دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

پیاز برش خورده پیاز مانده در یخچال را مصرف نکنید موجب عفونت بدن هست

پیاز برش خورده پیاز مانده در یخچال را مصرف نکنید موجب عفونت بدن هست

پیاز برش خورده ,مصرف پیاز برش خورده ,عوارض  مصرف پیاز مانده در یخچال , پیاز مانده در یخچال موجب عفونت بدن هست , پیاز مانده در یخچال را مصرف نکنید موجب عفونت بدن هست,

هرگز نباید پیاز برش خورده و مانده را استفاده کرد چون میکروب را جذب خود می کند

اگر در خاطر داشته باشید در مواقع شیوع بیماری مسری علی الخصوص سرماخوردگی و آنفلوآنزا  در جای جای خانه  پیاز برش خورده را می گذاریم تا از میکروب های ویروسی کم شود و این پیاز هست که میکروب ها را جذب خود میکند.

حتی ازپیاز برای پاکسازی بدن جهت رفع سموم و ویروس ها استفاده میشود.

 

پیاز برش خورده را در یخچال بگذارید تا تمام میکروبهای یخچال را جذب خودش کند!

پیاز مانده در یخچال را مصرف نکنید
موجب عفونت چشم، روده و معده میش‍ود!

پیاز برش خورده ,مصرف پیاز برش خورده ,عوارض مصرف پیاز مانده در یخچال , پیاز مانده در یخچال موجب عفونت بدن هست , پیاز مانده در یخچال را مصرف نکنید موجب عفونت بدن هست,

مراحل پاکسازی خون و از بین بردن میکروب و باکتریها:

مرحله اول: حلقه کردن پیاز ارگانیک ( سفید یا قرمز فرقی ندارد )

بهتر است از پیاز ارگانیک استفاده کنید چون عاری از آفت کش و مواد شیمیایی دیگر است که نمیخواهید روی پوست خود بگذارید و در تمام طول شب وارد جریان خونتان شود.

یک حلقه ی باریک از پیاز را برش دهید به اندازه ای که تمام کف پای شما را بپوشاند و موقع خواب با تمام سطح کف پایتان تماس داشته باشد .

 

مرحله دوم: پیاز را در کف جورابتان زیر پا ( روی کف پا ) گذاشته و بخوابید!

در حین خواب قدرت شفابخش طبیعی پیاز از طریق پوست نفوذ کرده و کار خودش را شروع میکند

و مثل یک ابزار ترنس درمال (داروهای زیرجلدی که از طریق پوست جذب می شوند) خونتان را تصفیه، میکروب و باکتریها را کشته و سموم را جذب میکند !

و در این حین حتی هوای اتاقتان را هم تصفیه میکند.در انگستان موقع شیوع طاعون پیاز را برش داده و به منظور تصفیه هوا در اتاق میگذاشتند تا مانع از انتقال هر نوع عفونت یا آنفلوآنزا شوند.

 

ارسال شده در تاریخ 17 اردیبهشت 1397 توسط خدیجه ص با موضوع مطلب علمی
بازدید : 610

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است