نگهداری از گیاه قلب ارغوانی گلی مناسب برای تهویه هوا

نگهداری از گیاه قلب ارغوانی گل آپارتمانی زیبا و مقاوم

نگهداری از گیاه قلب ارغوانی , برگ‌های آبدار که به عنوان یک یهودی سرگردان و قلب بنفش نیز شناخته می‌شوند،در هر دو داخل و خارج از خانه با دوام هستند . اگرچه این گل بنفش یک گیاه سالانه و یک گل آپارتمانی و گرمسیری است ، اما می‌تواند تا دمای 18 درجه سانتی گراد دوام بیاورد و یک گیاه پر رونق برای اتاق‌های سردتر در خانه است . محققان دریافتند که این گل بنفش توانایی‌های برتر برای حذف تزکیبات کربن از هوا را نشان می‌دهد ، بنابراین چند نمونه در مناطقی که شما با دود رنگ تازه و یا بوهای جدید مبلمان به خود زحمت می‌دهید ، بکارید .

نگهداری از گیاه قلب ارغوانی

اگر شما هرگز گیاه قلب بنفش را در میان گل هایتان نداشتید  ، ممکن است بخواهید آن را به مجموعه خود اضافه کنید .
برگ‌های سوزنی شکل ارغوانی ، برگ‌هایی که به شکل نیزه شکل می‌گیرند ، گل زیبای گیاه را  می‌سازند . گلدان بنفش در یک ظرف تزیینی کوچک برای یک گل  چشم گیر . یا آن را در یک سبد آویزان کنید و بگذارید ساقه‌های بلند و بلند و بلند در کنار آن قرار بگیرند .

رشد فضای داخلی در داخل خانه

بگذار خورشید در آن بدرخشد . گیاه خود را در مکانی با نوری روشن و به خاطر رنگ شاخ و برگ‌های خوب بزرگ کنید . در نور کم‌تر رشد خواهد کرد ، اما برگ‌ها سبز از بنفش خواهند بود . نور را به صورت خورشید مستقیم به آن بدهید ، اما در تابستان آن را از آفتاب سوزان ظهر در تابستان روشن کنید تا از داغ کردن برگ‌های آن جلوگیری کنید .
گیاه خود را تمیز کنید . با دور شدن از نوک ساقه جدید ، تقسیم‌بندی را افزایش خواهد داد و برگ ها را به صورت فشرده نگه می‌دارد .

– شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را برای گیاهان بیشتر تکثیر کنید .

در بهار , زمانی که ریشه‌ها از طریق سوراخ‌های فاضلاب رشد می‌کنند . بالا بردن یک گلدان تنها ( 2.5 تا ۵ سانتیمتر ) بزرگ‌تر است تا به آن یک اتاق کوچک برای رشد بدهد . از یک گلدان با سوراخ‌های ریز برای جلوگیری از خاک خیس استفاده کنید که منجر به پوسیدگی ریشه‌ای می‌شود .

 

 

نگهداری از گیاه قلب ارغوانی

نکات مربوط به مراقبت از  گیاه قلب ارغوانی

ارتفاع : ساقه ها عمودی می‌شوند ، سپس در نهایت در کنار گلدان ، تا( ۶۰ سانتیمتر ) طول می‌کشند .

نور : برای حفظ رنگ ارغوانی تیره به نور روشن نیاز است . برخی از آفتاب مستقیم خوب است ، اما گیاه خود را از آفتاب تابستان محکم دور نگه دارید . فضاهای طولانی بین برگ‌ها نشان می‌دهد که نور خورشید به نور خورشید بیشتر نیاز دارد .

آب : به طور کامل آب را به طور کامل آبیاری کنید، سپس به بالا ۱ در ( ۲.۵ سانتی متر ) اجازه دهید تا بین خیس وخشک شود . کم‌تر در زمستان زمانی که رشد کندتر است ، آب کمتری وجود دارد . ساقه‌های پژمرده و پژمرده ممکن است نشانه‌ای از پوسیدگی ریشه باشند ؛ تمام ساقه را در سطح خاک قطع کنید .

رطوبت : متوسط اتاق ( حدود ۴۰ % رطوبت نسبی ) . نکات برگ قهوه‌ای نشانه‌ای از هوای خشک هستند . این روش آسان را برای اضافه کردن رطوبت به محیط اطراف خود چک کنید .

دما : متوسط دمایی در دمای اتاق گرم ( ۱۸ – ۲۷ ° C ) برای این دوره در سال گیاه مناسب است . قلب بنفش ، دماهای مختلف را با حداقل ۵۰ درجه فارنهایت / ۱۰ درجه سانتی گراد در زمستان تحمل می‌کند . از جریان هوا بیرون نروید و از منافذ گرما  دور بمانید .

خاک : مخلوط گلدان پوشیده از خزه ، از جمله مخلوط کردن گلدان بنفش ، ایده‌آل است .

نگهداری از گل شمعدانی گیاه آپارتمانی و دوست داشتنی
ارسال شده در تاریخ 19 مارس 2020 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 1,047
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.