دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

مانتو 2019 جدیدترین مدل مانتو سال 98 برای زنان شیک و زیباپسند

مانتو 2019 جدیدترین مدل مانتو سال 98

مانتو 2019 جدیدترین مدل مانتو سال 98 که در اینجا ارائه می کنیم جزء شیک ترین مدل ها محسوب می شن. برای مشکل و در ضمن زیباپسندان از بهترین نمونه ها به حساب میان.

اولین مدل مانتو هم مجلسی و هم خیابانی و خانومانه هست. به نظر من در رنگهای سرمه ای و یا شیری رنگ هم خیلی شیک به نظر خواهند اومد. هم با ساپورت و هم با شلوار راسته یا اندامی می شه پوشیدش. کفش هم می تونه هم پاشنه دار و هم اسپرت و راحتی باشه. این مانتو از کلکسیون مانتوهای ۲۰۱۶ گرفته شده. دیگه از این جدیدتر فکر نکنم باشه.

 مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97

این نمونه کار دومی رو براتون تو چهار مدل رنگ گذاشتم. خیلی شیکه. مدلش کمی حالت پیراهنی داره. در مهمانیهای امسال حسابی بدرخشید.

مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97

حالا نوبت به مانتو تابستانی ۲۰۱۶ میرسه. این مانتو حالت پیراهنی داره و با لگ خیلی شیک میشه. مدل سفیدش حالت عروسکی داره و می تونه برای تازه عروسای عزیز یک نمونه کار تک بسیار جذابی از آب دربیاد.

مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97

از بین مانتو های سال ۹۵ این یکی رو می تونین با ساتن کش بدوزید. خیلی سنگین هست یقه اش هم بسته هست پس هر مدلی که بخاین می تونین شالتونو باهاش بپوشین. یا با یه روسری شیک ست کنیدش.

خوب نوبتی هم باشه نوبت یک مدل مانتویی هست که جنس پارچه اش کمی حالت پفکی داره سبکه و برخلاف ظاهرش خنک و راحته.

مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97

خوب این دو تا خانوم خوش تیپ تو این مدل مانتو خیلی نازتر به نظر میان. به نظر من هر چند این لیدی ها مانتو هاشون رو با کفشای پاشنه دار پوشیدن اما این مدل مانتو به دلیل کوتاه بودن میشه با کفشای بدون پاشنه هم پوشیدشون.

مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97مانتو 2016 جدیدترین مدل مانتو سال 97

توی پستای بعدی انشاالله بازم براتون از مدلهای مانتو جدید میگذارم.

با ایران پاتوق همواره به روز بمانید.

 

ارسال شده در تاریخ 23 خرداد 1395 توسط مدیریت با موضوع دنیای مد , مدل لباس
بازدید : 2,235

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است