وجود میکروب در باشگاه و مکان های ورزشی چگونه بدون نگرانی ورزش کنید؟

وجود میکروب در باشگاه و مکان های ورزشی چگونه بدون نگرانی ورزش کنید؟

وجود میکروب در باشگاه اتیکت ورزش سالم می‌تواند به شما کمک کند از میکروب‌های رایج جلوگیری کنید که می‌تواند منجر به بیماری شود.
در حالی که میکروب‌ها می‌توانند در سالن ورزش منقبض شوند ، خطرات بیشتر از مزایای یک ورزش خوب بیشتر نیست .
تمرین‌کردن نظافت خوب بهداشتی ، پوشاندن زخم‌ها و شکستن پوست ، پوشیدن کفش ، پاک کردن تجهیزات قبل و بعد از استفاده ، و آوردن حوله و تشک خود می‌تواند به دور نگه داشتن میکروب‌ها کمک کند .
گاهی اوقات سخت است که خودتان را به سالن ورزش ببرید . زمانی که در آنجا هستید آخرین چیزی که می‌خواهید نگرانش باشید این است که با میکروب‌ها ارتباط برقرار کنید .

بیش از نیمی از کسانی که در حمام شاهد شستن دست‌ها و ادامه استفاده از تجهیزات ورزشی هستند .
۳۵ درصد از مردان بعد از استفاده از آن‌ها هرگز ماشین‌های وزن خود را پاک نمی‌کنند ، در حالی که بیش از ۲۵ درصد از زنان هرگز اجازه نمی‌دهند که تجهیزات قلبی را پاک کنند .
۳۸.۴ درصد از افراد در این بعدازظهرها با شکست مواجه می‌شوند در حالی که ۲۱.۲ درصد در اواخر شب این کار را انجام نمی‌دهند .
” واقعا ً مهم است که به سالن ورزش بروید و سالم باشید و مردم نباید نگران مریض شدن باشند … آن‌ها را از باشگاه بیرون نگه دارید .  مزایای سلامتی عالی هستند و خطر ابتلا به عفونت برای اغلب مردم بسیار پایین است .

وجود میکروب در باشگاه

بیشتر بخوانید:                    ورزش کردن با آرایش آیا برای پوست شما خوب است یا بد؟

با این وجود ، پاتل گفت که برخی از میکروب‌ها برای آگاه بودن از این که شما می‌توانید به درستی از خود محافظت کنید وجود دارد .

پاتل گفت : ” اگر شما می‌خواهید از خودتان محافظت کنید ، تجهیزات را با استفاده از پاک‌کننده‌های ضد باکتری تمیز کنید یا اسپری بکنید که باشگاه‌های ورزشی از حوله خود به عنوان مانع بین خودتان و [ تجهیزات ] استفاده می‌کنند .”

” مطمئن شوید که قبل از شروع ورزش ، هر گونه زخم پوشیده می‌شود . این کار به کاهش احتمال ابتلا به عفونت پوست کمک می‌کند . نهایت تلاش خود را بکنید که بعد از لمس کردن یک سطح به صورت خود دست نزنید . این می‌تواند احتمال ایجاد یک پاتوژن احتمالی را کاهش دهد .
او افزود : ” وقتی کارتان تمام شد ، کمی بعد از آن که برای پاک کردن هر گونه میکروب که ممکن است هنگام کار روی پوست شما آمده باشد ، یک دوش بگیرید . هم چنین مطمئن شوید که لباس‌های شما به طور مرتب شسته و خشک می‌شوند .”
عفونت‌های قارچی:
خارش فردی و خارش فردی اغلب توسط یک گروه از قارچ‌ها به نام dermatophytes ایجاد می‌شوند که هم چنین می‌تواند باعث عفونت قارچی شود . آن‌ها را می‌توان از محیط رخت‌کن بدست آورد .
پاتل گفت : ” غذای ورزش‌کار از قارچ‌ها ناشی می‌شود که همه جا زندگی می‌کنند ، بلکه با محیط مرطوب ، مرطوب و مرطوب همراه هستند .”
پاتل گفت : تغییر لباس‌های خیس و سپس تمیز کردن آن‌ها و شستن آن‌ها وقتی که به خانه رسیدید ، تمرین بهداشت خوب است .
پاتل اضافه کرد : ” پوشیدن کفش‌های خود به طور مرتب می‌تواند باعث شود که آن‌ها بتوانند با استفاده از مواد -، باعث تبخیر آب شوند ، بنابراین باعث ایجاد یک محیط مرطوب مرطوب نمی‌شود ، و به جای پا گذاشتن پا بر روی زمین ورزش با کفش به جای پای برهنه می‌تواند به جلوگیری از ابتلا به این قارچ کمک کند .”

