رفع چربیهای شکم و پهلو معرفی چهار کلید برای کنترل چربی

رفع چربیهای شکم و پهلو ۴ مرحله برای ضربه به شکم

رفع چربیهای شکم و پهلو هر کسی یک چربی شکم دارد، حتی افرادی که عضلات شکم دارند. کاملا طبیعی است. اما چربی بسیار زیادی می‌تواند بر سلامت شما تاثیر بگذارد به طوری که دیگر چربی‌های اشباع‌شده نیز می‌توانند بر سلامتی شما تاثیر بگذارند.


چربی عمیق‌تر نامیده می‌شود، چربی احشایی نامیده می‌شود – که ممکن است مشکل بزرگ‌تری باشد، حتی برای افراد لاغر. شما به مقداری چربی امعا و احشا نیاز دارید. این کار به اعضای بدن شما کمک می‌کند. اما اگر شما مقدار زیادی از آن را داشته باشید، ممکن است به احتمال زیاد فشار خون بالا، دیابت نوع ۲، بیماری‌های قلبی، زوال عقل و سرطان‌های خاص از جمله سرطان پستان و سرطان روده را داشته باشید.

اگر وزن زیادی داشته باشید، بدن شما شروع به ذخیره کردن چربی شما در مکان‌های غیر معمول می‌کند.

با افزایش چاقی، افرادی دارید که بخش‌های منظم چربی آن‌ها آنقدر پر است که چربی در ارگان‌ها و اطراف قلب ذخیره می‌شود.

چقدر شکم چربی دارید؟

یک نوار اندازه‌گیری بردارید، آن را دور کمر خود بیندازید و دور کمر خود نگاه کنید. این کار را زمانی انجام دهید که شما ایستاده‌اید و اطمینان حاصل کنید که اندازه نوار درجه است.

 اگر یک زن هستید سایز کمر شما کم‌تر از ۳۵ اینچ خواهد بود اگر شما مرد هستید و کم‌تر از ۴۰ اینچ باید باشد. اگر چربی شکم بیشتری داشته باشید، احتمالاً نشانه این است که شما چربی امعا و احشا بیشتری دارید.

کلید کار این است که فعال باشید، مهم نیست چه اندازه هستید.

۴ مرحله برای ضربه به شکم

چهار کلید برای کنترل چربی شکم وجود دارد: ورزش، رژیم غذایی، خواب و مدیریت استرس.

 ورزش: تمرین‌های شدید تمام چربی شما شامل چربی شکم و پهلو.

حداقل به مدت ۵ روز در هفته حداقل ۳۰ دقیقه ورزش کنید. تعداد راه رفتن به اندازه کافی سریع است که به اندازه کافی سریع عمل کنید که عرق کنید و بیشتر نفس بکشید، و ضربان قلب شما تندتر از حد معمول است.

برای به دست آوردن نتایج مشابه در نصف زمان، قدم‌های خود را بالا ببرید و ورزش کنید مثل پیاده‌روی کردن باید این کار را برای ۲۰ دقیقه در روز و ۴ روز در هفته انجام دهند.

اگر در حال حاضر آمادگی داشته باشید، یا اگر برای دویدن آماده نیستید، به سرعت خود را به روی تردمیل راه بیندازید.

فعالیت متوسط حداقل سه بار در هفته، ضربان قلب خود را به مدت ۳۰ دقیقه افزایش دهید هم چنین به شما کمک می‌کند. آن چقدر چربی شکم و پهلو شما را کاهش می‌دهد. اما برای به آتش کشیدن چربی، ورزش شما ممکن است نیاز به افزایش داشته باشد.


 رژیم غذایی: هیچ رژیم جادویی برای چربی شکم وجود ندارد. اما زمانی که وزن خود را در رژیم غذایی از دست می‌دهید، معمولاً چربی شکم پیش می‌رود.

فیبر کافی می‌تواند کمک کند. تحقیقات نشان می‌دهد که افرادی که ۱۰ گرم فیبر محلول در روز مصرف می‌کنند بدون تغییر رژیم غذایی دیگر نسبت به دیگران چربی امعا و احشا کمتری ایجاد می‌کنند. این به سادگی خوردن دو سیب کوچک، یک فنجان نخود سبز و یا نیم پیمانه لوبیا چیتی است

از چربیهای شکم و پهلو خلاص شوید

شوید خشک شده را به ماست کم چرب اضافه کنید و ا در میان وعده ها یا به عنوان دسر در وعده های غذایی میل کنید.

شوید خشک یکی از بهترین چربی سوزهاست.

رفع چربیهای شکم و پهلو

دو ماده قوی برای چربی سوزی بهتر:

دارچین
سطح گلوکز خون را کاهش دهد و احساس سیری بوجود می آورد.

آبلیمو
افزایش وزن را سرکوب می‌کند و از تجمع چربی جلوگیری میکند.

رفع چربیهای شکم و پهلو

خواب کاذب: دریافت مقدار مناسب چشم‌ها کمک می‌کند. در یک مطالعه, افرادی که در شب می‌خوابند نسبت به کسانی که در شب  نسبت به کسانی که در شب یا کم‌تر یا چند ساعت در شب می‌خوابند, چربی شکمی کمتری دریافت می‌کنند. شاید خواب تنها چیزی نبود که اهمیت داشت اما بخشی از تصویر بود.

مدیریت استرس: همه استرس دارند. چطور حلش می‌کنید. بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید شامل استراحت با دوستان و خانواده, مراقبه, ورزش برای منفجر کردن بخار و گرفتن مشاوره است. این باعث می‌شود شما سالم‌تر و بهتر آماده شوید که انتخاب‌های خوبی برای خودتان داشته باشید.

اگر شما تنها فرصت انجام یکی از این کارها را داشته باشید, این ورزش احتمالاً بیش‌ترین فواید را دارد

ارسال شده در تاریخ 8 دسامبر 2019 توسط خدیجه ص با موضوع لاغری و چاقی
بازدید : 1,654
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.