کیسه آتروپات ژل خود گرمایشی

آتروپات ساده عمومی یک بسته  گرمابخش، قابل حمل و دارای اثری جادویی است! زیرا به شما اجازه می دهد بعد از 5 ثانیه یک بسته بخاری قابل حمل داشته باشید.در هر زمان، در هر جا بدون بخاری، شوفاژ و یا هر منبع گرمایی دیگر شما گرما خواهید داشت. مثلا زمانی که در روزهای سرد زمستان در ایستگاه اتوبوس، مترو منتظر هستید این بسته با گرما بخشی برای شما احساس مطبوعی ایجاد می کند.یا زمانی که در یک روز پاییزی می خواهید در نم نم باران پیاده روی کنید، آتروپات (ژل) جادویی گرمایی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

 

کیسه آتروپات ژل خود گرمایشی

 

پس از فشار دادن سکه آتروپات شروع به گرم شدن می‌کند می‌توانید با مالش آن را نرم کنید.آتروپات ساده(ژل گرمایی جادویی) تا حدود 50 درجه سانتی گراد گرم می شود و حدود 30 الی 40 دقیقه گرم می ماند.این کیسه ی ژل خود گرمایشی را به راحتی با قرار دادن تنها 10 دقیقه در آب جوش با شعله روشن می توان شارژ کرد و بعد از رسیدن بسته به دمای محیط قابل استفاده خواهد بود.داشتن یک منبع گرمای خودکار و همراه می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.آتروپات ساده فقط با فشار دادن سکه‌ ی داخلش گرم می‌شود و می‌توان دوباره آن را شارژ کرد.

 

 

شما می توانید نان های خود را در سبد به سرعت با آتروپات ساده عمومی گرم کنید، زیرا دارای سایز بسیار مناسب بوده و قابل حمل نیز می باشد. گاهی اوقات ممکن است دردهای مزمن کمر ، شانه و … به سراغتان بیایید بنابراین این آتروپات ساده به سرعت می تواند جریان خون را منطقه درد برقرار کرده و درد را کاهش دهد. زیرا گرما چند سانتی متر در بافت نفوذ کرده و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

پس از مدتی ژل داخل محفظه در هر حالتی که باشد سفت می‌شود. سپس برای استفاده‌ی مجدد باید حدود 10 دقیقه آتروپات را در آب در حال جوشیدن قرار دهید تا نرم شود. توجه داشته باشید که سکه فقط زمانی کار می‌کند که بسته داغ نباشد. همچنین این محصول کاملاً غیر سمی است و در صورت پاره شدن خطری برای کاربر ندارد. اما پارگی آتروپات باعث از کار افتادن آن می‌شود. در ضمن بهتر است آن را برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار ندهید.

 

 

موارد استفاده از آتروپات

مصرف عمومی مثل:  برای گرم کردن بدن

گرم کردن شیشه شیر بچه

مصرف درمانی یا تسکین درد های مختلف مثل: درد مفاصل، سیاتیک، قاعدگی، عضلات، سینوزیت، کف پا

ابعاد این وسیله 1 × 10 × 15 سانتی‌متر

سبک کم حجم و قابل حمل حتی در کیف یا جیب