فال روزانه 21 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 21 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 21 اسفند

??? سخنی با متولدین امروز ???

♦️دوست عزیزی که 21 اسفند به دنیا آمده ای،تولدت مبارک!
?شما شخصی سخاوتمند، مؤدب، مهربان، مصمم، دارای قدرت تصمیم گیری بالا و همیشه آماده برای کمک به دیگران هستید. این ویژگی ها و رفتار دوستانه ی شما باعث می شوند خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار کرده و دوستی های ارزشمندی را آغاز کنید. امسال این دوستی ها و روابط می توانند در راه رسیدن به خواسته هایتان کمک قابل توجهی به شما بکنند. شاید ایده های خلاقانه ای که برای کسب درآمد بیشتر به ذهنتان می رسند نتایج مورد نظرتان را به همراه نداشته باشند، اما اگر اراده و پشتکار کافی داشته باشید در نهایت به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. امسال از لحاظ حرفه ای بسیار موفق خواهید بود. مسئولیت های جدیدی به عهده تان گذاشته خواهند شد که با انجام آنها به بهترین نحو ممکن تأیید رئیس و همکارانتان را به دست خواهید آورد. این موفقیت ای حرفه ای می توانند پاداش های زیادی از جمله ترفیع رتبه را برای شما به همراه داشته باشند. در اولین ماه از این سال جدید زندگیتان خبرهای بسیار خوبی را از شریک عاطفی خود دریافت خواهید کرد که باعث استحکام بیشتر رابطه ی شما خواهند شد. بهترین ماه های امسال فروردین، خرداد، تیر و شهریور خواهند بود.

فال روزانه 21 اسفند,فال ماه اسفند ,فال اسفند ,فال روزانه 97.12.21 ,فال 21.12.97,فال امروز 21 اسفند, فال تولد,امروز متولدین همه ماهها,فال حافظ,فالَ

?? نیمسال اول فال روزانه ??

فال روزانه 21 اسفند

? متولدین فروردین ?

امروز وقت آن فرا رسیده است که خیلی خوب و دقیق به حد و مرزها توجه کنید. شما باید یک مکالمه ی جدی با خودتان داشته باشید و برای کارتان، سلامتیتان، روابط خود با دیگران و به طور خلاصه هر جایی از زندگیتان که لازم می دانید حد و مرزهایی را مشخص کنید. این که بدانید چه وقت «نه» بگویید و به دیگران اجازه ندهید از حدودی که برایشان مشخص کرده اید فراتر نروند در حال حاضر در زندگی شما بسیار مهم و ضروری است. شما حتی باید «نه» گفتن به خودتان را هم یاد بگیرید و بدانید چه وقت هایی باید در برابر نفس خود و خواسته های غیر منطقی آن بایستید. این کار باعث خواهد شد تغییرات مثبت بسیاری را در زندگی خود مشاهده کنید.

? متولدین اُردیبهشت ? فال روزانه 21 اسفند

امروز از این که واقعیت ها را پذیرفته و حواستان به آنچه دارد در زندگیتان می گذرد آگاه هستید اطمینان کامل پیدا کنید. شاید شما دارید مرحله ی ناخوشایند انکار را پشت سر می گذارید و حاضر به پذیرفتن واقعیت ها نیستید. چشم هایتان را خوب باز کرده و به دنیای اطراف خود با دقت نگاه کنید تا بتوانید خودتان را با واقعیت های زندگیتان تطبیق داده و شادی و رضایت خاطر را بار دیگر تجربه کنید. البته که همه چیز به همین سرعت و راحتی اتفاق نخواهد افتاد، اما نقش شما در این روند بسیار مهم خواهد بود. خودتان را با دلخوشی های موقتی و سطحی سرگرم نکنید و به دنبال خوشحالی و رضایت خاطر واقعی باشید.

? متولدین خرداد ? فال روزانه 21 اسفند

امروز یک جورهایی از آن روزهایی است که چیزهایی می بینید که چندان برایتان خوشایند نیستند و این موضوع هم بیشتر به خودتان برمی گردد تا دیگران! کارهایی که به تازگی و یا حتی در گذشته های دور انجام داده اید ذهنتان را به خود مشغول کرده و باعث می شوند که احساس شرمندگی و پشیمانی کنید. اجازه ندهید که این احساسات ناخوشایند روزتان را خراب کنند و این واقعیت را به خودتان گوشزد کنید که همه ی ما گاهی اشتباه می کنیم و آنچه اهمیت دارد این است که اشتباهات خود را تکرار نکنید. امروز مواظب رفتارتان با عشقتان باشید، اگر صبح که بی حوصله هستید با او بدرفتاری کنید تمام خوش اخلاقی ها و قربان صدقه های بعدیتان بی فایده خواهند بود.

