بیوگرافی حسنا میرهادی اجرا کننده زن نمایش با توپ در عصر جدید

بیوگرافی حسنا میرهادی فوتبالیست و نمایش دهنده با توپ

بیوگرافی حسنا میرهادی فوتبالیست زن خوشگل ایرانی و شرکت کننده دختر در مسابقه استعدادیابی عصر جدید که در رشته فری استایل یا نمایش با توپ حضور داشت ، عکس های اینستاگرام بی حجاب و جذاب حسنی میر هادی به همراه زندگینامه شخصی او با همسرش را در این مطلب ایران ببینید و بخوانید

حسنا میرهادی در عصر جدید

حسنا میرهادی شرکت کننده در عصر جدید

حسنا میرهادی یکی از شرکت کنندگان زن و با استعداد مسابقه عصر جدید می باشد که کار خود را در این برنامه در قامت یک مادر که در حال آشپزی در آشپزخانه است شروع کرد ولی سپس نمایشی شگفت انگیز با توپ انجام داد.

حسنا در رشته فری استایل (نمایش با توپ) در این مسابقه حضور داشت و با توپ حرکات زیبا و جذابی به نمایش گذاشت و در آخر توانست 4 چراغ سفید از داورهای این برنامه دریافت کرد و توانست به فینال قسمت دوم از دور مقدماتی این مسابقه راه پیدا کند.

بیوگرافی حسنا میرهادی

زندگینامه حسنا میر هادی

خانم حسنا میرهادی ورزشکار زن زیبا و دوست داشتنی ایرانی در تاریخ 28 مرداد در سال 1375 در شهر تهران متولد شده است و در محله نارمک تهران زندگی می‌کند .

حسنا میرهادی

مدرک تحصیلی حسنا

حسنی میرهادی در دانشگاه خواجه نصیر دانشجو می باشد و در رشته ریاضی محض در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل است.

حسنا در دوران دبیرستان جزو دانش آموزانی بود که در برای شرکت در المپیاد ریاضی انتخاب شده بوده است.

البته خانم میرهادی بغیر از فعالیت ورزشی هم اکنون معلم ریاضی نیز می باشد و شاگردان خیلی زیادی دارد.

حسنا میرهادی بی حجاب

حسنا میرهادی و عشق به توپ

عشقش به توپ فوتبال برگرفته از عشق به خود فوتبال است. حسنا اینگونه بیان می کند : «من قبلا فوتسال بازی می‌کردم و به فوتبال هم رو آوردم. راستش در کارنامه‌ام سابقه دعوت‌شدن به تمرینات تیم ملی فوتبال زنان را هم دارم ولی فرصتی برای بازی‌کردن به دست نیاوردم و با این‌ حال با مصدومیت شدیدی که در فوتبال نصیبم شد، مجبور شدم این رشته ورزشی را کنار بگذارم. من در همان ١٩سالگی رباط صلیبی‌ام پاره شد و دیگر نتوانستم آن‌طور که می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم ، البته این موضوع باعث شد به سراغ ورزش فری‌ استایل بروم».

معاشقه حسنا میرهادی

جوایز و افتخارات حسنا

حسنا میرهادی در سال های 2018 و 2019 توانست به مدال طلای مسابقات دست پیدا کند و جزو زنان ورزشکار پرافتخار کشورمان شود.

دوست پسر حسنا میرهادی

ماجرای ازدواج حسنا میر هادی

حسنا تا الان ازدواج نکرده و هیچ همسری ندارد و مجرد می باشد.

همسر حسنا میرهادی

گفتگوی اختصاصی ایران پاتوق با حسنا میرهادی

چند سال داری و از چه زمانی علاقه ات به فوتبال شروع شد؟

من متولد 28 مرداد سال 1375 هستم و 23 سال دارم. از نوزده، بیست سالگی وارد فری استایل شدم. قبلش در دوران راهنمایی با برادرم کل کل و مسابقه روپایی می گذاشتیم. یک روز در دوران دبیرستان داشتیم در حیاط مدرسه فوتبال بازی می کردیم که بچه ها به من گفتند چقدر خوب بازی می کنی. دستم را گرفتند و مرا به باشگاه بردند. البته قبل تر با برادرم فوتبال هم بازی کرده بودم. اولین بار که به باشگاه رفتم، استارت کار فوتبالی ام خورد. مدتی بعد در تیم مناطق انتخاب شدم و فکر کنم تقریبا 6 ماه تا 1 سال بعد وارد لیگ برتر تهران شدم. عجیب بود که خیلی سریع پیشرفت کردم. از اول دبیرستان تا سال اول دانشگاه من فوتسال بازی کردم و یک دوره هم در اردوی تیم ملی زیر 18 سال حضور داشتم. همان سال اول دانشگاه بود.

