فال روزانه 5 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 5 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 5 اسفند
??? سخنی با متولدین امروز ???

♦️دوست عزیزی که 5 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک
?امسال برای شما زمان آماده سازی، شانس و بهسازی خواهد بود. تغییرات بزرگی پیش رویتان نیستند، اما می توانید با قدم هایی کوچک به سوی آینده ای مطمئن پیش بروید و تغییراتی که لازم است را در مسیر زندگی خود ایجاد کنید. امسال فرصت خوبی برای مطالعه و تجزیه تحلیل خواهد بود، پس قدر این موقعیت را دانسته و به سادگی از کنار آن نگذرید. با فرا رسیدن زمستان موفقیت و پیشرفت کم کم به سراغتان خواهند آمد و فرصا هایی فوق العاده در دنیای کار و تجارت برایتان فراهم خواهند شد. در زمینه حرفه ای، به شرط آن که انتظارات غیر منطقی نداشته باشید، فصل بهار می تواند برای شما فرصت های تازه ای به همراه داشته باشد.اگر به تازگی رابطه عاطفی ناموفقی را به پایان رسانده اید بهتر است تا اواخر بهار به دنبال پیدا کردن عشقی تازه نباشید. در فصل تابستان احتمال این که بتوانید عشقی بیابید که گرمایش پایدار باشد خیلی بیشتر خواهد بود.

فال روزانه 5 اسفند,فال روزانه اسفند ,فال اسفند ,فال روزانه 97.12.5,فال 5.12.97,فال امروز 5 اسفند, فال تولد,امروز متولدین همه ماهها,فال حافظ,فال

?? نیمسال اول فال روزانه ??

? متولدین فروردین ? فال روزانه 5 اسفند

امروز ممکن است خاطرات پدربزرگ و یا مادربزرگتان که از دنیا رفته است در ذهن شما زنده شده و احساس غم و نوستالژی وجودتان را در بر بگیرد. سعی کنید به خاطرات خوب آن دوران فکر کرده و بسته به اعتقادات مذهبیتان برای او از خداوند طلب آمرزش کنید. شما نمی توانید درک کنید که چرا وقتی خودتان می توانید مشکلی را حل کنید باید صبر کنید تا یک نفر دیگر انجام این کار را در دست بگیرد. به همین دلیل هم امروز در برابر مانعی که سر راهتان قرار می گیرد به جای این که متوقف شوید تخته گاز پیش خواهید رفت، اما اگر رفتارتان همراه با بی احتیاطی باشد فقط اوضاع را از این که هست بدتر خواهید کرد. قبل از هر کاری همه جوانب را در نظر گرفته و به هیچ عنوان عجله نکنید.

? متولدین اُردیبهشت ? فال روزانه 5 اسفند

امروز مجبور به شرکت در جلسه ای خواهید بود که اصلا علاقه ای به حضور ندارید. شاید این جلسه طولانی و خسته کننده باشد، اما قطعا در آن به نکات مهمی اشاره خواهد شد و به همین دلیل هم به نفعتان است که دقت بیشتری در آن داشته باشید. با وجود خسته کنندگی بحث هایی که بعد از این جلسه خواهند شد درس های خوبی برای شما به همراه خواهند داشت. امروز شما کمی عصبی هستید و هر کاری که با مشکلاتی هر چند کوچک همراه باشد واکنش شدیدی در شما ایجاد خواهد کرد و ترجیح می دهید کلا بیخیال آن شوید. شاید بهتر باشد امروز بیشتر از مسائل کاری به کارها و علایق شخصیتان بپردازید.