? متولدین تیر ? فال روزانه 21 اسفند

امروز به اهمیت عشق در زندگیتان خوب فکر کنید. همه چیز در جنگیدن برای به دست آوردن شخصی که دوست دارید و فتح قلب او با استفاده از استراتژی ها و سیاست هایی که آموخته اید خلاصه نمی شود. عشق می تواند نگرش شما به دنیای اطرافتان را تحت تأثیر قرار دهد و تشکیل دهنده ی بخش مهمی از شخصیت شما باشد. امروز احتمالا کارهای بسیار زیادی به عهده تان خواهند بود و مجبور خواهید بود برخی کارهایی که موعد آنها به سر رسیده است را تکمیل کرده و تحویل دهید و این می تواند بهانه خیلی خوبی برای فرار کردن از دست کسی باشد که با داستان هایش فقط وقتتان را هدر کرده و ذهنیتی اشتباه در شما ایجاد می کند.

? متولدین مرداد ? فال روزانه 21 اسفند

شما برای رضایت نفس خود کاری انجام داده اید که حالا از آن پشیمان هستید و به شدت احساس گناه و عذاب وجدان دارید. در واقع ناراحتی شما از این بابت است که با انجام این کار به یک نفر دیگر آسیبی وارد کرده و یا باعث ناراحتی و دل شکستگی او شده اید. به جای این که خودتان را با احساس گناه بیهوده و بی نتیجه شکنجه بدهید بهتر است با طرف مقابلتان صحبت کرده و در صورت لزوم از او عذرخواهی کنید. هر چه سریعتر این کار را انجام دهید به نفعتان است، چون در غیر این صورت تمام روز ذهنتان درگیر این ماجرا خواهد بود و نخواهید توانست روی هیچ کار دیگری تمرکز کنید و این موضوع برایتان دردسرساز خواهد شد.

? متولدین شهریور ? فال روزانه 21 اسفند

امروز داشتن دانش و آگاهی ویژگی بسیار مهمی برای شما خواهد بود و نیاز شدیدی به آن احساس خواهید کرد. اگر واقعا به دنبال این آگاهی و دانش هستید باید به جای این که هیاهو راه انداخته و به دنبال جلب توجه باشید ذهن خود را متمرکز کنید تا در سکوت و آرامش آنچه در جستجویش هستید را به دست بیاورید. این کار روی شناختی که دیگران از شما دارند نیز تأثی قابل توجهی خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که با انتقال دانسته هایتان به دیگران نه تنها آنها را از دانش خود بهره مند می کنید، بلکه خودتان هم از به اشتراک گذاری این آگاهی با آنها منافع بسیاری به دست خواهید آورد.

?? نیمسال دوم فال روزانه ??

فال روزانه 21 اسفند

? متولدین مهر ?

چرا جنگی که می دانید در آن برنده نخواهید بود را ادامه می دهید؟! چرا خودتان و دیگران را گول می زنید و در حالی که می دانید در لبه ی پرتگاه قرار گرفته اید و هر لحظه ممکن است سقوط کنید، طوری رفتار می کنید که انگار کنترل همه چیز را در دست دارید و جواب همه ی سؤال ها در دست های شما قرار دارند. شاید بهتر باشد برای نجات خودتان هم که شده است به جای جنگیدن تسلیم شوید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا با کمک دیگران جواب سؤال هایتان را پیدا کنید و مایل خود به دانستن حقیقت را به بقیه هم ثابت کنید. در این شرایط بهتر است به جای حرف زدن کمی سکوت کرده و فقط شنونده باشید.

? متولدین آبان ? فال روزانه 21 اسفند

امروز خشم و عصبانیت همچون شعله های آتش در وجودتان زبانه می کشند، پس به نفعتان است که مواظب رفتارهای اشتباهی که ممکن است در اثر این احساسات منفی اما قدرتمند، از خود بروز دهید باشید. برای پی بردن به ریشه و دلیل اصلی این احساس هر کاری که از دستتان ساخته است را انجام دهید. اگر فکر می کنید که در حقتان ظلم شده است به این موقعیت به چشم یک فرصت برای ایجاد تغییرات و به دست آوردن عدالت و برابری نگاه کنید. امروز برای فرزندان خود کمی بیشتر از همیشه وقت بگذارید! البته که شما هر کاری که از دستتان ساخته است برای آنها انجام می دهید، اما آنها به توجه و محبت بیشتری از جانب شما نیاز دارند.

