاری که مدت ها برای آن برنامه ریزی کرده بودید و خیلی هم برایتان اهمیت دارد بگذرید. این اصلا دلیل خوبی نیست که خودتان را از آن چه دوست دارید محروم کنید.

? متولدین دی ?

امروز سطح انرژی شما یک حالت دوقطبی پیدا کرده است و یک لحظه سست و تنبل می شوید و لحظه ای دیگر آماده اید تا در مسابقات دوی سرعت اول شوید! سعی کنید خودتان را با فعالیت هایی سرگرم کنید که باعث می شوند در این حالات متغیر شما تعادل ایجاد شود. لازم نیست حتما به دلیل بروز ان احساسات و حالات متغیر خود پی ببرید. همین که وجود آنها را تشخیص داده و بر اساس موقعیتی که دارید رفتار و برنامه ریزی کنید کافی خواهد بود. با وجود این که مشخص کردن حد و مرزها برای یک رابطه سالم ضروری است، شاید بهتر باشد پیش از آن که حرفی بزنید که قابل پس گرفتن نیست کمی بیشتر فکر کنید.

? متولدین بهمن ?

بد نیست امروز صبح به محض این که از خواب بیدار می شوید خودتان را برای حضور در یک میدان جنگ آماده کنید. یک نبرد تمام و کمال به راه افتاده و این طور به نظر می رسد که تمام حاضران در این میدان شما را نشانه گرفته اند! در چنین شرایطی بهترین کاری که می توانید انجام دهید جلوگیری از پیش آمدن هرگونه سوء تفاهم چه برای خودتان و چه برای دیگران خواهد بود. سعی کنید پیش از اظهارنظر در رابطه با هر موضوعی از این که تمام جوانب آن را به خوبی درک کرده اید اطمینان کامل پیدا کنید. امروز به توانایی هایی در وجود خود پی خواهید برد که تا به حال از وجود آنها بی خبر بوده اید، بهتر است ساده از کنار آنها نگذرید و به فکر استفاده از آنها باشید.

? متولدین اسفند ? فال روزانه 20 اسفند

امروز بحث بر سر مسائلی مانند سیاست، مذهب، فلسفه و یا مسائل اجتماعی می تواند به یک جنگ اساسی و تمام عیار تبدیل شود. با این حال با خیال راحت نظراتتان را بیان کنید. الان از آن وقت هایی نیست که بخواهید کوتاه بیایید و به شما توصیه می شود اگر نمی خواهید حقتان خورده شده یا نظرتان زیر سوال برده شود سکوت نکنید؛ گاهی جنگیدن لازم و ضروری است! شما میل شدیدی به خدمت به دیگران احساس می کنید و این نیاز ممکن است شما را به سوی انجام فعالیت های گروهی که ممکن است شامل کارهای خیریه نیز بشوند بکشاند. این فعالیت ها فرصت آشنایی با افراد جدیدی که می توانند دوستان خوبی نیز باشند را برای شما فراهم خواهد کرد.

???? نیمسال اول فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 20 اسفند

?? متولدین فروردین ??

?جوزا سحر نهاد حمایل برابرم?
?یعنی غلام شاهم و سوگند می‌خورم?
?ساقی بیا که از مدد بخت کارساز?
?کامی که خواستم ز خدا شد میسرم?

?تعبیر: بخت و اقبال با تو همراه است و روزگار روی خوش را به تو نشان می دهد. خداوند را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو دریغ نکند. به عهد و پیمان خود پایبند و وفادار باش تا حق دوستی را به جای آورده باشی.

?? متولدین اُردیبهشت ?? فال روزانه 20 اسفند

?صبح است و ژاله می‌چکد از ابر بهمنی?
?برگ صبوح ساز و بده جام یک منی?
?در بحر مایی و منی افتاده‌ام بیار?
?می تا خلاص بخشدم از مایی و منی?

?تعبیر: دچار کبر و غرور شده اید سعی کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دور کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به سراغتان می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید.

?? متولدین خرداد ?? فال روزانه 20 اسفند

?این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی?
?وین دفتر بی‌معنی غرق می ناب اولی?
?چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم?
?در کنج خراباتی افتاده خراب اولی?

