بهترین ریش تراش برقی برای مردان چه ویژگی هایی باید داشته باشد

بهترین ریش تراش برقی براساس معیارهای مهم و کاربردی

بهترین ریش تراش برقی  ویژگی  ابزار برقی برای مردان  به راحتی می‌توانید خامه اصلاح را به صورت خود بکشید و موهایتان را کوتاه کنید ، درست است؟ برای برخی افراد ، این طور است .
اما برای دیگران که با تار مو ، سوزاندن تیغ و پوست حساس سروکار دارند و یا به سادگی می‌خواهند بدن آن‌ها بعد از پاک کردن مو احساس راحتی کند ، یک ریش‌تراش برقی را انتخاب کنید که به طور موثر مو را پاک کند بدون این که عوارض جانبی ناراحت‌کننده منجر به یک کار عادی شود .
به همین دلیل است که ما امروزه در اینجا هستیم : ما کار را انجام دادیم تا برخی از محصولات برتر فروش را آزمایش کنیم تا مجبور نباشید ساعت‌ها را با مقایسه گزینه‌های خود صرف کنید و می‌توانید به یک اصلاح خوب ، تمیز و راحت نزدیک‌تر شوید .

چگونه ما انتخاب کردیم

همچنین تنوع بسیار کمی بین تیغ‌ها در نقاط قیمت مختلف وجود دارد ، بنابراین ما بهترین تیغ‌ها را براساس معیارهایی که شامل :
نوع تیغ ( تیغ‌های پایه در مقابل تیغه فویل
قدرت ریش‌تراش خود را در برابر اتهام کم داشت،
با دقت و دقت اصلاح می‌کرد.
کارایی برای قسمت‌های مختلف بدن و سهولت استفاده و نگهداری
ویژگی‌های اضافی و تکنولوژی
ارزش و قابلیت استطاعت
در اینجا توصیه‌های برای چهار بهترین ریش تراش برقی برای مردان آورده شده‌است .
یادداشتی درباره قیمت
ما یک بازه قیمت کلی با علامت دلار ( به $ $ ) را نشان خواهیم داد . یک علامت دلار به این معنی است که تقریبا ً برای هر کسی مقرون‌به‌صرفه است ، در حالی که چهار علامت دلار به این معنی است که در بالای محدوده قیمت ممکن است .

فیلیپس Norelco Multigroom ۳۰۰۰

مزایا : بسیار مقرون‌به‌صرفه ؛ اجزای فولادی با کیفیت بالا ؛ قابل شارژ کردن و طول ۶۰ دقیقه در هر شارژ ؛ با ۱۳ پیوند برای نیاز به اصلاح مختلف در اطراف بدن شما وجود دارد ؛ تکنولوژی DualCut تیغه‌ها را حتی با استفاده از آن‌ها تیز نگه می‌دارد .
معایب : اصلاح نزدیک یا اصلاح ممکن است پوست حساس را تحریک کند ؛ طراحی تیغه پایه و طراحی وابستگی جریان حرکت را در طول چهره و همچنین سفارشی سازی شکل و طول مو را محدود می‌کند؛ مشتریان مسائل مربوط به شارژر را گزارش می‌کنند که بعد از چند ماه استفاده از آن‌ها کار نمی‌کنند .

Panasonic Arc۴ ES۸۲۴۳AA

مزایا : چهار تیغه برای دقیق ،  ؛ مواد فویل پیچ خورده ؛ موتور خطی حداکثر قدرت را تا پایان شارژ ، ضد آب برای استفاده در حمام یا دوش ، نمایش LCD نشان می‌دهد و اطلاعات دیگر ، مانند یک تایمر اصلاح و یک حالت تمیز کردن لرزش .
معایب : برخی از شکایت‌ها در مورد عمر کوتاه باتری در طول زمان ؛ گاهی اوقات گزارش می‌شود که باعث ناراحتی یا خارش پوست می‌شود ؛ به خوبی به عنوان یک پاک‌کننده بررسی نشده است . بهترین ریش تراش برقی

Panasonic Arc۵ ES – S – S
قیمت : $ $
مزایا : پنج تیغه به قسمت‌های نزدیک و دقت با روکش فویل برای سفارشی سازی اجازه می‌دهد ؛ موتور خطی به قدرت کامل اجازه می‌دهد تا شارژ انجام شود ؛ حسگرهای تعبیه‌شده براساس چگالی مو و طول برای حفاظت از پوست ، تیغه‌ها را تنظیم می‌کنند ؛ بندر شارژ شامل تمیز کردن خودکار تیغه می‌شود .
معایب : گران‌قیمت ؛ راه‌حل تمیز کردن در شارژر می‌تواند شلوغ باشد و یا در تیغ شان گیر بیفتد ؛ گزارش مشترک مشتری از عمر کوتاه عمر ( ۶ – ۱۰ ماه ) که قیمت را برای توجیه مشکل می‌سازد ، یادگیری این است که چگونه بهترین استفاده از یک‌تیغ را در اطراف بدن خود استفاده کنید .