چه شد که از فوتبال به فری استایل رفتی؟

در همین دوران بود که رباط پاره کردم. دلیلش هم این بود که مدام از سالن به چمن و برعکس می رفتم. در نهایت مجبور شدم پایم را عمل کنم. بعد از این عمل خانواده – که خیلی هم سختی کشیده بودند – می گفتند باید فوتبال را کنار بگذاری. واقعا عمل رباط صلیبی برای یک دختر خیلی نادر است به خصوص خانواده ما هم چون ورزشی نبودند، از آسیب ها اطلاع چندانی نداشتند و فکر می کردند تمام عمل های جراحی باعث می شود آدم ناقص شود. اینطور بود که گفتند فوتبال و فوتسال را کلا باید کنار بگذاری. برای من خیلی سخت بود اما ناچار شدم. بعد از این دوران یک نفر به من گفت بیا تیراندازی کار کن و من خواستم سراغ آن بروم ولی دیدم که اصلا نمی توانم از توپ جدا شوم و خیلی طاقت فرسا است. برای همین شروع کردم به گشت و گذار اینستاگرامی. این را هم بگویم که عاشق ضربه کاشته زدن در فوتبال و فوتسال هستم. واقعا این کار را دوست دارم. هر جایی هم بازی کنم، قطعا کاشته ها را می زنم. در گشت های مجازی که می زدم، با برخی صفحات آشنا شدم و دوست داشتم راجع به حرکات فوتبال به ویژه ضربه های ایستگاهی یاد بگیرم. در این میان ویدیوهایی دیدم که برایم خیلی جالب بود. می دیدم که با توپ حرکات جذابی انجام می دهند و من هم شروع کردم به تمرین. در حالی که اصلا اسم رشته (فری استایل) را نمی دانستم. این شد که من ناخواسته و ندانسته به خاطر عشقی که به توپ داشتم، وارد فری استایل شدم. برای مصدوم نشدن هم این رشته گزینه خوبی بود که سراغ فوتبال و فوتسال نروم.

دور ماندن از فوتبال و فوتسال سخت نیست؟

من عاشق بازی کردن هستم و از افرادی که در بازی هوششان را به کار می گیرند، بسیار خوشم می آید. از بازی کردن با هوش لذت می برم. من پیشنهادهای زیادی هم از تیم های مختلف داشته ام و دوست دارم که بازی کنم ولی آدم نمی تواند همزمان 10 هندوانه بلند کند. خود دانشگاه انقدر به ما سخت می گیرد، که من نمی رسم فوتبال و فری استایل و درس را همزمان ادامه دهم. تازه بدنسازی های فوتبال و فری استایل هم جدا هستند. ولی فکر می کنم اگر کمی تمرین کنم، راحت به تیم ملی می رسم و می توانم یکی از بهترین فوتبالیست های ایران باشم چون از نظر بدنی توانایی اش را دارم. کلا در این راه خیلی اعتماد به نفس دارم ولی الان انتخابم این است که درس بخوانم تا ببینم در آینده چه پیش می آید.

کجا مشغول به تحصیل هستی؟

من در رشته ریاضی محض در دانشگاه شریف تحصیل می کنم.

رتبه کنکور؟

در کنکور رتبه کشوری 35 و رتبه سهمیه ام 2 شد.

چطور درس و ورزش را با هم جلو می بری؟

ادامه دادن همزمان درس و فری استایل واقعا فشار زیادی به من می آورد ولی دوست ندارم تک بعدی باشم. اگر روزی از فری استایل به جایی نرسیدم، سراغ درسم می روم و برعکس اگر درسم به هدف نرسید، از فری استایل کمک می گیرم. به نظرم همه انسان ها استعدادهای زیادی دارند و من هم به همین شکل تلاش می کنم از دو سه تا از این استعدادها به صورت بهینه استفاده کنم.

