بیوگرافی فرشاد فرجی بازیکن و مدافع تیم پرسپولیس 1400

بیوگرافی فرشاد فرجی بازیکن فوتبال تیم پرسپولیس که در پست مدافع میانی بازی می کند. او پس از بازی های موفق خود در شهر خودردو مورد توجه مربیان پرسپولیس قرار گرفت و در زمستان سال 1399 به تیم پرسپولیس پیوست.

 

بیوگرافی فرشاد فرجی

فرشاد فرجی کیست و اهل کجاست؟

فرشاد فرجی بازیکن فوتبال متولد 18 فروردین 1373 در شهرود از روستاهای قائم شهر است. او در یک خانواده4 نفری رشد کرده است و یک برادر بزرگتر به نام فرشید دارد. به دلیل علاقه پدرش به ورزش های انفرادی فرشاد ورزش رو با بوکس آغاز کرد.

آقای فرجی ماجرای شروع فوتبال شما چگونه بوده است؟

به طور کلی ورزش رو با رشته بوکس از 5 سالگی شروع کردم پس از مدت زمان زیادی به سمت قوتبال رفتم و در سال 1387 وارد تیم جوانان پرسپولیس قائمشره شدم و فوتبال رو شروع کردم بعد از این تیم وارد تیم جوانان راه آهن  شدم و زمانی 20 سالم شد وارد لیگ برتر و تیم بزرگسالان راه آهن شدم.

فرشاد فرجی در کدام تیم ها و لیگ ها حضور داشت؟

فرشاد به ترتیب در تیم های لیگ برتر راه آهن ، صنعت نفت آبادان ، سایپا ، خونه به خونه ،نساجی و شهر خودرو (پدیده) فوتبال بازی کرده است. او در نقل و انتقالات زمستانی 99 با امضای قرار داد به تیم پرسپولیس پیوست.

بیوگرافی فرشاد فرجی

بیوگرافی فرشاد فرجی

ویژگیهای ظاهری، قد و وزن فرشاد فرجی چقدر است؟

او بدن ورزشی و قد 184 سانتی متر در تیم پرسپولیس پا به توپ می شود.

پست اینستاگرامی فرشاد فرجی پس از امضای قرار داد با تیم پرسپولیس :

او با انتشار ویدیو امضای قرار دادش با تیم پرسپولیس این گونه نوشت :  “پرافتخار ترین ، بهترین تیم ایران و آسیا… خوشحالم که قرمز میپوشم”

الگوی فوتبالی فرشاد فرجی کیست؟

من عاشق بازی و فوتبال هیجانی است و از اینرو طرفدار تیم رئال هستم و فوتبال سرخیو راموس رو خیلی دوست دارم و او الگوی من است.

تیم بارسا رو زمانهایی که مسی پا به توپ می شودخوشم میاد در غیر این صورت بازی این تیم برایم جذابیت نداره.

در تیم های ملی بیشتر طرفدار تیم ملی اسپانیا و کمی هم از تیم ملی ایتالیا خوشم میاد.

همسر فرشاد فرجی کیست ؟

فرشاد فرجی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

همسر فرشاد فرجی کیست ؟

سرگرمی ها و علایق فرشاد فرجی چیست؟

گوش دادن به آهنگ های مازندرانی ار بهترین علایق من است و حتما قبل از شروع بازی هایم یک آهنگ مازنی گوش میدم و به هنگام غم و شادی فقط آهنگ مازنی حالمو خوب میکنه.

آقای فرجی ماجرای دستگیری در فرودگاه چه بود ؟

در اسفند سال 97 در فرودگاه در ساکم شوکر بود که البته من مجوز این وسیله رو داشتم پلیس فرودگاه دستگیرم کرد که البته بعد از رویت مجوزم به خوشی تموم شد.

آدرس پیج اینستاگرام فرشاد فرجی چیست ؟

او در اینستاگرام فعالیت دارد . آدرس پیجش farshadfarajiofficial@ ااست البته فن پیج های زیادی هم از او در شبکه مجازی اینستا می بینیم.

اینستاگرام فرشاد فرجی
بیوگرافی شهریار مغانلو بازیکن پرسپولیس

ارسال شده در تاریخ 21 مارس 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس ورزشکاران
بازدید : 1,956
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.