فال روزانه 7 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 7 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 7 اسفند

??? سخنی با متولدین امروز ???

♦️دوست عزیزی که 7 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
?شما استغداد و توانایی های بسیاری را در اختیار دارید که باعث می شوند موفقیت های قابل توجهی را در طول سالی که پیش رو دارید کسب کنید. در کنار ویژگی های شخصیتی مثبت بی شماری که دارید برخی ویژگی های منفی از جمله حسادت، بی نظمی و بی توجهی گاه و بیگاه به مسئولیت هایتان نیز دارید که اگر مواظب نباشید می توانند به اعتبار شما نزد دیگران لطمه بزنند. امسال نسبت به سال گذشته وضعیت مال بهتری خواهید داشت و از سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید منافعی بیش از انتظارتان به دست خواهید آورد. شاید بخواهید شراکت های تجاری جدیدی را آغاز کنید. اگر در این کار احتیاط کافی به خرج دهید همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت. در زندگی حرفه ایتان نیز اوضاع روبراه خواهد بود و در زمینه ی کاری خود بیش از قبل شناخته خواهید شد. با اراده و سخت کوشی فعلی شما پیشرفت و ترفیع رتبه برایتان قطعی خواهد بود. به آنهایی که هنوز مجرد هستند باید بگوییم که متأسفانه امسال هم شانس زیادی برای ازدواج نخواهند داشت. بهترین ماه های امسال برای شما فروردین، خرداد، شهریور و دی ماه خواهند بود.

فال روزانه 7 اسفند,فال ماه اسفند ,فال اسفند ,فال روزانه 97.12.7,فال 7.12.97,فال امروز 7 اسفند, فال تولد,امروز متولدین همه ماهها,فال حافظ,فال

?? نیمسال اول فال روزانه ??

? متولدین فروردین ?

امروز حواستان باشد که تمام ایمیل هایی که به دستتان می رسند و تماس هایی که با شما گرفته می شوند را پاسخ دهید، چون به احتمال زیاد خبرها و اطلاعات مهمی را از این طریق دریات خواهید کرد که می توانند روی زندگی حرفهای شما اثرات قابل توجهی داشته باشند. شاید هم هیچ یک از اینها اتفاق نیفد و فقط عشقی که مدت ها دنبالش بوده اید و احساسات شما را بی جواب گذاشته است به یکباره تصمیم بگیرد جوابتان را بدهد! در هر صورت بی توجهی به تلفن همراه و پیام های دریافتیتان می تواند به ضررتان تمام شود. امروز به طور کلی اتفاقات خوبی در پیش خواهید داشت و روز رضایت بخشی خواهد بود.

? متولدین اُردیبهشت ? فال روزانه 7 اسفند

امروز خودتان را برای یک محیط گرم و دوستانه در محل کارتان آماده کنید. از مکالمات صمیمی که با همکارانتان دارید لذت ببرید، اما فراموش نکنید همه چیز لزوما همان طوری که در ظاهر به نظر می رسد نیست و ممکن است برخی از همین افرادی که خیلی دوستانه دارند با شما رفتار می کنند در ذهن خود طناب دارتان را ببافند. ذهن خودتان را زیاد با فکر کردن به این موضوع درگیر نکنید، اما خیال هم نکنید که همه همین قدر که در ظاهر نشان می دهند دوستتان دارند. امروز به دقت بحث های جالبی که در رابطه با مسائل اقتصادی در اطرافتان اتفاق می افتند گوش کنید، زیرا می توانند ایده های جدیدی برای افزایش درآمد خودتان برای شما به همراه داشته باشند.

? متولدین خرداد ? فال روزانه 7 اسفند

امروز ذهنتان سرشار از ایده های تازه است، از این موج خلاقیتتان استفاده کنید و برای اهداف بلندمدت خود برنامه های تازه ای بچینید. رویاهایتان هیچگاه خودبخود نمی توانند عملی شوند. امروز شما به شدت احساساتی شده اید و نمی توانید به راحتی در برابر این احساسات شدید و ناگهانی خود مقاومت کنید. دلتان می خواهد عشقتان را بدزدید و به جزیره ای دور افتاده بروید که دست هیچ کس به شما نرسد و از شر فضول ها و مزاحم ها راحت باشید! بد نیست اگر به یک سفر یکی دو روزه بروید، اما احتمال سفر به یک جزیره ی دور افتاده تقریبا وجود ندارد. اگر خیلی مشتاق هستید که با عشقتان تنها باشید می توانید چند روزی در خانه با هم خلوت کرده و از دیگران فاصله بگیرید!