? متولدین خرداد ? فال روزانه 5 اسفند

امروز پروژه ای که در دست انجام داشته اید به خوب و همراه با موفقیت به پایان خواهد رسید. بحث هایی در رابطه با پروژه بعدی در جریان هستند اما شما هیچ علاقه ای به آنها نشان نمی دهید و ترجیح می دهید فعلا از انجام هر کار دیگری فاصله بگیرید. یک استراحت خوب و کامل در آخر هفته ای که پیش رو دارید می تواند همه چیز را تغییر دهد و بتوانید شنبه با ایده هایی فوق العاده برای پروژه بعدی کارتان را آغاز کنید. این که بخواهید کمی به خودتان استراحت بدهید حق مسلم شماست و هیچکس نمی تواند شما را به خاطر آن سرزنش کند. از احساس موفقیت خود لذت برده و آخر هفته را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد بگذرانید.

? متولدین تیر ?

اگر در حال حاضر مشغول مطالعه در مورد موضوع خاصی هستید امروز به احتمال زیاد خودتان را در میان کتاب هایتان غرق خواهید کرد و هر چقدر که بتوانید برای یاد گرفتن چیزهای بیشتر وقت گذاشته و تلاش خواهید کرد. این وضعیت می تواند برای شما بسیار مفید باشد، زیرا دقت و تمرکزتان در حال حاضر بسیار بالاست و می توانید اطلاعات بسیار جالبی در این زمینه کسب کنید که حتی ممکن است راه هایی برای کسب درآمد بیشتر به ذهن شما بیاورند. فقط باید در نظر داشته باشید که برای رسیدن به هر چیزی باید در اولین قدم برنامه ریزی کنید، در غیر این صورت بدون آن که اصلا پیش بروید فقط درجا خواهید زد.

? متولدین مرداد ?

امروز اصلا روز خوبی برای سرمایه گذاری نیست. شاید موقعیت هایی به ظاهر فوق العاده برای سرمایه گذاری در بازار بورس، مسکن و یا طلا و سکه و امثالهم در برابرتان قرار بگیرند، اما عاقلانه تر این است که امروز از انجام این کار صرف نظر کنید. اگر اصرار به سرمایه گذاری دارید حتما به یک شخص متخصص و حرفه ای رجوع کرده و از او مشاوره بگیرید، اما بهر حال به نفعتان خواهد بود که حداقل تا شنبه دست نگه دارید. امروز آنقدر ایده ها و افکارتان به نظر خودتان کامل و فوق العاده می آیند که حاضر نیستید هیچ گونه مخالفت و انتقادی را بپذیرید. بهترین راه برای برطرف کردن این مخالفت ها این است که به حرف طرف مقابلتان به دقت گوش کرده و جواب او را به صورت منطقی بدهید.

? متولدین شهریور ? فال روزانه 5 اسفند

امروز با مشکلاتی روبرو هستید که به نظر می رسد بلافاصله باید برطرف شوند و این اصلا برای شما خوشایند نیست، زیرا نمی دانید چطور باید انقدر سریع راه حل این مشکل را پیدا کنید. با کمی دقت و تمرکز روی این مسئله خواهید توانست به این مشکل غلبه کنید. امروز کسی که دوست دارید رفتاری عجیب و غریب پیدا کرده و حالش هر لحظه تغییر می کند. یک لحظه شاد و پر انرژی است و امیدوار نسبت به آینده، یک لحظه دیگر نیز ناراحت و افسرده است. اجازه ندهید این حالت او روی شما تأثیر بگذارد و با او به خاطر این وضعیت بدرفتاری نکنید. با او صحبت کرده و به حرف هایش گوش کنید، تا فردا همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت.

?? نیمسال دوم فال روزانه ??

? متولدین مهر ?

اگر دو کار مختلف را به طور همزمان انجام می دهید امروز ممکن است مجبور شوید تمام وقتتان را صرف یکی از آنها کرده و کلا بیخیال دیگری شوید. از آنجایی که شما فرد با وجدان و مسئولیت پذیری هستید این مسئله اصلا برایتان خوشایند نیست، اما اجازه ندهید این مسئله بیش از اندازه باعث ناراحتیتان بشود، بالاخره روزی هم خواهد رسید که مجبور شوید وقتتان را صرف دیگری بکنید.قطعا مسئولیت پذیری شما برای همه آشکار است و کسی شما را به خاطر این موضوع سرزنش نخواهد کرد. امروز شما اصلا نمی خواهید با کسی درگیر شوید، ولی دلتان هم نمی خواهد کسی شما را مجبور به پذیرش چیزی کند که دوست ندارید.