? متولدین آذر ? فال روزانه 21 اسفند

امروز سعی کنید سپاس و قدردانی خود را نسبت به اطرافیانتان نشان دهید. در حال حاضر شخصیت شما از قدرت فوق العاده ای برخوردار است و سرشار از اعتماد به نفس هستید. این احساس خود را با جوی که بر امروز حاکم است و شما را به انجام دادن کاری برای دیگران و کمک کردن به آنها تشویق می کند ترکیب کنید. کارهایی به کوچکی لبخند زدن به راننده ی تاکسی و گفتن خسته نباشید، تعریف از دستپخت همسرتان و یا تشکر صمیمانه از دوستتان به خاطر این که در حل مشکلی به شما کمک کرده است، می توانند برای آنها بسیار مهم و آرامش بخش باشند. دیدن خوشحالی اطرافیانتان بی شک خوشحالی را برای خودتان نیز به ارمغان خواهد آورد.

? متولدین دی ? فال روزانه 21 اسفند

امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای کمی استراحت کردن باشد. شما این اواخر حسابی درگیر بوده اید و کارهای بسیار زیادی را به انجام رسانده اید. حالا که چند روز بیشتر تا سال نو باقی نمانده است ممکن است احساس کنید که یک دنیا کار در انتظارتان است که هنوز انجام نداده اید، اما باور کنید یا نکنید کمی استراحت کردن شما را از برنامه هایتان عقب نخواهد انداخت. به خودتان و اطرافیانتان اعتماد داشته باشید. اگر دارید مرحله ی مهمی از زندگیتان را پشت سر می گذارید و تغییرات بزرگی دارند در زندگیتان پیش می آیند اصلا نگران نباشید، همه چیز در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد و به خواسته هایتان دست خواهید یافت.

? متولدین بهمن ? فال روزانه 21 اسفند

شما در حال حاضر احساس می کنید ثبات و امنیت کافی در زندگی خود ندارید و به دنبال دست آویزی می گردید که به شما احساس امنیت و آرامش را هدیه کند. امروز باید سعی کنید که نهایت صبوری خود را به کار بگیرید. شما باید یاد بگیرید که هر وقت لازم است بدون بداخلاقی و بیقراری منتظر بمانید. اگر این توانایی خود را بالا ببرید، بعد از مدتی به این واقعیت پی خواهید برد که آن ثبات و امنیتی که در جستجویش هستید را تنها در درون خودتان پیدا خواهید کرد. امروز اگر قرار است با دوستانتان در جایی بیرون از خانه دیدار داشته باشید به شما توصیه می کنیم که خیلی زودتر از موعد راه بیفتید، در غیر این صورت در ترافیک گیر کرده و به قرارتان نخواهید رسید.

? متولدین اسفند ? فال روزانه 21 اسفند

امروز سعی کنید خودتان را تا جای ممکن از حسد و زیاده خواهی دور نگه دارید. این که به اهمیت رهایی از این احساسات منفی پی ببرید چنان احساس آرامش و رضایت خاطری به شما هدیه خواهد کرد که می تواند رشد و پیشرفت قابل توجهی را برایتان به همراه داشته باشد. خودتان را از بارهای اضافه ای که فکر می کنید برای حفاظت از خود لازم دارید اما برعکس آنچه فکر می کنید به حمایت و حفاظت از شما هیچ کمکی نمی کنند رها کنید. هر چقدر سبک بارتر باشید آزادی بیشتری برای حرکت خواهید داشت و سرعتتان نیز طبیعتا به همان نسبت افزایش خواهد یافت. البته که پی بردن به این واقعیت و از آن مهمتر تطبیق دادن خودتان با آن، کمی زمان خواهد برد.

???? نیمسال اول فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 21 اسفند

?? متولدین فروردین ??

?یک دو جامم دی سحرگه اتفاق افتاده بود?
?و از لب ساقی شرابم در مذاق افتاده بود?
?از سر مستی دگر با شاهد عهد شباب?
?رجعتی می‌خواستم لیکن طلاق افتاده بود?

?تعبیر: در صدد این هستی که گذشته را جبران کنی و به عافیت برسی. به خاطر این پشتکار مژده ای به تو می دهند که نشان دهنده ی به پایان رسیدن غم ها و تاریکی هاست. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور نما تا برای رسیدن به مقصود قویتر و استوارتر باشی.

?? متولدین اُردیبهشت ??

?کنار آب و پای بید و طبع شعر و یاری خوش?
?معاشر دلبری شیرین و ساقی گلعذاری خوش?
?الا ای دولتی طالع که قدر وقت می‌دانی?
?گوارا بادت این عشرت که داری روزگاری خوش?

