بیوگرافی دنیز بایسال بازیگر زن ترکیه و عکس های او

زندگینامه دنیز بایسال بازیگر زیبای ترکیه

بیوگرافی دنیز بایسال بازیگر زن ترک نیمه لخت با عکس های اینستاگرام با سینه های بزرگ و زندگی با دوست پسرش، فورکان اندیچ یا همسرش، تاریخ تولد، قد و وزن و فعالیت های هنری دنیز را در این مطلب از ایران پاتوق مطالعه می فرمایید

عکس های دنیز بایسال

بیوگرافی کامل دنیز بایسال

دنیز بایسال Deniz Baysal بازیگر قیافه عروسکی و خیلی خوشگل ترکیه در تاریخ 5 آوریل 1991 در شهر ازمیر و ناحیه کارشیاکا کشور ترکیه متولد شده است.

تحصیلات دنیز در چه سطحی است؟

او دوران مدرسه را در کاری سیاکا گذرانده و در دبیرستان سرهنگ علی ریزا اکینکی در آناتولی ترکیه درس خوانده است.

خانم بایسال در رشته بازرگانی بین الملل در مقطع کارشناسی از دانشگاه سلال بایار فارغ التحصیل شده است.

عکس های دنیز بایسال

ماجرای شروع بازیگری دنیز بایسال چگونه بود؟

خانم بایسال زمانی که 10 ساله بود، در تئاتر های مدرسه بازی کرده است، او در واقع با کمک و حمایت مربی تئاترش به حرفه بازیگری وارد شده و بابت همین موضوع همیشه موفقیت در عرصه بازیگری را مدیون مربی تئاترش دانسته است.

عکس های دنیز بایسال

آغاز بازیگری حرفه ای خانم دنیز بایسال

او بصورت جدی در سال 2011 به عنوان بازیگر مهمان در سریال آهنگ بی پایان ایفای نقش کرد و با بازیگرانی مطرح ترکیه ای نظیر برگوزار کورل و بولنت اینال بازی می کردند.

عکس های دنیز بایسال

دنیز در چه فیلم ها و سریال هایی بازی کرده است؟

قبل از اینکه بازیگری را به صورت حرفه ای شروع کند به عنوان بازیگر تئاتر و در موزیک ویدئو ها بازی می کرد اما پس از بازی در سریال عروس های فراری در کنار سیلین شکرجی و فورکان آندیچ به شهرت رسید.

از دیگر سریال های مشهور او می توان به دروغ سفید و سریال فضیلت خانم و دخترانش در نقش هازان در کنار چاعلار ارترول و آلپ ناوروز و نازان کسل اشاره کرد.

عکس های دنیز بایسال عکس های دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال
دنیز بایسال

دنیز پس از بازی در سریال های عروس های فراری با فورکان آندیچ دوست شد، این رابطه به زودی به پایان رسید، او پس از بازی در موزیک ویدئو گروه موسیقی کولپا در سال 2017 با خواننده ی این گروه،باریش یارتسو نامزد شده است.

عکس های دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال

بیوگرافی بوچه بوسه کاهرامان
ارسال شده در تاریخ 17 ژوئن 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 36,271
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.