? متولدین آبان ?

تنها راه منطقی برای انجام تمام کارهایی که امروز به عهده تان هستند این است که به هر ترتیبی که شده بر اساس لیست کارهای روزانه تان پیش رفته و کارهایتان را به ترتیب اولویت و اهمیت انجام دهید. توجه داشته باشید که اولویت بندی کارهایتان از اهمیت بسیاری برخوردار است تا مبادا کارهای بی اهمیت وقت زیادی از شما گرفته و نگذارند به کارهای اصلیتان برسید. اگر قصد عملی کردن ایده های را در سر دارید که هنوز به طور کامل از آن مطمئن نیستید بهتر است امروز دست نگه داشته و پیش از هر کاری کمی بیشتر به آن فکر کنید. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که آهسته و پیوسته رفتن در دراز مدت نتایجی بسیار بهتر از سریع اما مقطعی پیش رفتن خواهد داشت.

? متولدین آذر ? فال روزانه 5 اسفند

امروز انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد آن را صرف تفریح و خوشگذرانی کنید، اما کارها و مسئولیت هایتان را نباید پشت گوش بیندازید. سعی کنید این انرژی مضاعف را در راه مثبتی به کار بگیرید. شاید تصمیم بگیرید امروز را در خانه مانده و کمی تغییر دکوراسیون در فضای منزلتان ایجاد کنید. تمیز کردن کابینت های آشپزخانه و قفسه های کتابخانه کاری زمانگیر و خسته کننده خواهد بود، اما نتیجه ای که به دست خواهی آورد حس بسیار خوبی به شما خواهد بخشید. از دیگر اعضای خانواده نیز کمک بگیرید تا هم کارتان سریعتر پیش برود و هم در حین کار با هم صحبت کنید و کمتر خسته شوید.

? متولدین دی ?

اگر در انتظار یک تماس کاری هستید باید کمی صبر کنید زیرا به احتمال زیاد این تماس کمی دیر برقرار خواهد شد. فکر نکنید که باید دست به سینه بنشینید و منتظر این تماس بمانید، این کار فقط دیوانه تان خواهد کرد. بهتر است سرتان را با کار دیگری گرم کنید. امروز ترجیح می دهید کارهایتان را به صورت انفرادی پیش ببرید و علاقه ای به انجام کارها به صورت گروهی ندارید و فکر می کنید این طوری نتایج بهتری به دست خواهید رفت و کسی سرعت پیشرفتتان را کند نخواهد کرد. مسائل خانوادگی نگرانی هایی برایتان ایجاد خواهند کرد و مانع تمرکز شما روی کارتان خواهند شد، اما چه می شود کرد، مگر مهم تر از خانواده هم داریم؟!

? متولدین بهمن ? فال روزانه 5 اسفند

هر چند خودتان می دانید که اولویت های مهمتری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، اما معتقد هستید که باید در برابر کسانی که با شما مخالفت می کنند از ایده ها و افکار خود دفاع کنید. با این حال به نفعتان است که خودتان را درگیر این مسائل نکرده و بی آن که بحث و جدل به راه بیندازید در خلوت خودتان به این موضوع فکر کنید و یا همراه با کسانی که افکار و عقایدی شبیه به خودتان هستند راجع به این مسائل صحبت کنید. بسته و یا پاکت پستی که قرار بوده دریافت کنید هنوز به دست شما نرسیده و این مسئله باعث نگرانی شما شده است، اما خیالتان راحت باشد. به احتمال زیاد آنچه در انتظارش هستید نهایتا تا شنبه به دستتان خواهد رسید.