? متولدین تیر ? فال روزانه 7 اسفند

امروز شما بسیار احساساتی شده اید و همین باعث شده جذابیتی بیش از قبل داشته باشید و دیگران را به راحتی به سوی خود جذب کنید! شما سرشار از شور و نشاط هستید و آماده اید تا زندگی خود و همچنین افراد مهمی که در زندگیتان قرار دارند را در آغوش بگیرید. امروز می تواند فرصت فوق العاده ای برای یک قرار عاشقانه و یا خلوت کردن با همسرتان در خانه ی خودتان باشد. یک غذای خوشمزه بپزید، میز شام را با شمع تزیین کنید و از بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. یکی از دوستان نزدیکتان دارد تغییراتی متفاوت در زندگی خود را تجربه می کند و ممکن است به حمایت شما نیاز داشته باشد؛ به جای حرف زدن به آن چه که او می گوید گوش فرا دهید.

? متولدین مرداد ? فال روزانه 7 اسفند

امروز سعی کنید خودتان را درگیر غیبت کردن و گوش کردن به حرف های بیهوده و غرض ورزانه ی دیگران نکنید. امروز شایعات زیادی در جریان هستند، اما به نفعتان است که خودتان را از آنها دور نگه دارید. شاید بخشی از این غیبت ها واقعیت داشته باشند، اما در حال دست به دست شدن این خبرها آنقدر دروغ و حرف های اشتباه به آنها اضافه شده اند که نمی توان به آنها تکیه کرد. اتفاق های خوشایندی که به مادر و یا یکی دیگر از اقوام مؤنثتان مربوط می شوند امروز شما را خیلی احساساتی خواهند کرد. این اتفاق می تواند تولد، ازدواج و یا زایمان باشد. کارهایی هم که مربوط به خودتان هستند با وجود این که مجبور به مقابله با برخی مشکلات خواهید بود خیلی خوب پیش خواهند رفت.

? متولدین شهریور ? فال روزانه 7 اسفند

امروز خودتان را برای بالا رفتن از پله های ترقی آماده کنید. بالاخره تلاش و سخت کوشی این چند وقت اخیرتان دارند به نتیجه می رسند. اگر در محل کارتان به چالشی فراخوانده شدید در پذیرش آن تردید به خرج ندهید. اگر می خواهید مورد توجه رئیس و مقامات مافوقتان قرار بگیرید شجاعت و توانایی هایتان را به نمایش بگذارید. امروز صبح حتما در مسیر رفتن به محل کارتان تیترهای اصلی روزنامه ها را بخوانید، زیرا به احتمال زیاد در میان آنها خبری را خواهید دید که می تواند جنبه ای از زندگی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. توانایی های درونی شما در اوج خود قرار دارند و کنار آمدن با افکار و احساسات دیگران برایتان خیلی راحت تر خواهد بود.

?? نیمسال دوم فال روزانه ??

? متولدین مهر ? فال روزانه 7 اسفند

شما نیاز شدیدی به ایجاد تغییرات در زندگی خود احساس می کنید. نه این که از شغل و یا محیط زندگیتان راضی نباشید، فقط ذهنتان به چالش های جدید نیاز دارد. برای برآورده کردن این نیاز خود می توانید مسئولیت های بیشتری را در محل کارتان بپذیرید و یا در کلاس آموزشی جدیدی ثبت نام کنید. هر فعالیت جدید و متفاوتی می تواند این نیازتان را برآورده کند. امروز احساسات دیگران برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و آماده اید تا با روی باز به حرف های کسانی که به درک و توجه شما نیاز دارند گوش کنید. حتی اگر راه حل هایی برای مشکلات آنها سراغ دارید یادتان باشد در شرایطی که آنها دارند گوش کردن خیلی از حرف زدن مهمتر است.

? متولدین آبان ? فال روزانه 7 اسفند

افکار عجیب و غریبی که به سرتان می رسند ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و نمی دانید این افکار تا چه حد ریشه در واقعیت دارند. بهترین کاری که فعلا از دستتان برمی آید نادیده گرفتن این افکار است. امروز هیچ حد و مرزی برای انرژی شما وجود ندارد و هر کاری که انجام می دهید بدون معطلی به سراغ کار بعدی رفته و هر چه بیشتر کار کنید حالتان بهتر خواهد بود. به کمک همین انرژی بالاخره موفق خواهید شد پروژه ای را که برایتان دشوار بوده اما برای شغلتان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است را به پایان برسانید. تأیید و تحسینی که برای تلاش و سخت کوشی خود دریافت خواهید کرد شما را بسیار احساساتی خواهد کرد و خوب حق هم دارید

