خرید عروسک ایموجی فنری

عروسک ایموجی فنری بیان احساسات با چاشنی لبخند

عروسکهای ایموجی فنری رقیب جدید عروسک های کلاسیک قبلی هستند؛ همان عروسک فنری خودرو که در گذشته طرفدار زیادی داشته اند ولی امروزه محبوبیت خود را از دست داده اند.این روزها سرو کار همه مردم به نحوی با فضای مجازی است و این ایموجی های دوست داشتنی برای همه ی مردم آشنا و دوست داشتنی می باشد و هر شخصی به شکل خاصی از آنها علاقه دارد و شکلک مخصوص به خود را دارد.

 

خرید عروسک ایموجی فنری

ایموجی های سر لرزان: سر عروسک ایموجی به خاطر اتصال به فنر موقع رانندگی یا وقتی به آن ضربه می زنید تکان می خورد و می لرزد، بدون این که به باتری نیازی باشد. انگار که سر تکان می دهد، که خیلی بامزه هست.

مطمئناً شما و خانواده تان از این عروسک ها خوشتان خواهد آمد.

https://iranpatogh.ir/wp-content/uploads/2019/07/sclm_61aqeza6rml._sx425_.jpg

عروسک های فنری ایموجی باعث رانندگی ایمن می شوند: دانشمندان کشف کرده اند که وقتی ما به یک چهره خندان، حال با هر فرم و حالتی نگاه می کنیم، حس و حالمان عوض می شود حتی حالت چهره تغییر کرده تا منطبق بر حس و حال صورتکها شود. این عروسکها را روی داشبورد اتومبیل قراردهید، این شکلهای ایموجی با نمک به شما حس شادی می بخشند، خستگی حاصل از رانندگی را برطرف می کنند، و دیگر نگران سفرهای خسته کننده نباشید.

خرید عروسک ایموجی فنری

از فشارهایتان بکاهید: از آدمکهای جالب و بامزۀ ایموجی یک کلکسیون در مکان مورد نظرتان درست کنید و برای ساعتهای استرس به آنها نگاه کنید و احساس آرامش و تفریح را به خود هدیه دهید

ایموجی ها از مواد پلاستیکی با کیفیت بالا ساخته شده اند و درنتیجه بسیار مقاوم و بادوام بود و هیچ گونه بوی نامطبوعی (بوی پلاستیک) ندارند.

این وسیله که از رزین تولید شده ویژگی هایی همچون رنگ براق و بادوام، شکل زیبا، به صرفه بودن، استحکام خوب و قابل قبول، شست و شوی آسان و … را دارا می باشد.

https://iranpatogh.ir/wp-content/uploads/2019/07/vt33_2019-09-08_20-04-40.jpg

عروسک ایموجی فنری برای ماشین اخیرا با استقبال زیادی مواجه شده اند. عروسک های ایموجی فنری در ابعاد 75 در 50 میلی متر تولید شده اند و به دلیل ابعاد کوچک و جذابیتی که دارند حتی شاید بعضی ها از چند عروسک در کنار هم استفاده کنند. فنر موجود در این عروسک ها باعث اتصال سر عروسک به دو پای آن می شود.

 

خرید عروسک ایموجی فنری

 

شکلک های ایموجی به خودی خود جذابیت بسیار زیادی دارند و این جذابیت وقتی چند برابر می شود که سر این عروسک به واسطه ی فنر تعبیه شده با حرکات خود رو تکان می خورد و آن ها را دوست داشتنی تر از پیش می کند.اتصال این عروسک فنری روی داشیورد توسط پاهای عروسک با چسب صورت می گیرد.

 

 

عروسک ایموجی فنری آن قدر دوست داشتنی هستند که فقط به عنوان عروسک های متحرک در خوردو به کار گرفته نشوند و پای خود را فراتر بگذارند و بر روی میز کار و … هر چند دقیقه با حرکت داده شدنشان توسط شما حس خوبی را به شما منتقل کنند و کمی از خستگیتان را برطرف سازند. پس اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص بیان احساساتتان با این شکلک ها هستید هرچه زودتر شکلک مخصوص به خود را پیدا کنید.

 

این عروسک ها به خاطر کف پای چسبدار به راحتی به میز یا داشبورد محکم می چسبند. و به عنوان دکوری در منزل (میز تحریر، اوپن آشپزخانه، میز تلویزیون، بالای شومینه…) یا اتومبیل (داشبورد، کاپوت، کنار شیشۀ عقب …) یا در محل کارتان قابل استفاده می باشد.

برای تزئین خانه یا میز دفترکار شما

هدیه ای عالی برای کودکان یا دوستانتان