بیوگرافی دیانا دادمهر و ماجرای جنجالی تغییر جنسیت به دختر

بیوگرافی دیانا دادمهر دختر جنجالی در اینستاگرام که اسم اصلی او ماریا بوده و تغییر جنسیت انجام داده است، او قبلا یک ترنس خیلی زیبا بوده که در این مقاله زندگینامه خصوصی او با دوست پسرش و عکس های جذاب او را به شما ارائه می دهیم

بیوگرافی دیانا دادمهر

دیانا دادمهر در تاریخ 13 خرداد در سال 1366 در شهر شیراز متولد شده است.

نام واقعی اش ماریا بوده و او یک ترنس می‌باشد کـه از انتشار فیلمی در کنار مسعود ترکیبی معروف شد که در این مطلب به بررسی کامل زندگی دیانا دادمهر می‌پردازیم.

مهدی رازدار ملقب بـه دیانا 33 ساله که اواخر سال ۱۳۸۵ در شهر پاتایا تایلند تغییر جنسیت داده اسـت.

بیوگرافی دیانا دادمهر

اصالت و خانواده دیانا دادمهر

دیانا اصالتاً شیرازی و بعد از تغییر جنسیت اسم شناسنامه ای خودش را از مهدی بـه ماریا تغییر داد.

پدرش شیرازی و مادرش بوشهری کـه وقتی یازده سالش بوده طلاق گرفت و مادرش بـه کشور آلمان سفر میکند، دیانا هم پیش مادر بزرگش در ایران بزرگ می‌شود.

متاسفانه از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ در دوبی در کاباره‌های‌ ایرانی و عربی مشغول بـه تن‌فروشی می‌شود

دیانا دادمهر دختر جنجالی در اینستاگرام

ماجرای آشنایی دیانا و مسعود ترکیبی چه بود؟

تا این کـه سال ۲۰۱۳ بـه ترکیه سفر کرده تا سال ۲۰۱۴ در دیسکو بوسفور واقع در محله آکسارای استانبول مشغول بـه همین کار بود. کـه در همان مکان با آقایی به‌ اسم مسعود که به مسعود ترکیبی معروف بود، آشنا شد که معروفیت مجازی این دو بـه صورت کاملاً اتفاقی‌ با یک ویدئو ترکیبی آغاز شد.

ماجرای آشنایی دیانا و مسعود ترکیبی

دوست پسرهای دیانا دادمهر

دیانا دادمهر یکى از فعالین اینستاگرامى اسـت کـه پس از مسعود بـه مدت چند ماه با امیر پاپى یکى از رقصنده هاى معروف اینستا در رابطه بودو با قوت گرفتن رابطه اش با وحید خزایى و داوود هزینه تصمیم بـه راه اندازى یک وبسایت شرط بندى با نام خود گرفت .دیانا همین حالا با حامد تتو در ارتباط می باشد و بهمراه او سایت شرط بندی خودرا تبلیغ میکند.

دوست پسرهای دیانا

در حقیقت ترنس بودن در جامعه ای کـه دوجنسه بودن در ان تابو بـه حساب می آید کاملا متفاوت خواهد بودو فرد زیرفشار قرار خواهد گرفت. پسری کـه متولد اصفهان بود دارای جنسیت مردانه بود ولی رفتارش زنانه بود او از همان دوران کودکی بـه وسایل و اسباب بازی های دخترانه دقت خاصی می نمود و وقتی بزرگ‌تر شد رفتارش اکثر بـه چشم می خورد

بیوگرافی طلا گلزار مدلینگ
ارسال شده در تاریخ 16 ژوئن 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب
بازدید : 21,861
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • اممم چ جالب

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.