? متولدین اسفند ?

شاید امروز زیاد مثل همیشه سرحال نباشید و احساس ناراتی و افسردگی شما را در بر گرفته باشد. نسبت به هر چیزی که در زندگیتان اتفاق می افتد دچار تردید شده اید و هر چقدر که اوضاع مالی، عاطفی و یا حرفه ایتان روبراه به نظر برسد شما بدترین فکرها را در مورد آنها می کنید. جای نگرانی نیست، هیچ اتفاق بدی برای شما نیفتاده است. فقط خسته هستید و به استراحت نیاز دارید. کمی به خودتان رسیدگی کنید. یک ماساژ آرامش بخش، یک دوش آب گرم و یا پرداختن به مسائل معنوی حال روحیتان را خیلی بهتر کرده و شما را از این تردیدها نجات خواهد داد. شما که نمی خواهد فردا را هم با همین احساس ناخوشایند شروع کنید؟

???? نیمسال اول فال حافظ روزانه ????

?? متولدین فروردین ?? فال روزانه 5 اسفند

?شعر:
?قسم به حشمت و جاه و جلال شاه شجاع
?که نیست با کسم از بهر مال و جاه نزاع
?شراب خانگیم بس می مغانه بیار
?حریف باده رسید ای رفیق توبه وداع

?تعبیر:
?کاری از دست کسی برنمی آید فقط به خدا توکل کن. کاری کرده ای که نتیجه ای منفی دارد. فقط خداست که می تواند تو را از ورطه ی خطر نجات بخشد. دست به دعا بردار و مطیع درگاه حق باش به مرحمت خدا همه چیز روبراه می شود.

?? متولدین اُردیبهشت ?? فال روزانه 5 اسفند

?شعر:
?درد عشقی کشیده‌ام که مپرس
?زهر هجری چشیده‌ام که مپرس
?گشته‌ام در جهان و آخر کار
?دلبری برگزیده‌ام که مپرس

?تعبیر:
?یارتان در همه حال با شماست. به او اطمینان کنید حرف های او از صدق و صفا می باشد. به خاطر شما مصائب و مشکلات را هر چند که بسیار سخت است تحمل می کند. او شما را به عرش اعلا می رساند و مقامتان را بالا می برد.

?? متولدین خرداد ?? فال روزانه 5 اسفند

?شعر:
?معاشران گره از زلف یار باز کنید
?شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید
?حضور خلوت انس است و دوستان جمعند
?و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید

?تعبیر:
?روزهای خوشی را سپری می کنید بابت این روزگار خوش بیشتر خدا را عبادت کنید. هر چه بیشتر با خدا باشید زودتر از غم رهایی پیدا می کنید. خداوند شما را بسیار دوست دارد و می خواهد که او را زیاد عبادت کنید. از صحبت با نامحرمان پرهیز کنید. امیدوار باشید که به حاجات خودتان می رسید.

?? متولدین تیر ??

?شعر:
?پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد
?وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد
?از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر
?ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

?تعبیر:
?اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

?? متولدین مرداد ?? فال روزانه 5 اسفند

?شعر:
?عکس روی تو چو در آینه جام افتاد
?عارف از خنده می در طمع خام افتاد
?حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد
?این همه نقش در آیینه اوهام افتاد

?تعبیر:
?هر کسی که شما را برای اولین بار می بیند پی خوش قلبی و ساده دلی شما می برد. چون باطنی خوب دارید فکر می کنید همه مثل شما می باشند. پس مواظب باشید از شما سوئ استفاده نکنند، کمی زرنگتر باشید. خوددار باشید. برای هر کسی دلسوزی نکنید که هر کسی شایسته ی دلسوزی نیست.

?? متولدین شهریور ??

?وقت را غنیمت دان آن قدر که بتوانی
?حاصل از حیات ای جان این دم است تا دانی
?کام بخشی گردون عمر در عوض دارد
?جهد کن که از دولت داد عیش بستانی

?تعبیر:
?قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. برای رسیدن به هدف باید تلاش کنی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی.

