بیوگرافی گروه مجاز در عصر جدید و اجرای کمدی و موزیکال

بیوگرافی گروه مجاز در عصر جدید گروهی که در هر دو فصل حضور داشتند و در فصل اول تا مرحله ی دوم تونستند راه پیدا کنند و در فصل دوم برنامه عصر جدید یا فینال پیش رفتند. اعضای اصلی این گروه از 4 نفر تشکیل شده اند که سال پیش در گروه های مختلف در این برنامه حضور داشتند اما امسال آنها در کنار هم در گروه مجاز فعالیت می کنند.

سبک کار گروه مجاز در عصر جدید چیست ؟

سبک کاری آنها بیشتر انتقال مطالب با معنا و مفهوم اصلی با زبان بدن و حرکات بدن است. آمادگی بدنی خوبی دارند تا بتونند روی صحنه با حرکات بدنی مفاهیم رو به ببننده انتقال بدهند. و اینکه در برنامه اخیر یک پانتومیم موزیکال اجرا کردند و بسیار مورد توجه مردم و داوران بود که توانستند 4 چراغ سفید دریافت کنند.

بیوگرافی گروه مجاز در عصر جدید

گروه مجاز چه کسانی هستند؟

اعضای اصلی این گروه 4 نفر هستند که اسامی آنها علی دهقان, حسین محمدی، مسعود مظفری و محسن فرجی است که به بیوگرافی آنها می پردازیم:

بیوگرافی گروه مجاز و اعضای آن در برنامه عصر جدید

بیوگرافی مسعود مظفری

مسعود مظفری اهل کرمانشاه و کرد زبان متولد سال 1370 است که اکنون ساکن تهران و از اعضای اصلی گروه مجاز است .او در اینستاگرام فعالیت دارد و آدرس پیج او masoudrobot_official@ است.

بیوگرافی گروه مجاز

 

بیوگرافی حسین محمدی

سید حسین محمدی اهل مازندران و متولد سال 1372 است. او دانشجوی رشته ی پزشکی و از اعضای اصلی گروه مجاز است. در اینستاگرام فعالیت دارد و ادر پیج او bboyfrightangel@ است.

بیوگرافی حسین محمدی

بیوگرافی علی دهقان

علی دهقان نیز اصالت مازندرانی دارد و متولد سال13 70 است .او اکنون ساکن تهران و عضو اصلی گروه مجاز است.

لو در اینستاگرام فعالیت دارد و آدرس پیج او iamdeadarko@ است .بیشترین پست های او مربوط به عکس های شخصی و کلیپ های کارگروهی اش با گروه مجاز است.

بیوگرافی گروه مجاز

اودر رابطه با موفقیت در زندگیش این چنین میگوید:

اون چیزی که واقعا دلت میخواد توی زندگیت بسازی رو کشف کن، و روی این تمرکز کن که اهداف واقعیت رو کشف کنی.
کل مسیر و جریان رو با آغوش باز بپذیر.
با هیچکس رقابت نکن،
از دیگران یاد بگیر اما تبدیل به اونها نشو!
بردبار باش و فقط روی این تمرکز کن که
به بهترین نسخه‌ی خودت تبدیل شی.
اینطوری تو قدم به قدم، خودت رو به زندگی‌ای که واقعا میخوای و لایقش هستی نزدیک و نزدیک تر خواهی کرد

بیوگرافی محسن فرجی

محسن فرجی متولد سال 1371 در شهر بهشهر مارندران است و اصالت شمالی دارد. او اکنون ساکن تهران و از اعضای اصلی گروه مجاز است.

او در اینستاگرام فعالیت دارد وآدر پیج او mohsen.faraji71@ است.

اکثر پست های او مربوط به کار گروهی اش و تمرین هاش است و در پستی در اینستا شرایط خود و گروهشون رو در دوران مسابقه این طور بیان میکند:

شعر و غزل بدون ساز نوونه….

هر روزی که میگذره و به اجرای مرحله سوم نزدیک تر میشیم، استرسمون بالاتر میره… اینجا یه جمله بینمون بود که اگر نتونیم بالا بریم چی میشه… واکنشمون از لبخند تبدیل شد به فرو رفتن تو فکر و استرس واقعی…

خدا کمکمون کنه…

بیوگرافی محسن فرجی

ارسال شده در تاریخ 13 فوریه 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس ورزشکاران
بازدید : 1,460
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.