دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

تماس با فروشگاه 09100298006 - صادقی

فروش گن تاپی زیر سینه جنس ترک زنانه فورمیسی FORMeasy ترکیه

فروش گن تاپی زیر سینه ترک زنانه

فروش گن تاپی زیر سینه میکروفایبر مارک کشور ترکیه جدیدترین گن لاغری که باعث چربی سوزی شکم و لاغر کردن چربیهای پهلو و کتف می شود. گن های لاغری اصل مخصوص زنان را از سایت ایران پاتوق تهیه نمایید.

گن تاپی زیر سینه ترک زنانه FORMeasy

گن لاغری زیر سینه بهترین هدیه به کسی که دوستش دارید

گن تاپی بند دار برای لاغری و خوش فرمی بدنتان

اکثر افرادی که به دنبال کاهش وزن و کوچک کردن شکم و پهلو هستند , در وعده غذایی خود از غذا های چرب , نوشابه های گازدار و نشاسته بیشتر استفاده میکنند . همچنین نداشتن تحرک و فعالیت های روزانه باعث برجسته شدن شکم میشود .

باید توجه داشته باشید که برای داشتن شکمی تخت باید میزان کالری که در طول روز بدنتان نیاز دارد را تامین کنید اگر بیشتر از آن میزان به بدن خود کالری وارد نمایید باعث اضافه وزن و تشکیل لایه های چربی می شود .

فروش گن تاپی زیر سینه جنس ترک زنانه

خرید گن تاپی زیرسینه ترک زنانه FORMeasy تنها با قیمت 119000 تومان

فروش گن تاپی زیر سینه جنس ترک زنانه

خرید گن تاپی زیرسینه ترک زنانه FORMeasy تنها با قیمت 119000 تومان

مشخصات محصول :

گن لاغری ترک زنانه

برند : formeasy

جنس : میکروفایبر

رنگ : کرم

دارای بند های قابل تنظیم و جدا شدن

پوشش دهی شکم و پهلو و پشت کتف

دارای نوار سیلیکونی زیر تاپ برای جلوگیری از سر خوردن

فروش گن تاپی زیر سینه جنس ترک زنانه

برای کمک به رژیم و کاهش اشتها شما میتوانید قبل از صرف وعده ی اصلی از سبزیجات استفاده کنید خوردن سبزیجات فضایی زیادی از معده را اشغال می کند و به نوعی از خوردن غذای زیاد جلوگیری می کند .

همچنین میتوانید همراه رژیم غذایی خود از گن های لاغری استفاده کنید , گن های لاغری از شل شدن و بد فرم شدن چربی ها جلوگیری میکند . همچنین برای استفاده های کوتاه مدت و رفتن به مهمانی نیز میتوانید از گن های لاغری استفاده کنید .

خرید گن تاپی زیرسینه ترک زنانه FORMeasy تنها با قیمت 119000 تومان

منبع: فروشگاه گن لاغری

ارسال شده در تاریخ 15 فروردین 1398 توسط مدیریت با موضوع لباس زنانه
بازدید : 98

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است