بیوگرافی مگان پرمر مدلینگ و فشن شو ایرانی نگین پرمهر زیبا

بیوگرافی مگان پرمر که نام ایرانی او نگین پرمهر می باشد و عکس های اینستاگرام این دختر مدلینگ ایرانی خوشگل و خوش هیکل را در این مطلب از سایت ایران پاتوق بخوانید و ببینید

بیوگرافی مگان پرمر مدلینگ

بیوگرافی مگان پرمر

مگان پُرمِر متولد 14 ژوئن سال 1992 برابر با 24 خردادماه 1371 در ایران می باشد و علامت ماه تولد او برج جوزا یا همان دوپیکر است.
قد او یک متر و 73 سانتی متر (173) می باشد.

مگان پرمر فشن شو

نام ایرانی و خانواده مگان

اسم فارسی مگان “نگین” است. و اصل فامیلی او “پرمهر” است. در واقع نام ایرانی و اصلی او نگین پرمهر است.
پدر مگان ، مهندس پرمهر در کار ساخت و ساز بود. او مردی بسیار موفق و ثروتمند بود که در سال 89 درسن 49 سالگی از بین رفت. او کودکی خود را هم در ایران و هم در بریتانیا گذراند.

دوست پسر مگان پرمر

شروع و شهرت در فشن شو

مدلی که  بعد از این که چهره او عکس روی جلد مجله کازموپولیتن 2017 شد، شهرتش بالا گرفت. او همچنین روی جلد مجله Women’s Health Middle East and Tehran (سلامت زنان خاورمیانه و زنان) ظاهر شد.

عکس مگان پرمر

فعالیتهای مگان قبل از شهرت

او در سال 2015 مجری برنامه زنده توی جدید (New You) شد.
مگان هم چنین در برنامه های رِیالتی (سریال واقع نما) با نام « Keeping Up with the Kardashians and Botched »چندین بار حضور یافت.

او این فرصت و شانس را داشت تا با کارگردان- جی جی ابرامز JJ Abrams- طی یکی از مراسم فرش قرمز مصاحبه کند.

مگان پرمر مدلینگ

او در ضمن یک بازیگر نیز هست و در فیلم های زیر حضور داشته است:

 Beneath a Sea of Ligh
Renegade Alliance
The Clean Up (2013)
The Ladies Room (2013)

نگین پرمهر

مدرک تحصیلی نگین پرمهر

او دارای مدرک دکترا PhD در رشته مهندسی پزشکی است. او مدرک دکترای خود را در لندن گرفت. وی ضمن انجام پروژه ای، با آنجلینا جولی آشنا شد. آنجلینا در آن زمان تست ژنتیک انجام داده و مطلع شده بود که ژن سرطان سینه دارد. پس از آن ژولی (جولی) در زمینه این بیماری صحبت کرده و از این طریق جان بسیاری از زنان را نجات می دهد. در این حین مگان به قدرت هالیوود پی برده و تصمیم می گیرد تا برای شرکتی که تست جولی را انجام داده مکاتبه کرده و چهره تبلیغاتی آن کمپانی بشود. بدین ترتیب او به امریکا مهاجرت کرد. در این شرکت امریکایی، مگان شروع کرد به تبلیغ این تست ژنتیکی در چند برنامه و شو تلویزیونی. در همین زمان بود که کیم کارداشیان (که در خانواده او نیز سرطان سینه وجود دارد) از طریق یکی از دوستان مگان او پرمر خواست تا به برنامه تلویزیونی او رفته و تبلیغاتی در زمینه تست ژنتیک تشخیص سرطان سینه در زنان داشته باشد. در آنجا او این شانس را به دست آورد تا با چند نفر از بزرگترین پزشکان امریکایی کار کند و چندین وزیر و پادشاه را از کشورهای مختلف ببیند. از آن جا بود که مجله سلامتی زنان (Women’s Health) به مگان پیشنهاد داد تا عکس روی جلد مجله باشد به عنوان اولین فردی که تست های سرطانی را به صورت تبلیغاتی ارائه کرده است.

ترفند او برای معرفی این تست این بود که آن را به شکلی جذاب و سرگرم کننده به بیننده ها ارائه دهد. او هم چنین همکاری هایی با پاریس هیلتون در همین زمینه داشته است.