???? نیمسال دوم فال حافظ روزانه ????

?? متولدین مهر ??

?شعر:
?می‌سوزم از فراقت روی از جفا بگردان
?هجران بلای ما شد یا رب بلا بگردان
?مه جلوه می‌نماید بر سبز خنگ گردون
?تا او به سر درآید بر رخش پا بگردان

?تعبیر:
?از جفای روزگار شکایت می کنید کارهایتان آن طور که می خواهید پیش نمی رود. خیلی تلاش می کنید تا خواسته هایتان بر وفق مرادتان باشد اما باید ساخت. فعلا” تقدیر برای شما اینچنین رقم زده است. همیشه باید رضایتان به رضای خدا باشد، اینطور آرامش روحی و روانیتان زیاد می شود.

?? متولدین آبان ?? فال روزانه 5 اسفند

?برنیامد از تمنای لبت کامم هنوز
?بر امید جام لعلت دردی آشامم هنوز
?روز اول رفت دینم در سر زلفین تو
?تا چه خواهد شد در این سودا سرانجامم هنوز

?تعبیر:
?به عاقبت کاری که می کنی بیاندیش. عده ای می خواهند از شما سوء استفاده کنند. تو هنوز تجربه کافی نداری برای همین ممکن است راه خطا بروی و ظاهربین هستی و همه چیز را بر مبنای ظاهر آن می سنجی. از خدا بخواه تا سلامتی به تو بدهد و تو هم عبادت خدا را به جا آوری.

?? متولدین آذر ??

?شعر:
?سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد
?وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد
?گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است
?طلب از گمشدگان لب دریا می‌کرد

?تعبیر: فال روزانه 5 اسفند
?دست نیاز کسی را رد نکنید. اگر مشکلی دارید فقط رو به سوی خدا کنید که او حلال مشکلات است. در همه حال با خدا باشید کسانی هستند که شما را بازیچه قرار می دهند، به آنان اطمینان ننید زیرا اسرار شما را فاش می کنند و باعث ناراحتی تان می شوند.

?? متولدین دی ??

?شعر:
?آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند
?آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند
?دردم نهفته به ز طبیبان مدعی
?باشد که از خزانه غیبم دوا کنند

?تعبیر:
?ناامید نباش. دست روی دست گذاشته ای در صورتی که باید خودت همت کنی و خداوند هم به تو کمک می کند. جفا پیشه نباش. کسی که فتنه ها را به پا کره به زودی رسوا می شود. حسودان نمی گذارند تو به مراد دلت برسی. گاهی هم وقت خود را صرف عبادت کن تا رضای خداوند شامل حالت شود.

?? متولدین بهمن ??

?شعر:
?به کوی میکده هر سالکی که ره دانست
?دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
?زمانه افسر رندی نداد جز به کسی
?که سرفرازی عالم در این کله دانست

?تعبیر: فال روزانه 5 اسفند
?پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی

?? متولدین اسفند ??

?شعر:
?من ترک عشق شاهد و ساغر نمی‌کنم
?صد بار توبه کردم و دیگر نمی‌کنم
?باغ بهشت و سایه طوبی و قصر و حور
?با خاک کوی دوست برابر نمی‌کنم

?تعبیر:
?در کاری که می خواهید انجام دهید بسیار پافشاری می کنید و از خود نیز شجاعت و شهامت به خرج می دهید. خودتان می توانید بدون کمک، همه ی کارها را سر و سامان ببخشید و کارهای بزرگ انجام دهید از چیزی نترسید. در همه حال خداوند به شما کمک می کند و شما بر همه ی دشمنانتان غلبه می کنید

ارسال شده در تاریخ 24 فوریه 2019 توسط خدیجه ص با موضوع سرگرمی
بازدید : 953
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.