حضور چهره های مشهور و بازیگران در مراسم جشن آرزوها

حضور چهره های مشهور در مراسم جشن آرزوها خود انگیزه ای بر شرکت در این مراسم ها می باشد. در این مقاله از ایران پاتوق عکس های بازیگران معروف را برای شما به نماش گذاشته ایم

آنچه در این مقاله از ایران پاتوق می خوانید

حضور چهره های مشهور در جشن آرزوها

این جشن با کمک آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم برگزار شد و چهره هایی همچون علی دایی ، امیرحسین رستمی ، سارا بهرامی و …. حضور داشتند .

مراسم جشن آرزوهامراسم جشن آرزوها , در این مطلب گردهمایی هنرپیشه ها و چهره های مشهور برای کمک و شرکت در خیریه بچه های آسمان و جشن آرزوها را برای شما آورده ایم . این جشن با کمک آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم برگزار شد و چهره هایی همچون علی دایی ، امیرحسین رستمی ، سارا بهرامی و …. حضور داشتند .
حضور چهره های مشهور در جشن به معنای چیزی که مورد رغبت و میل است و نیز به معنای عطا و بخشش فراوان می‌باشند. بنابر معنای اول «لیله الرغائب» شبی است که میل و توجه به عبادت و بندگی در آن بسیار است و بندگان خدا در این شب گرایش زیادی به رفتن به در خانه خدا و ارتباط و انس با او دارند. بر پایهٔ معنای دوم «لیله الرغائب» شبی است که در آن عطاء و بخشش خدا بسیار است و بندگان خداوند با رو آوردن به بارگاه خدا و خشوع در برابر بزرگی خدا، شایستهٔ دریافت انعام و عطا و بخشش بی کرانهٔ خدا می‌شوند

تصاویر مراسم جشن آرزوها

امیرحسین رستمی و مهدی جهانی در جشن آرزوها

سارا بهرامی و امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی و علی دایی و امیرمهدی ژوله

امیرمهدی ژوله ، سارا بهرامی ، آذر معماریان و امیرحسین رستمی

نعیمه نظام دوست در جشن آرزوها

نفیسه روشن بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون در جشن آرزوها

حضور چهره های مشهور

بهاره کیان افشار در جشن آرزوها

عکس های بازیگران در جشن حافظ
ارسال شده در تاریخ 20 آگوست 2020 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 2,604
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • دنیاجمانبخت خوب باشید

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.