عکس نگین پرمهر فشن شو

ورود به دنیای مد و فشن

بعد از ظهور در مجلات Women’s Health و  Cosmopolitanبه برنامه هفته مد نیویورک، هفته مد دوبی و پاریس و سپس برای بازیگری پیشنهاداتی داشت و وارد فعالیت شد.

نگین پرمهر مدلینگ بی حجاب

نقش پدر مگان در موفقیتش

او در موفقیت چندجانبه خود در کنار مصاحبه اولیه ای که با انجلینا جولی داشت، پدر خود را بسیار مؤثر می داند. به گفته وی هنگامی که پدرش از علاقه مگان برای مدلینگ و بازیگری باخبر شد، به دخترش وعده داد که در صورتی که در رشته مهندسی موردعلاقه خود تحصیل کند، مگان را در زمینه علاقه مندی هایش حمایت خواهد کرد. بدین شکل بود که پدر او را به انگلستان برای تحصیل در مدارس و سپس در دانشگاه فرستاد. شرط پدر این بود که پس از اینکه مگان دخترش مدرک لیسانس خود را اخذ کند، بتواند وارد حرفه مدلینگ شود. سپس به خواست پدر دوباره فوق لیسانس خواند. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشدش، پدر وی فوت شد. به هرحال غرورش باعث شد تا آخر تحصیل خود را ادامه دهد و مدرک دکتری در زمینه مهندسی پزشکی را بگیرد.

نگین پرمهر مدل

جدیدترین فیلم مگان

او به تازگی فیلمی را با کاندیدای اسکار- برخاد عبدی به اتمام رسانده که یک ماه و نیم دیگر یعنی اواخر آذرماه 98 به سینما می آید. اکنون در نیمه راه فیلمی دیگر است که فعلاً تنها گفته که این سریال در مورد کارگران امریکایی است که چقدر حق و حقوق دارند در مقایسه به کارگران سایر ممالک. او چهره تبلیغاتی برندهای مختلف است.

نگین پرمهر در چند شنبه با سینا

بازیگری یا مدلینگ

در واقع نگین یا همان مگان به کار بازیگری بیشتر از مدلینگ علاقه دارد. چون به گفته خودش در این حرفه می تواند حرف بزند و احساسات خود را نشان دهد. او عاشق این است که به دیگران حس بدهد و از آن ها حس بگیرد.

دوست پسر نگین پرمهر

حرف شنیدنی مگان

او چندان اهل ورزش نیست. فردی حساس است و می گوید که دلیل لاغراندامیش این است که اگر دچار ناراحتی شود، اشتهایش را ازدست می دهد و در یک ماه ممکن است 10 کیلوگرم وزن کم کند.

مگان در ابتدا چهره تبلیغاتی شرکتهای پزشکی درمانی بود. اکثر این کمپانی ها تحقیقاتی در جهت پیش گیری از سرطان انجام می دهند.

او مهمان برنامۀ “چندشنبه با سینا” بود. اکنون ساکن لوس انجلس است.

همسر نگین پرمهر کیست

باور مگان پرمهر نسبت به آدمها چیست؟

او باور دارد که : آدم ها تا بیمار نشوند دنبال راه چاره نمی روند.

شعار اصلی مگان در زندگی چیست؟

شعار او این است: پشت سر هر موفقیت یک شبه ای، ده سال کار و زحمت است.

بزرگترین ترس نگین پرمهر چیست؟

او می گوید: بزرگترین ترس من در زندگی این است که وقتی بمیرم یکی از آرزوهایم نیز با من بمیرد.

بزرگ ترین آرزوی مگان پرمر چی میتونه باشه؟

آرزوی نگین پرمهر این است که بتواند عرصه ای را برای زنان- خصوصاً زنان ایرانی فراهم کند و آن ها به خواسته های به حقشان برسند.

اینستاگرام نگین پرمهر چه صفحه ای است؟

meganpormer@

عکس های اینستاگرام مگان پرمر

نگین پرمهر نگین پرمهر نگین پرمهر

تارا گرامی مجری خوشگل پرشیاز گات تلنت
ارسال شده در تاریخ 30 اکتبر 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 3,667
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.