?تعبیر: مرحبا بر شما هر آنچه دارید از حق تعالی می دانید حتی نعمت سلامتی را. وقتی به گذشته تان فکر می کنید می بینید چندان کار مفیدی انجام نداده اید. در حال حاضر مصلحت در این است که خاموش باشید. رازتان را با خدایتان در میان بگذارید وگرنه اگر فاش کنید دشمنانتان شکست سختی به شما می دهند، تحمل کنید، خداوند با صابران است.

?? متولدین تیر ?? فال روزانه 20 اسفند

?دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود?
?تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود?
?دل که از ناوک مژگان تو در خون می‌گشت?
?باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود?

?تعبیر: آفرین بر ایمان راسخ و اراده ی تو که باعث می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازی دام ها را میشکنی خداوند به خاطر همین همت و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت عجیب باشد.

?? متولدین مرداد ?? فال روزانه 20 اسفند

?نسیم صبح سعادت بدان نشان که تو دانی?
?گذر به کوی فلان کن در آن زمان که تو دانی?
?تو پیک خلوت رازی و دیده بر سر راهت?
?به مردمی نه به فرمان چنان بران که تو دانی?

?تعبیر: شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره ی باران سراب می شود و همچون پرنده ایی که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است. پس زیرک باشید معامله ای انجام خواهید داد که بسیار سودمند و ناجی شما از بند گرفتاری است.

?? متولدین شهریور ?? فال روزانه 20 اسفند

?چو گل هر دم به بویت جامه در تن?
?کنم چاک از گریبان تا به دامن?
?تنت را دید گل گویی که در باغ?
?چو مستان جامه را بدرید بر تن?

?تعبیر: حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما محال است ولی توکل به خدا کنید هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستانتان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگوئید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند.

???? نیمسال دوم فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 20 اسفند

?? متولدین مهر ??

?صوفی بیا که آینه صافیست جام را?
?تا بنگری صفای می لعل فام را?
?راز درون پرده ز رندان مست پرس?
?کاین حال نیست زاهد عالی مقام را?

?تعبیر: دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

?? متولدین آبان ?? فال روزانه 20 اسفند

?سحرگه ره روی در سرزمینی?
?همی‌گفت این معما با قرینی?
?که ای صوفی شراب آن گه شود صاف?
?که در شیشه برآرد اربعینی?

?تعبیر: معمایی برایتان پیش آمده که لاینحل است برای حل آن به افراد ناباب مراجعه نکنید چراغ امیدتان روشن می شود و شما به جواب معمای خودتان می رسید. فعلا گاه با غم هایتان سازش کنید با مشورت به آنچه که می خواهید می رسید. کمی تحمل کنید جواب این معما آنقدر با ارزش هست که به خاطر آن زحمت بکشید.

?? متولدین آذر ?? فال روزانه 20 اسفند

?یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود?
?دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود?
?راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک?
?بر زبان بود مرا آن چه تو را در دل بود?

?تعبیر: راهی برای تو گذاشته بودند که به سلامتی از آن گذر کردید. در ایام جوانی و خوشی غافل نباش که خوشی زودگذر است و بادهای نفاق به سویت می وزند، پس آماده باش تا در آن زمان راه و چاره را پیدا کنی. در ضمن به فکر باش تا یاری پیدا کنی که همیشه تکیه گاه تو باشد.

?? متولدین دی ?? فال روزانه 20 اسفند

?در خرابات مغان نور خدا می‌بینم?
?این عجب بین که چه نوری ز کجا می‌بینم?
?جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو?
?خانه می‌بینی و من خانه خدا می‌بینم?

?تعبیر: انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گوئید باید دید در آینده چه پیش می آید و نتیجه ی کار چه می شود. کاری را از روی هوس انجام نمی دهید اگر آن کار همراه با درد و رنج باشد ولی می دانید که در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب و عالی در پی دارد. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.

?? متولدین بهمن ??

?سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندی?
?خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی?
?دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است?
?بدین راه و روش می‌رو که با دلدار پیوندی?

?تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کسی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

?? متولدین اسفند ??

?اگر چه باده فرح بخش و باد گل‌بیز است?
?به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است?
?صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد?
?به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است?

?تعبیر: زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

ارسال شده در تاریخ 10 مارس 2019 توسط خدیجه ص با موضوع سرگرمی
بازدید : 1,194
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.