دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

کلیدهای موفقیت: سخنان آموزنده کارآفرینان بزرگ

◼️کلید های موفقیت : سخنان آموزنده پانزده کارآفرین بزرگ :

key2mlmsuccess

?‍?۱٫ استیو جابز (Steve Jobs) بنیانگذار Apple:”معیاری برای تعیین کیفیت باشید. اغلب افراد عادت ندارند عالی باشند ولی شما می توانید بهترین باشید.”

?‍?۲٫ ریچارد برانسون (Richard Branson) بنیانگذار Virgin Group:”بزرگترین علاقه مندی من در زندگی این بوده است که برای خودم هدف های دست نیافتنی قرار دهم و سپس تمام سعی خودم را برای رسیدن به این اهداف به کار بندم.”

?‍?۳٫ جان دی راکفلر (John D. Rockefeller) بنیانگذار Standard Oil:

`پیدا کردن یک دوست در یک تجارت خیلی بهتر از پایه گذاری یک تجارت بر اساس یک رابطه دوستانه است.”

?‍?۴٫ توماس ادیسون (Thomas Edison) مخترع لامپ :”من هیچ وقت شکست نخوردم من فقط ۱۰ هزار راه پیدا کردم که به هدف نمی رسید.”

?‍? ۵٫ ری کراک (Ray Kroc) رئیس افسانه ای مک دونالد :

`شانس با تلاش ارتباط مستقیم دارد. هر چه قدر بیشتر تلاش کنید خوش شانس تر خواهید بود. ”

?‍?۶٫ دونالد ترامپ (Donald Trump) رئیس سازمان ترامپ :”گاهی اوقات شما با شکست در یک نبرد، راهی برای پیروزی در جنگ پیدا می کنید. ”

?‍?۷٫ بیل گیتس (Bill Gates) بنیانگذار Microsoft :

`موفقیت یک معلم فریبکار است . او به افراد باهوش تلقین می کند که شما هیچگاه اشتباه نمی کنید.”

?‍?۸٫ والت دیزنی (Walt Disney) بنیانگذار کمپانی والت دیزنی :”یکی از بهترین انواع تفریحات انجام دادن کارهای غیر ممکن است.”

?‍?۹٫ سام والتون (Sam Walton) بنیانگذار وال مارت :”داشتن بالاترین سطح انتظار، کلید موفقیت در هر چیزیست.”

?‍?۱۰٫ جف بزوس (Jeff Bezos) موسس سایت آمازون :”برند شما آن چیزی است که مردم در مورد شما می گویند، زمانی که شما در اطاق نیستید.”

?‍?۱۱٫ لری الیسون (Larry Ellison) بنیانگذار کمپانی اُراکل :

`زمانی که شما شروع به نو آوری می کنید، باید خودتان را آماده کنید که همه شما را دیوانه خطاب کنند.”

?‍?۱۲٫ هنری فورد (Henry Ford) بنیانگذار کمپانی فورد :

`چه شما فکر کنید که می توانید کاری را انجام دهید و چه فکر کنید که نمیتوانید آن کار را انجام دهید، در هر دو حالت درست فکر می کنید.”

?‍?۱۳٫ کارلوس اسلیم (Carlos Slim) صاحب کمپانی Telecoms :”زمانی که شما برای تفکرات و اعتقادات دیگران زندگی می کنید، در حقیقت شما مرده اید.”

?‍?۱۴٫ ماری کی اش (Mary Kay Ash) بنیانگذار کمپانی آرایشی بهداشتی ماری کی :”الزاما افراد با استعداد با انبوهی از ایده های ناب بهترین ها نیستند. بهترین ها کسانی هستند که حتی اگر فقط یک ایده دارند رسیدن به آن را دنبال می کنند.”

?‍?۱۵٫ لری پیج (Larry Page) بنیانگذار گوگل :”زندگی دو شانس به شما داده است: یکی اینکه تغییراتی بزرگ در دنیا به وجود آورید و دیگری اینکه تغییراتی کوچک در کسانی که دوستشان دارید. هر دو اینها شانس های فوق العاده ای هستند و فراموش نکنید که فرصت شما بسیار کوتاه است و خیلی زودتر از آن چیزی که تصور کنید به پایان نزدیک میشوید…

ارسال شده در تاریخ 27 فروردین 1395 توسط مدیریت با موضوع گوناگون , مطلب علمی
بازدید : 897

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است