دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

نکاتی برای آرایش چشم پوست چرب *آرایش پوست چرب در تابستان

نکاتی برای آرایش چشم پوست چرب *آرایش پوست چرب در تابستان

نکاتی برای آرایش چشم پوست چرب  , آرایش پوست چرب در تابستان, آرایش چشم پوست چرب , آرایش پوست چرب ,آرایش کردن روی پوست چرب, سبک آرایش برای پوست های چرب

برای آرایش چشم پوست چرب، استفاده از خط چشم ژل مانند بهتر از سایر خط چشم ها است. این خط چشم ها طوری طراحی شدند که بعد از زدن، کاملا خشک می شوند.

نکاتی برای آرایش چشم پوست چرب , آرایش پوست چرب در تابستان, آرایش چشم پوست چرب , آرایش پوست چرب ,آرایش کردن روی پوست چرب,

.از کانسیلر و فونداسیون، استفاده نکنید.

این دو لوازم آرایش، می توانند پلکتان را روغنی تر کنند و باعث شوند که سایه چشم روی پلک ها، حالت ریخته و پخش شده نامناسبی به خود بگیرد. بهترین راه این است که این دو را کنار بگذارید و در عوض از یک پرایمر مناسب با پوست چرب کمک بگیرید. این پرایمر واقعا در ایجاد تعادل چربی پلک ها، موثر خواهد بود.

اگر به هر دلیلی نمی توانید پرایمر تهیه کنید، به جای کانسیلر و فونداسیون، یک سایه چشم شفاف و روشن را به عنوان پرایمر انتخاب کنید و بزنید. به طور کلی، محصولات آرایشی شما باید مناسب با پوست چرب و بر پایه آب باشد نه روغن!

. قبل از آرایش، پلک ها را تمیز کنید.

خیلی مهم است که آرایش را روی پلک های کاملا تمیز و بدون روغن انجام دهید. برای این کار، لازم است که هم صورتتان را قبل از شروع بشویید و هم اینکه با یک تکه پنبه آغشته به مایع پاک کننده آرایش چشم، تمام چربی پلک ها را برطرف کنید.

 از سایه های کرمی، دوری کنید.

روی پرایمر چشم، هر سایه ای می تواند خیلی عالی باشد، اما باز هم اگر پلک هایتان بیش از اندازه چرب است و روغن تولید می کند، بهتر است از انواع سایه چشم کرمی دوری کنید.

آرایش پوست چرب در تابستان * تابستان جدا از آنکه به دلیل مسافرت های مختلف، فصل سرگرم کننده ای محسوب
می شود ولی برای خانم هایی که در این فصل هنوز استفاده از آرایش را ترجیح می دهند، دشواری
هایی به همراه دارد و این مسئله برای خانم هایی با پوست چرب دو چندان است.
البته خوشبختانه نکاتی برای آرایش پوست های چرب وجود دارد که تا حد زیادی می تواند مشکل این نوع پوست
را در فصل گرم حل کند.
به گزارش پرشین وی برای آنکه ظاهر آرایش شما در فصل تابستان برق نزده و سریع با عرق از بین

نرود، باید پیش از آرایش بر آماده سازی پوست خود تمرکز کنید.

ارسال شده در تاریخ 10 مرداد 1397 توسط خدیجه ص با موضوع زیبایی و آرایش
بازدید : 583

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است