بیوگرافی علیرضا کیانی کلیپ تقلید کننده صدا در عصر جدید

بیوگرافی علیرضا کیانی جوان ایرانی و شرکت کننده تقلید صداهای مختلف در مسابقه استعدادیابی عصر جدید و عکس ها + آیدی اینستاگرام کمدین و استندآپ با زندگینامه خصوصی آقای کیانی را در این مطلب ایران پاتوق مشاهده فرمایید

بیوگرافی علیرضا کیانی

علیرضا کیانی در سال 1376 در شهر تهران متولد شده است و هم اکنون که در سال 99 هستیم او 23 سال سن دارد و کارش استندآپ کمدی و تقلید صدا انجام می دهد.

بیوگرافی علیرضا کیانی

تحصیلات آقای کیانی

آقای علی رضا کیانی در رشته حسابداری در مقطع کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شده است.

علاقمندی به استندآب کمدی

علیرضا کیانی علاقه زیادی به استندآپ کمدی دارد که با حضور در عصر جدید در نوروز 99 استنداپ تقلید صدا توانست جلب توجه خاصی کند و مورد استقبال تماشاگران داخل سالن در برنامه عصر جدید قرار می‌گیرد.

علیرضا کیانی تقلید کننده صدا

علیرضا کیانی و حضور در عصر جدید

علیرضا شرکت کننده عصر جدید اجرای خود را با تقلید صدای بسیاری از چهره‌ها و کاراکتر های محبوب مثل علیفر گزارشگر فوتبال ، جواد نکونام و علی کریمی بازیکنان فوتبال و آقای سید بشیر داور خود عصر جدید را اجرا کرد که با هر اجرا تماشاگران را به هیجان و شور وادار می کرد.

سرانجام در آخر آقای کیانی با تقلید صدای سید بشیر حسینی توانست مورد تشویق تماشاگران و حتی خود سید‌بشیر قرار بگیرد و همانجا چراغ سفید را از این داور دریافت کند اما آقای آریا عظیمی نژاد و امین حیایی به او رای منفی دادند که او با دو چراغ سفید و دو چراغ قرمز از طرف داوران کارش به انتخاب از طرف تماشاگران برنامه کشید که تماشگران داخل سالن او را به مرحله فینال مسابقه راهی کردند.

علیرضا کیانی تقلید کننده صدا

آدرس پیج اینستاگرام علی رضا کیانی

تا کنون علی رضا هیچ صفحه شخصی اینستاگرامی نداشته و دیگر صفحات اینستاگرامی فیک می باشد و به اسم ایشان باز شده است.

علیرضا کیانی تقلید صدا

با آرزوی موفقیت برای آقای علیرضا کیانی در عرصه هنر و استندآپ کمدی از طرف سایت ایران پاتوق

ارسال شده در تاریخ 29 مارس 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 1,377
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.