?تعبیر: از خواب غفلت بیدار شو و این چند صباح عمر را غنیمت دان که روزگار به کامت می باشد. موفقیت و خوشبختی به رویت لبخند می زنند. خودت هم همتی بکن، همه چیز برای رسیدن به هدف و حاجت مهیاست. برخیز، انشاالله که موفق می شوی.

?? متولدین خرداد ??

?منم که گوشه میخانه خانقاه من است?
?دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است?
?گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک?
?نوای من به سحر آه عذرخواه من است?

?تعبیر: با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

?? متولدین تیر ?? فال روزانه 21 اسفند

?سرم خوش است و به بانگ بلند می‌گویم?
?که من نسیم حیات از پیاله می‌جویم?
?عبوس زهد به وجه خمار ننشیند?
?مرید خرقه دردی کشان خوش خویم?

?تعبیر: از آنچه که دارید راضی هستید و خداوند را شکر می گوئید. تنها آرزویتان سلامتی برای خود و اطرافیانتان می باشد. هر موقع که سرگشته شده اید به خداوند پناه آورده وآرام گرفته اید. گواه شما همیشه خداست. طلب خود را از خدا می خواهید. هر روزتان بهتر از روز قبل می ود. زیرا دلتان پاک است.

?? متولدین مرداد ?? فال روزانه 21 اسفند

?ما را ز خیال تو چه پروای شراب است?
?خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است?
?گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست?
?هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است?

?تعبیر: حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

?? متولدین شهریور ??

?سحرم دولت بیدار به بالین آمد?
?گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد?
?قدحی درکش و سرخوش به تماشا بخرام?
?تا ببینی که نگارت به چه آیین آمد?

?تعبیر: بلند شو ببین که چگونه دشمنانت شکست خورده اند و غم هایت به پایان رسیده. مالی به تو می رسد که باعث می شود مشکلاتت حل شود. گرمای خوشبختی را حس می کنی و ابرهای تیره از آسمان دلت کنار می روند و تو پیروز و موفق می شوی.

???? نیمسال دوم فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 21 اسفند

?? متولدین مهر ??

?خیال روی تو در هر طریق همره ماست?
?نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست?
?به رغم مدعیانی که منع عشق کنند?
?جمال چهره تو حجت موجه ماست?

?تعبیر: با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

?? متولدین آبان ??

?کنون که در چمن آمد گل از عدم به وجود?
?بنفشه در قدم او نهاد سر به سجود?
?بنوش جام صبوحی به ناله دف و چنگ?
?ببوس غبغب ساقی به نغمه نی و عود?

?تعبیر: حالا که فرصتی پیش آمده به نحو احسن از آن استفاده کن. این فرصت کوتاه است. در این مدت زمان کوتاه دولت و مال زیادی به دست خواهی آورد و این مال و مکنت نکند که تو را از دین جدا کند و خدا را فراموش کنی. همت و هر آنچه از خدا می خواهی بطلب.

?? متولدین آذر ??

?ساقیا آمدن عید مبارک بادت?
?وان مواعید که کردی مرواد از یادت?
?در شگفتم که در این مدت ایام فراق?
?برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت?

?تعبیر: به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

?? متولدین دی ??

?شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد?
?زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد?
?گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن?
?که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد?

?تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

?? متولدین بهمن ?? فال روزانه 21 اسفند

?گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود?
?پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود?
?یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند?
?گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود?

?تعبیر: با خیالبافی و حسرت کشیدن کاری از پیش نمی بری و به هیچ مقام و منزلتی هم نمی رسی. این طوری به جای عقل، جهالت به سراغت می آید و ایمانت هم کم می شود. عمر عزیز خود را به بطالت صرف کرده ای بدون اینکه به نتیجه ای برسی. به واقعیات بپرداز و رویاها را فراموش کن.

?? متولدین اسفند ??

?دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد?
?یاد حریف شهر و رفیق سفر نکرد?
?یا بخت من طریق مروت فروگذاشت?
?یا او به شاهراه طریقت گذر نکرد?

?تعبیر: به جمالت مغرور شده ای. محبت و دوست داشتن را فراموش کرده و به دنبال مال دنیا هستی. این را بدان که ظاهر زیبا و مال دنیا ماندنی نیست. این محبت و عشق است که هیچ وقت پایانی ندارد. به یار ود نظر کن و از راهی که رفته ای برگرد.

ارسال شده در تاریخ 11 مارس 2019 توسط خدیجه ص با موضوع سرگرمی
بازدید : 1,319
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.