ویروس‌ها
این زگیل ناشی از ویروس papillomavirus انسانی ( HPV ) است و معمولا ً بر روی پاشنه یا پاشنه پا رشد می‌کنند .
” در محیط‌های مرطوب و مرطوب جایی که زندگی می‌کند ، [ پابرهنه ] راه نروید . پاتل گفت : “دوش بگیرید و با آب تمیز بشویید ” .
تب‌خال نیز منسوب به تب‌خال ، از نوع ویروس تب‌خال نوع ۱ ناشی می‌شود .

پاتل گفت : ” از کشتی گیران در روزه‌ای رومی برمی گردد که تب‌خال خواهند شد ; زیرا آن‌ها در تماس نزدیک با یکدیگر کشتی می‌گرفتند . ”
ورزشکارانی که امروز با ورزش‌های برخوردی بازی می‌کنند , هنوز هم می‌توانند دچار تب‌خال شوند .
پاتل گفت : ” اجتناب از تجهیزات و حوله‌های مشترک و استفاده از چیزهای پاک خودتان در این وضعیت مهم است . ”
ویروس‌های تنفسی هوایی دیگر نگرانی دیگر در باشگاه‌های ورزشی هستند .
” در حالی که مردم نباید هنگام بیماری به باشگاه بروند , متوقف‌کردن آن‌ها دشوار است . اگر کسی را دیدید که سرفه می‌کند, عطسه می‌کند یا علامت کلی ریزش را نشان می‌دهد , ممکن است بخواهید از این ناحیه دوری کنید تا اینکه حداقل یک دقیقه بعد از رفتن فرد . شما همچنین می‌خواهید تجهیزات را از بین ببرید تا مطمئن شوید که ویروس را از سطح بردارید و آن‌ها را با لمس صورت تان به دستگاه تنفسی خود بفرستید . ”
پاتل پیشنهاد مداخله با فرد بیمار را داد .
” اگر کسی در یک کلاس سرفه و عطسه می‌کند و اتیکت خوب سرفه را انجام نمی‌دهد می‌توانید از آن‌ها بخواهید که سرفه کنند یا یک دستمال‌کاغذی یا ضد عفونی‌کننده دست بدهند . یا به آن طرف اتاق بروید یا از یک قطعه تجهیزات مختلف استفاده کنید . ” اما این می‌تواند در هر محیط عمومی باشد … نه فقط ورزش . ”
مانند نوشیدن از شیر آب و یا ظروف قهوه و خوردن تنقلات در سالن بدن‌سازی . پاتل گفت : ” غذا و نوشیدنی معمولا ً برای بهداشت منطقی حفظ می‌شوند . ”
هر چند اگر شما قصد نوشیدن یا خوردن تنقلات در سالن ورزش را دارید , باید عقل سلیم را به کار بندازید  . اگر فنجان‌ها و ظرف‌های کثیف به نظر می‌رسند یا دوست دارند تا مدتی شسته نشده باشند , از یک فنجان استفاده کنید یا فنجان قابل‌استفاده مجدد خود را بیاورید .
او گفت : ” من به بسیاری از افراد در طی فصل سرما و آنفولانزا می‌گویم که آمپول آنفولانزا را بگیرد و بهداشت خوبی را تمرین کند. پاتل گفت : ” اغلب اوقات , شما انفلانزا می‌گیرید , نه به خاطر عطسه زدن کسی در صورت شما , بلکه به این دلیل که چیزی را لمس کردید و یا در اطراف افرادی هستید که دائما ً سرفه می‌کنند یا عطسه می‌کنند , بنابراین وقتی که گوشی را برمی دارید و یا دستگیره در را لمس می‌کنید و با بهداشت دست خوب لمس می‌کنید , [ شما این بیماری را قرارداد می‌دهید ] . ”

در حالی که میکروب‌ها می‌توانند در سالن ورزشی باشند و وجود میکروب در باشگاه قابل انکار نیست ولی  خطرات آن مهم‌تر از فواید ورزش خوب نیست .
افرادی که به باشگاه می‌روند احتمالا ً گاهی به خاطر داستانی که در اخبار می‌شنویم اغراق‌آمیز هستند , اما این بدان معنا نیست که همیشه اتفاق می‌افتد . پاتل گفت : ” همزمان , مردم هر روز از بیماری قلبی می‌میرند و به باشگاه کمک می‌کنند . ”
استفاده از بهداشت خوب , پوشاندن برش و پوست , پوشیدن کفش , پاک کردن تجهیزات قبل و بعد از استفاده , و آوردن حوله و تشک مخصوص خودتان می‌تواند به نگه داشتن میکروب‌ها کمک کند .

بیشتر بخوانید :         بهترین زمان انجام تمرینات ورزشی و بیشترین تاثیر بر سوخت و ساز بدن
ارسال شده در تاریخ 16 فوریه 2020 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 473
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.