عکس های هدی جراح دختر زیبای بدنساز ایرانی و بیوگرافی او

عکس های هدی جراح دختر زیبای بدنساز ایرانی و بیوگرافی او

عکس های هدی جراح با دوست پسرش,دستگیری هدی جراح,بیوگرافی هدی جراح,اینستاگرام هدی جراح,هدی جراح ویکیپدیا,هدی جراح شب جمعه,قد و وزن بدنساز زن ایرانی,هدی جراح مجرد است,تصاویر جنجالی هدی جراح

هدی جراح مدل، مربی و ورزشکار زن ایرانی زاده ۳۰ آذر سال ۱۳۵۹ در شهر تهران است. او قهرمان بدنسازی و فیتنس زنان است و ساکن کشور آمریکا و دبی است. او اصلاتا آذری است. شغل اصلی اش سهام دار یک شرکت در آمریکا است. با ما همراه شوید.

هدل جراح در ابتدا از ورزش تکواندو شروع کرد و توانست به مسابقات مهم هم راه پیدا کند. او بعد از تکواندو به دیگر ورزش های رزمی هم پرداخت و کلاس های دفاع شخصی و کار با سلاح سرد را گذراند.

عکس های هدی جراح دختر زیبای بدنساز ایرانی

او پس از مشاهده عکس های آرنولد، عاشق رشته بدنسازی شد و مطالعاتش را در مورد ورزش بدنسازی شروع کرد و سپس به ورزش ایروبیک روی آورد. او پس از مدت کوتاهی ایروبیک را رها کرد و بدنسازی را شروع کرد و از سن ۱۶ سالگی مربیگری را نیز آغاز کرد. او در همین حین هم به دلیل داشتن چهره ای زیبا و اندامی متناسب به عنوان مدل هم فعالیت داشته است.

عکس های هدی جراح

خانواده او به دلیل اعتقاداتی که داشتند، با فعالیت ورزشی او به شدت مخالف بودند.

جالب است بدانید که او به جز رشته بدنسازی و رشته های رزمی در ورزش تیراندازی هم مهارت دارد و در مسابقات حرفه ای هم شرکت کرده است.

عکس های هدی جراح

ازدواج هدی جراح  همسرش

این خانم ۳۸ ساله هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است ولی می گوید که علاقه دارد که همسرش هم بدنساز و یا ورزشکار حرفه ای باشد و دلش می خواهد که شوهرش تاجر باشد.

عکس های هدی جراح

 

جراحی زیبایی بینی

همیشه در پیج اینستاگرام، کاربران به شوخ می گویند که بینی اش ایراد دارد که او در برنامه سینا ولی الله گفت که به دلیل شکستگی بینی اش در تای بوکسینگ مجبور به عمل شده است.

عکس های هدی جراح دختر زیبای بدنساز ایرانی

عکس های اینستاگرام هدی جراح

عکس های هدی جراح

عکس هدی جراح هنگامی که ایران بود

عکس های هدی جراح

عکس سفر ایران هدی جراح

عکس های هدی جراح
عکس های هدی جراح عکس های هدی جراحعکس های هدی جراحعکس های هدی جراح عکس های هدی جراح

آدرس ایستاگرام خانم جراح

https://www.instagram.com/hodajarrah

منبع: roojan.ir

ارسال شده در تاریخ 6 دی 1397 توسط مدیریت با موضوع عکس ورزشکاران
بازدید : 1,526

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است