کشف حجاب بهنوش بختیاری و انتشار آن در پست اینستا

کشف حجاب بهنوش بختیاری که با پستی که در اینستاگرام خود منتشر کرد و پست او کار فتوشاپی بر روی فیلم های هالیوودی بودکه باعث جنجال شد در ادامه دقیقتر به این موضوع می پردازیم. درحقیق بهنوش کشف حاب نکرده فقط از این تکنولوزی ها استفاده کرده است.

کشف حجاب بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با استفاده از تکنیک جلوه های ویژه و تکنولوژی های دیپ فیک چهره خود را بر روی بدن نقش رز در فیلم تایتانیک گذاشته است و کلیپ آنرا در دروز ولنتاین در پیج اینستاگرامش گذاشته است و این باعث شده که بسیاری افراد  و شبکه های اجتماعی شک کنند که این به طور واقعی بهنوش بختیاری کشف حجاب کرده باشد.

کشف حجاب بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری از بازیگران سرشناش و کمدی کشورمان است که چندی پیش نیز با استوری که در مورد زن و مهر و مهریه در صفحه مجازی اش گذاشته بود شایعه طلاق او را پخش کردند پست او اینگونه بود:

” بهای نگهداشتن یک زن کنار خود مهر است نه مهریه، زمانی که نه مهر است و نه عشق، خداحافظی بهترین کار است. همه مهر عالم به پای تو، ولی خداحافظ بی مهر من ”

که بهنوش بختیاری برای پایان دادن به این شایعه استوری در پیجش منتشر کرد و گفت که طلاق نگرفته ام و قضاوت نکنید.

آدرس پیچ اینستاگرام بهنوش بختیاری چیست ؟

آدرس پیج اینستاگرام بهنوش بختیاری behnoosh_bakhtiari@ است که اغلب اتفاق های روز در کشورمان و عکس های شخصی خود را در آن منتشر می کند.

کشف حجاب بهنوش بختیاری

بهنوش همچنین عکس کادوی ولنتیانش که همسرش او را سورپرایز کرده در پیجش منتشر کرده است . این روز ها بهنوش بختیاری با انتشار پست های جنجالی کاربران بسیاری از شبکه های اجتماعی متوجه خود کرده است.

کشف حجاب بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری چند سالی است ه ازدواج کرده و هیچ گاه از همسرش عکسی منتشر نکرده است. او همچنین عکس کادوی ولنتیانش که همسرش او را سورپرایز کرده در پیجش منتشر کرده است .

 

ارسال شده در تاریخ 22 فوریه 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی
بازدید : 2,308
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.