? متولدین آذر ? فال روزانه 7 اسفند

امروز حضور در یک مهمانی و یا جشنی که برای مدت ها در انتظار آن بوده اید شما را آنچنان خوشحال خواهد کرد که اشک در چشمانتان حلقه خواهد زد و از آنجایی که شما معمولا از نشان دادن احساساتتان زیاد خوشتان نمی آید به احتمال زیاد خودتان را یک جا قایم خواهید کرد تا قیافه تان به حالت عادی بازگردد و کسی متوجه این حالتتان نشود! امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود، آنقدر خوب که شاید حتی کمی نگران شوید که شاید این وضعیت آرامش قبل از طوفان باشد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، همه چیز روبراه است، با خیال راحت از روزتان لذت ببرید و عزیزانتان را نیز در احساس خوشحالی و رضایت خود شریک کنید.

? متولدین دی ? فال روزانه 7 اسفند

امروز همکارانتان نسبت به همیشه کمی عصبی به نظر می رسند و باید در صحبت کردن با آنها دقت بیشتری به خرج دهید. خودتان را برای تنش های مختلف که نمی توانید دلیل اصلی آنها را بفهمید آماده کنید. امروز به هیچ وجه روز خوبی برای انتقاد کردن از دیگران نیست، بگذارید هر کسی همان کاری را انجام دهد که خودش می خواهد. امروز آرام و قرار ندارید و صبح زود از خواب بیدار شده و کارهای خانه و محل کارتان را با سرعتی بیشتر از همیشه پیش می برید. با این حال باید در نظر داشته باشید که انرژی خود را به درستی استفاده کنید و طوری پیش نروید که نتوانید بعضی کارهایی که شروع کرده اید را به پایان برسانید.

? متولدین بهمن ?

امروز با افراد جالبی سر و کار خواهید داشت که کنجکاوی شما را بر می انگیزند و مکالمات جالبی با آنها خواهید داشت. سعی کنید تا جای ممکن از این مکالمه بهره ببرید. امروز سکوت را کنار گذاشته و برای شنیده شدن حرف هایتان فریاد برمی آورید، اما این روش به شما کمکی نخواهد کرد و خیلی زود مجبور به عقب نشینی خواهید شد. به جای بلند کردن صدایتان اثر گذاری کلامتان را بالا ببرید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. امروز چنان مکالمات احساسی عمیقی با شریک عاطفیتان خواهید داشت که شما را به گریه خواهند انداخت. اگر مشکلاتی در رابطه شما وجود داشته اند به احتمال زیاد به آنها غلبه کرده و درک بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهید کرد.

? متولدین اسفند ?

امروز خلاقیت شما خیلی بیشتر از همیشه است و دلتان می خواهد دست به کار آغاز پروژه های خلاقانه ای که مدت ها دوست داشته اید شوید. به آنچه قلبتان به شما می گوید گوش کنید و دلتان را به دریا بزنید. امروز احساس می کنید که کارهای زیادی لازم است در خانه انجام شوند. شاید در انتظار مهمان باشید و یا سر ذوق باشید و بخواهید کمی زودتر خانه تکانی نوروز را شروع کنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و یک باره همه جا را زیر و رو نکنید و از جابجایی وسایل سنگین به تنهایی جدا خودداری کنید. اگر بخواهید برای ایجاد این تغییرات از انجام وظایف و مسئولیت های دیگر خود شانه خالی کنید باید خودتان را برای دردسرها و مشکلات بعدی نیز آماده کنید.

???? نیمسال اول فال حافظ روزانه ????

?? متولدین فروردین ??

?سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت
?آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت
?تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت
?جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

?تعبیر: هوشیار باش رقیبان می خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آنها را نخور. خودت گره ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.?

?? متولدین اُردیبهشت ??فال روزانه 7 اسفند

?رونق عهد شباب است دگر بستان را
?می رسد مژده گل بلبل خوش الحان را
?ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی
?خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

?تعبیر: یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی?

?? متولدین خرداد ??

?گفتند خلایق که تویی یوسف ثانی
?چون نیک بدیدم به حقیقت به از آنی
?شیرینتر از آنی به شکرخنده که گویم
?ای خسرو خوبان که تو شیرین زمانی

?تعبیر: بزرگان درست گفته ان که دل به دل راه دارد و شما مطمئن باشید که او هم به شما فکر می کند. گره از ابروانتان باز کنید که کارها بر وفق مرادتان پیش می رود. ذات خوبی دارید و ایمانتان قوی است پس فرشتگاه به شما کمک می کنند. شب را به خواب نگذران که وقط خوبی برای عبادت است همراهانتان بیشتر کارها را دشوار می کنند حلقه ی اقبال به سوی شما می آید?