بالاخره یک روز باید بین اینها انتخاب کنی

چند روز پیش فکر می کردم که می خواهم در دنیا چه کاره بشوم. وقتی فکر کردم، دیدم دوست دارم یکی مثل بیل گیتس باشم. خیلی اتفاق بزرگی است به نسبت اینکه فقط یک ورزشکار نسبتا معروف باشم. خیلی دوست دارم که در کارهای شبیه سرمایه گذاری، بورس، کارآفرینی یا تاسیس شرکت های مختلف باشم. کلا سرمایه دار شدن را در ذهنم دارم. ریاضی را هم برای این می خوانم که بتوانم پایه را قوی کنم تا در بورس کارهای آماری انجام دهم. آرزوهایم شاید پراکنده به نظر بیایند ولی یک سری فلش است که در ذهنم همه آنها به هدف بزرگ نهایی منتج می شوند.

به فکر اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام هستی؟
خیلی ذهن اینفلوئنسر شدن را ندارم. چیزی که برای من اهمیت دارد، این است که بقیه افراد وقتی صفحه من را می بینند، بگویند این هم یک آدم عادی مثل ماست و وقتی او توانسته، چرا ما نتوانیم؟ دوست دارم مردم بیدار شوند و بدانند که استعداد دارند. می خواهم برایشان الهام بخش باشم تا اینکه بیزنس کنم. من هدف اصلی نیستم بلکه فقط وسیله ای هستم برای رسیدن به اهداف و موفقیت ها.

فالوور های میلیونی وسوسه کننده نیستند؟

دوست دارم برای مردم کشورم الهام بخش باشم. به نظرم همه آدم ها عجیب و غریب با استعداد هستند. فقط باید متوجه شوند که چه کارهایی می توانند بکنند. اگر بخواهم بزرگ ترین آدم دنیا بشوم و چند میلیون فالوور داشته باشم، چاره اش فقط یک هک ساده است که خیلی راحت همه چیز از بین برود. اینطور چیزها مثل اینستاگرام و فالوور موقت است. برای من مهم است که اگر قرار است آدم خاصی هم بشوم، اسمم ماندگار شود. مثل مریم میرزاخانی که نامش بعد از این همه وقت مانده و یادش زنده است. اینستاگرام هم نداشته ولی آدم بسیار بزرگی بوده و به او افتخار می کنیم. خانم میرزاخانی برایم الهام بخش بوده و دوست دارم چنین شخصیتی داشته باشم نه اینکه با صفحه اینستاگرامم کار و بیزنس کنم.

از فوتبالیست های مطرح پیغام تشویق داشته ای؟

بعضا فوتبالیست ها هم در اینستاگرام از کارهای من تمجید کرده اند اما بیشتر نگران این هستند که خدای نکرده حاشیه ای برایشان ایجاد شود.

خارج از ایران هم کارهای تو را دیده اند؟
بیشتر از ایران، خارجی ها از من حمایت کرده اند. واقعا شاید نسبت این حمایت ها یک به هزار باشد. بهترین صفحه فری استایل دنیا شاید 4،5 بار فقط پست های من را منتشر کرده و بارها استوری گذاشته است. خود صفحه فیفا هم چندین بار از من استوری و پست گذاشته و خودشان به من پیام داده اند. کلا صفحه های خارجی خیلی تا به حال از من حمایت کرده اند. حتی اوایل که کارم را شروع کرده بودم، به من می گفتند دختر عمان به جای اینکه بگویند دختر ایران. چون عمانی ها در صفحاتشان خیلی از من تعریف می کردند و بقیه هم فکر می کردند من عمانی هستم. این حمایت نکردن ایرانی ها برایم ناراحت کننده بود.

