عکس های دنیز بایسال بازیگر زن خوشگل ترکیه در فضیلت خانوم

عکس های دنیز بایسال بازیگر زن خوشگل ترکیه در فضیلت خانوم

عکس های دنیز بایسال نیمه لخت,,اینستاگرام دنیز بایسال,سینه های دنیز بایسال,دنیز بایسال بازیگر زیبای ترک,دنیز بایسال قبل از عمل,دنیز بایسال و دوست پسرش,دنیز بایسال و فورکان اندیچ,دنیز بایسال و همسرش,عکس دنیز بایسال,پیج دنیز بایسال,بازیگر دنیز بایسال,بازیگر ترکی دنیز بایسال,دنیز بایسال قبل از عمل بینی,عکسهای دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال

دنیز بایسال به انگلیسی Deniz Baysal در 5 آوریل 1991 در ازمیر، ترکیه متولد شد.

قد او 172 سانتیمتر است.

او دوران مدرسه را در کاری سیاکا سپری کرد و از دبیرستان سرهنگ علی ریزا اکینکی در آناتولی فارغ التحصیل شد. در حال حاضر به تحصیل در دانشگاه سلال بایار در رشته بازرگانی بین الملل مشغول می باشد.

دنیز بایسال از 10 سالگی در تئاتر های مدرسه بازی کرده است و همیشه کارش را مدیون معلم تئاتر خود در مدرسه می داند.

عکس های دنیز بایسال عکس های دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال
دنیز بایسال و نامزدش باریش یارتسو

فیلم ها و سریال های دنیز بایسال

قبل از اینکه بازیگری را به صورت حرفه ای شروع کند به عنوان بازیگر تئاتر و در موزیک ویدئو ها بازی می کرد اما پس از بازی در سریال عروس های فراری در کنار سیلین شکرجی و فورکان آندیچ به شهرت رسید.

از دیگر سریال های مشهور او می توان به دروغ سفید و سریال فضیلت خانم و دخترانش در نقش هازان در کنار چاعلار ارترول و آلپ ناوروز و نازان کسل اشاره کرد.

عکس های دنیز بایسال عکس های دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال
دنیز بایسال

دنیز پس از بازی در سریال های عروس های فراری با فورکان آندیچ دوست شد، این رابطه به زودی به پایان رسید، او پس از بازی در موزیک ویدئو گروه موسیقی کولپا در سال 2017 با خواننده ی این گروه،باریش یارتسو نامزد شده است.

عکس های دنیز بایسال

دنیز بایسال (deniz baysal) متولد سال 1991/04/05 در ازمیر به دنیا اماده است . دنیز بایسال (deniz baysal) اکنون ۲۶ سال دارد . قد دنیز بایسال (deniz baysal) ۱.۷۲ متر و ۵۴ کیلو می باشد . رنگ چشمای دنیز بایسال (deniz baysal) قهوه ای می باشد . دنیز بایسال (deniz baysal) در دانشگاه رشته تئاتر خوانده . باید به اطلاع رسانید دنیز بایسال (deniz baysal) دوست پسر ندارد . دنیز بایسال (deniz baysal) برای اولین بار در سال 2011 با بازی در سریال derin sular وارد دنیای بازیگری شد.

عکس های دنیز بایسال

دنیز بایسال (deniz baysal) همچنین در سریال های ، kayip şehir , aşk ekmek ve hayaller,beyaz yalan can bedenden çikmayinca, sevda kuşun , نقش افرینی کرده است . دنیز بایسال (deniz baysal) در سال ۲۰۱۴ با بازی در سریال عروس های فراری (kacak geliner ) مشهور شد . دنیز بایسال (deniz baysal) اکنون در سریال خانم فضیلت و دختراش که از شبکه ایستار در حال پخش می باشد ، نقش اصلی سریال به اسم هازان رو بازی میکند .

عکس های دنیز بایسال

تصاویر دنیز بایسال,عکس از دنیز بایسال,عکسهای جدید دنیز بایسال,عکس دوست پسر دنیز بایسال,پیج اینستاگرام دنیز بایسال,پیج اصلی دنیز بایسال,بازیگر ترک دنیز بایسال,بیوگرافی بازیگر ترکی دنیز بایسال

عکس های دنیز بایسال

ارسال شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 توسط مدیریت با موضوع عکس بازیگران
بازدید : 29,317
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است