?? متولدین تیر ?? فال روزانه 7 اسفند

?رفتم به باغ صبحدمی تا چنم گلی
?آمد به گوش ناگهم آواز بلبلی
?مسکین چو من به عشق گلی گشته مبتلا
?و اندر چمن فکنده ز فریاد غلغلی

?تعبیر: به مرادتان رسیده اید ولی می ترسد انچه را که سخت به دستآورده اید از دست بدهید، مطمئن باشید که همه ی آنها ماندنی است. اتفاقی می افتد که حتی تصورش هم مایه ی تعجب است و برای شما فرصتی بسیار عالی به شمار می آید. قدر آنچه را که دارید بدانید و دست از گله و شکایت بردارید و ناشکر نباشید که خدای ناکرده باز همه را از دست می دهید?

?? متولدین مرداد ??

?ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
?تا راهرو نباشی کی راهبر شوی
?در مکتب حقایق پیش ادیب عشق
?هان ای پسر بکوش که روزی پدر شوی

?تعبیر: پایبند به اصول دنیوی نباش به منویات و روحیات خودت هم بپردازو ایمانت را قویتر کن زیرا همه هر آنچه از مادیات که دارند در این دنیا باقی گذاشته و معنویات و کارهای خوب و بد را با خود به دنیای آخرت می برند. زمانی بخت با تو یار است که فرش زیر پایت حصیر باشد ولی دلت خوش و راحت و آرام باشد.?

?? متولدین شهریور ?? فال روزانه 7 اسفند

?روزه یک سو شد و عید آمد و دل ها برخاست
?می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست
?نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت
?وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

?تعبیر: گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.?

???? نیمسال دوم فال حافظ روزانه ????

?? متولدین مهر ??

?رفتم به باغ صبحدمی تا چنم گلی
?آمد به گوش ناگهم آواز بلبلی
?مسکین چو من به عشق گلی گشته مبتلا
?و اندر چمن فکنده ز فریاد غلغلی

?تعبیر: به مرادتان رسیده اید ولی می ترسد انچه را که سخت به دستآورده اید از دست بدهید، مطمئن باشید که همه ی آنها ماندنی است. اتفاقی می افتد که حتی تصورش هم مایه ی تعجب است و برای شما فرصتی بسیار عالی به شمار می آید. قدر آنچه را که دارید بدانید و دست از گله و شکایت بردارید و ناشکر نباشید که خدای ناکرده باز همه را از دست می دهید?

?? متولدین آبان ?? فال روزانه 7 اسفند

?ما را ز خیال تو چه پروای شراب است
?خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است
?گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست
?هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

?تعبیر: افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند?

?? متولدین آذر ??

?دو یار زیرک و از باده کهن دومنی
?فراغتی و کتابی و گوشه چمنی
?من این مقام به دنیا و آخرت ندهم
?اگر چه در پی ام افتند هر دم انجمنی

?تعبیر: شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره ی باران سراب می شود و همچون پرنده ایی که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است. پس زیرک باشید معامله ای انجام خواهید داد که بسیار سودمند و ناجی شما از بند گرفتاری است?

?? متولدین دی ?? فال روزانه 7 اسفند

?دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما
?چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما
?ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون
?روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

?تعبیر: قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید?

?? متولدین بهمن ??

?زین خوش رقم که بر گل رخسار می کشی
?خط بر صحیفه گل و گلزار می کشی
?اشک حرم نشین نهانخانه مرا
?زان سوی هفت پرده به بازار می کشی

?تعبیر: دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است. برای رسیدن به مقصود باید خطرها را به جان خرید. زیرک باشید و از اطرافتان غافل نشوید. بیشتر به تکامل روحی خودتان بپردازید و حرص ایام و مادیات را نخورید?

?? متولدین اسفند ?? فال روزانه 7 اسفند

?این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی
?وین دفتر بی معنی غرق می ناب اولی
?چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم
?در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

?تعبیر: هر کاری را که می خواهید انجام دهید در موردش کمی فکر و تامل کنید اگر عجله کنید باعث پشیمانی تان می شود پس از فضل و عقل خودتان استفاده کنید. کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید و روزگارتان تغییر می کند.?

ارسال شده در تاریخ 26 فوریه 2019 توسط خدیجه ص با موضوع سرگرمی
بازدید : 1,079
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.