 

مجموعه براون ۵ ۵۱۹۰ سی‌سی

قیمت : $ $ $
مزایا : از تکنولوژی انحصاری برای کاهش سوزش پوست استفاده می‌کند ; طراحی موتور به سهولت حرکت در سراسر پوست , طراحی ضد آب برای استفاده در هر جایی ; بندر شارژ قابل‌حمل برای باتری لیتیوم و تمیز کردن و ضدعفونی کردن تیغ استفاده می‌کند .
معایب : در سطح بالای قیمت‌گذاری ; شکایت‌های معمول مشتریان از عمر کوتاه ( حدود سال گذشته ) ; راه‌حل تمیز کردن ایجاد شده در شارژر , گاهی در سر تیغ گیر می‌کند ; مشکلات اتصال ممکن با شارژر

بهترین ریش تراش برقی

افزایش رشد ریش و سبیل راه کارهایی بری افزایش رشد مو

در اینجا چند فاکتور کلیدی وجود دارد که باید به دنبال تیغ الکتریکی باشید:

ملاحظات بهداشتی در انتخاب بهترین ریش تراش برقی

آیا تیغ‌های ریش تراشی برای جلوگیری از واکنش‌های آلرژیک آزاد هستند؟

آیا این تیغ برای پوست حساس طراحی‌شده؟

مشخصه‌ها

آیا یک اصلاح ساده و اساسی ارائه می‌کند؟

آیا هیچ تنظیمات اضافی دیگری برای سفارشی سازی در زمان مطلوب وجود ندارد؟

استفاده از تیغ به راحتی استفاده می‌شود, یا با ویژگی‌ها و تنظیماتی که برای درک و استفاده مشکل هستند, بار شده‌است؟

تیغ را محکم می‌کنید یا می‌توانید آن را شارژ کنید و بدون سیم از آن استفاده کنید؟

قابلیت استفاده

از این تیغ به عنوان مسدود کردن آن و روشن کردن آن استفاده می‌کنید؟

آیا فرایندهای دیگری وجود دارند که باید برای انجام آن دنبال کنید؟

پاک کردن آسان است؟

آیا می‌توانید از آن برای اصلاح صورت خشک, مرطوب و یا هر دو استفاده کنید؟

از همه مهم‌تر, آیا این کار صورت یا مناطق دیگر بدن شما را بدون هیچ مشکلی اصلاح می‌کند؟

کیفیت

مدت زیادی طول می‌کشه? آیا اجزای جایگزینی برای مدت طولانی وجود دارند؟

آیا این کار نقده‌ای مثبتی بر روی پلت فرم‌های فروشنده دارد؟

آیا اثربخشی آن براساس هر آزمایش یا تست کیفیت است؟برای مثال به این بررسی در مجله بین‌المللی علوم آرایشی مراجعه کنید.

آیا سازنده یک برند قابل‌اعتماد است, یا محصولی از محصول مشابه دیگری است؟

آیا این کار, علاوه بر الزامات ایمنی اولیه, مانند یک گواهی بیمه گران, گواهینامه‌های بیشتری دارد؟ (راهنمایی: اگر تایید نشده باشد, احتمالاً امن نیست. از آن دوری کنید.)

قیمت

آیا قیمت آن خوب است یا خیر؟

چند بار باید تیغه و یا هر یک از اجزای دیگر را تعویض کنید؟

آیا مولفه‌های جایگزین مناسب هستند؟

چگونه از یک ریش‌تراش برقی استفاده کنیم

در اینجا چند نکته مهم برای به دست آوردن مقدار زیادی از مصرف انرژی الکتریکی برای مدت طولانی و نیز حفظ چهره شما پس از هر اصلاح صورت می‌گیرد :
بعد از هر اصلاح , از یک برس کوچک برای تمیز کردن هر مویی استفاده بکنید . بسیاری از کیت‌های اصلاح الکتریکی با یکی می‌آیند . اگر ممکن است, سر اصلاح را بردارید و یا هر موی سرگردان را پاک کنید .
هر موی باقیمانده مثل روغن‌ها و یا کرم‌ها را آبکشی کنید . بررسی کنید که آیا تیغ تان برای کمک به آبکشی کردن موها ایمن است یا خیر . به یاد داشته باشید که به دلیل اینکه تیغ تماس نزدیک با پوست شما ندارد , به روغن‌ها و یا کرم‌ها نیاز ندارید .
سر تیغ و تیغ را پس از تمیز کردن تمام مو و دیگر مواد تمیز کنید .
قبل از اینکه آن را دور بریزید , بگذارید سر و اجزای آن خشک باشد . این کار به جلوگیری از رشد کپک ممکن کمک می‌کند .
تیغ و تمام اجزای آن را در یک کیسه تمیز و مهر و موم کنید . هیچ چیز دیگری , به خصوص تیغ , در کیف , ذخیره نکنید . احساس کنید که از هر کیسه یا کیسه زیپ دار خود استفاده کنید .
از مرطوب کننده و یا روغن بدن برای روغن‌کاری چهره خود استفاده کنید . این مواد می‌توانند سخت باشند و حاوی مواد شیمیایی سمی باشند . از یک مرطوب کننده ساده , ملایم و یا روغن پوست مانند روغن جوجوبا استفاده کنید .

مطمئنا ً، انتخاب بهترین تیغ برق نه علم موشک است بلکه در تمام چیزهای جزئی ، اغلب بی‌معنی و  بین گزینه‌های شما می‌تواند باعث شود که آن احساس را داشته باشد .
چیزی که اهمیت دارد این است که تیغ شما یک اصلاح ایمن و موثر را ارایه می‌دهد که پوست شما را محافظت می‌کند اما به شما ظاهر و ظاهری را می‌دهد که می‌خواهید . لازم نیست بین این دو انتخاب کنید : خوب نگاه کنید و با یک‌تیغ که برای شما کار می‌کند ، آن را انجام دهید .

آشنایی با نقش موهای بینی این موها را هرگز از ریشه نکنید
ارسال شده در تاریخ 18 فوریه 2020 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 686
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.