بیوگرافی دانیال خیرخواه بهترین اجرا کننده دابسمش اینستاگرام

بیوگرافی دانیال خیرخواه سلطان دابسمش ایران و حتی جهان و چهره مشهور در اینستاگرام با عکس های شخصی و کلیپ های جذاب او و زندگینامه خصوصی با همسرش و تاریخ تولد دانیال را در این مقاله از ایران پاتوق می خوانید

دانیال خیرخواه کیست و بیوگرافی او

دانیال خیرخواه بهترین اجرا کننده دابسمش در ایران می باشد و یکی از چهره های معروف در اینستاگرام که از طریق اجرای دابسمش های زیبا و جالب به شهرت رسید.او بازیگر تئاتر و داستان نویس نیز می باشد.

آقای دانیال خیرخواه بازیگر ، هنرمند و سلطان دابسمش معروف ایرانی در تاریخ 26 شهریور در سال 1367 در شهر قزوین متولد شده است و هم اکنون در همین شهر زندگی می کند.

بیوگرافی دانیال خیرخواه سلطان دابسمش

مدرک تحصیلی دانیال خیرخواه

او در رشته طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده است . او یک پشت کنکوری بود و حتی از دانشگاه آزاد شهر ری در رشته گرافیک قبول شده بود که آنرا نرفت.

کودکی تا جوانی و استعداد هنری دانیال

دانیال خیرخواه زمانی که فقط 7 سال سن در سال 1374 در عرصه نقاشی فعالیت خود را آغاز کرد و تا 15 سالگی این هنر را ادامه داد . او در کنکور هنر شرکت کرد و قبول شد و در رشته مرمت بناها در دانشگاه همدان یک سال دانشجو بود ولی انصراف داد.بالاخره در سال 1388 در رشته طراحی صنعتی در تبریز دانشجو شد.

او قبل از دانشجو شدنش عاشق موسیقی و ویلن بود و نوازندگی نیز می کرد ولی در تبریز به سمت تئاتر و بازیگری کشیده شد که در دانشگاه تبریز انجمن تئائر راه انداخت و سعی میکرد با دیدن فیلم های مختلف اتود بزند و تا سال 1393 که در دانشگاه در تبریز بود بازیگری در تئاتر را ادامه داد.

دانیال بعد از اتمام دانشجویی در سال 1394 دوباره به قزوین بازگشت و شروع به مطالعه و نوشتن داستان های کوتاه کرد و حتی برای یک مدتی در کافی شاپی مشغول کار بود که بالاخره تصمیم به رفتن به شهر تهران گرفت تا بازیگری بصورت حرفه ای در عرصه تئاتر را ادامه دهد.

بیوگرافی دانیال خیرخواه

آغار کار بازیکری حرفه ای تئاتر در شهر تهران

دانیال خیرخواه در تهران به مدت 4 سال با گذراندن روزهای سخت توانست در یک شرکت ادیتور عکس مشغول بکار شود تا بتواند مخارج زندگی خود را تامین کند , هم اکنون بصورت پاره وقت و موقتی کارهای گرافیکی انجام می دهد و کار بازی حرفه ای در تئاتر در تهران را ادامه می دهد.

بیوگرافی دانیال خیرخواه

ماجرای آغاز هنر دابسمش دانیال خیرخواه

او ایده ای در ذهن داشت که در زمان دانشجویی در تبریز انجام می داد که در نهایت این ایده را در سال 1397 که همان اجرای دابسمش بود را انجام داد و در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

دانیال در دابسمش خود بر روی اعضای صورتش تمرکز می کند و با به حرکت درآوردن ابرو ، لب ها ، چشم و عضلات صورت خود چیزهایی را تداعی می کند و با موسیقی های مختلف دابسمشهای باحالی را تولید می کند.

آقای خیرخواه با الگو گرفتن از کارهای لوسیانو روسو دابمسمش خود را می سازد و به سرعت با حمایتهای افراد مشهوری مانند سهیل مستجابیان و مخصوصا امیر مهدی ژوله بیشتر از قبل شناخته شده تر شد.

بیوگرافی دانیال خیرخواه

آینده از نگاه دانیال خیرخواه

او به علایق و سلیقه مخاطب خیلی احترام می گذارد و یک چیزهایی در ذهن دارد که طبق خواسته های مردم می خواهد آنرا به نمایش بگذارد و نقل قولی از دیزنی بیان می کند که قابل تامل است :

((اگر کاری را انجام می‌ دهید سعی کنید درست انجام دهید)) و او فکر می‌کن این کار را درست انجام می‌دهد و برای مخاطبش احترام قائل است.

آقای خیرخواه

ازدواج و همسر دانیال خیرخواه

دانیال تا کنون ازدواج نکرده و هیچ همسری ندارد و مجرد می باشد.

بهترین دابسمش ساز ایران

حمایت خانواده دانیال از کار هنری او

خانواده دانیال خیرخواه علی الخصوص پدر و مادرش اولش از کار تئاتر او ناراضی بودند ولی همه جوره از او در مسیر بازیگری اش حمایت می کردند.

شغل پدرش استاد دانشگاه می باشد و شناخت زیادی از بازیگران و هنرمندان ندارد و آقای ژوله در راه بازیگری و دابسمش او خیلی او را حمایت کردند و بابت این موضوع خانواده اش خیلی خوشحال هستند.

او همیشه قدردان حمایتها و زحمات پدر و مادرش می باشد و دستشان را می بوسد.

بهترین دابسمش ساز ایران

آدرس صفحه اینستاگرام دانیال خیرخواه

دانیال خیرخواه بیش از 840 هزار فالوور در پیج اینستاگرام خود به آدرس danial_kheirikhah@ دارد که آثار هنری و دابسمش های جذابش و عکس های شخصی خود را در آن منتشر می کند.

سایت ایران پاتوق برای آقای دانیال خیرخواه آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون در عرصه هنری و زندگی شخصی را دارد.

ارسال شده در تاریخ 30 آوریل 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب
بازدید : 1,424
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • ممنون مفید بود

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.