تیم و بازیکن مورد علاقه؟

در کودکی عاشق مسی بودم و بارسلونا را دوست داشتم. بعد که بزرگتر شدم، دیدم خیلی اشتباه است که آدم ذهنش محدود به یک نفر و یک تیم باشد. شاید در یک بازی رونالدو خیلی خوب باشد، یا دیگران. برای همین دیگر فقط نگاه می کنم و طرفدار نیستم. به نظرم بهترین بازیکن هر روز متفاوت است و نمی شود گفت فلانی بهترین است. قبول دارم که تصمیم گیری ها در شرایط سخت باعث انتخاب بهترین بازیکن ها می شود اما فکر می کنم آدم نباید با تعصب برخورد کند. بیشتر دوست دارم تعادل برقرار باشد چون تعصب همه چیز را از بین می برد.

گفتی به هوش فوتبالیست ها دقت می کنی. مسی از نظرت باهوش ترین نیست؟

نه نمی توانم بگویم مسی باهوش ترین بازیکن دنیاست. ولی بازیکن واقعا خوبی است و دوستش دارم. به قدری بازیکنان بزرگ در دنیا هستند که واقعا اشتباه است آدم بگوید یکی بهتر از بقیه است. همه خوب هستند. شاید باهوش تر از مسی هم وجود داشته باشد، نمی دانم.

در ایران طرفدار چه تیمی هستی؟

من فوتبال ایران را زیاد دنبال نمی کنم. سطح بازی ها بالا نیست و وقتی مثلا الکلاسیکو را می بینید و برمی گردید سراغ بازی های ایران، اصلا اذیت کننده است. شاید مثلا برای لجبازی با دیگران می گفتم پرسپولیسی یا استقلالی هستم ولی واقعا به هیچ تیمی در ایران علاقه مند نبوده ام. البته این را می دانم که آقایان فوتبالیست ما واقعا مستعد هستند. آنها دارند دائم تلاش و تمرین می کنند.

طرفدار هیچ کدام از فوتبالیست های ایرانی هم نیستی؟

علی کریمی. علی کریمی واقعا سلطان است. تنها فوتبالیست ایرانی است که چنین نگاهی به او دارم. خیلی کریمی را دوست دارم و واقعا اسطوره است. یک آدم متفاوت در فوتبال که با همه تا الان فرق داشته. من اصلا پرسپولیسی نیستم ولی شخص علی کریمی اسطوره است و تکرار نشدنی.

بیل گیتس یا علی کریمی؟

بین بیل گیتس و علی کریمی انتخابم قطعا اولی است.

در فوتبال ما مقوله تحصیل خاص و کمیاب است. به نظرت می شود اینها را با هم ادامه داد؟

حتما می شود فوتبال و تحصیل را با هم پیش برد اما باید دقت کنیم که نمی توان همه چیز را به صورت «عالی» همزمان انجام داد. مثلا نمی شود در دانشگاه شریف درس خواند و در لیگ برتر بازی کرد. شاید غیر ممکن باشد. درس می شود خواند اما در دانشگاه های نسبتا معمولی و همزمان در لیگ برتر هم بازی کرد. زیاد کار عجیب و غریبی نیست. ضمنا باید دنبال استعداد گشت. من خودم چون ریاضی وقت زیادی نمی گیرد، انتخابش کرده ام که به ورزش هم برسم.

تحصیل کرده بودن در ورزشکارها نمود خارجی هم دارد؟
بدون تردید تحصیل و مطالعه روی زندگی ورزشکارها تاثیر می گذارد. مثلا خیلی قشنگ است که یک فوتبالیست در مصاحبه اش زیبا حرف بزند. به نظرم خیلی درس خواندن تاثیرگذار است.

تا به حال به ورزشگاه آزادی رفته ای؟

از طرف فیفا برای بازی فینال آسیا بین پرسپولیس و کاشیما به ورزشگاه آزادی دعوت شدم. خیلی اتفاق جالبی در زندگی ام بود. من به همراه مادرم رفتیم. عجیب اینکه در VIP ورزشگاه همه خانم ها خارجی بودند و هیچ خانمی ایرانی نبود.

ماجرای حضور در عصر جدید؟

من هیچ علاقه ای به معروف شدن ندارم چون حس می کنم زندگی در چنین شرایطی بسیار سخت است. اما عصر جدید را به چشم یک شانس و فرصت دیدم. حتی شرکت کننده ها از اینکه من استرس نداشتم، تعجب می کردند. در هر صورت برنامه ریزی کردم برای اینکه از فرصت پیش آمده استفاده کنم و به اهدافم نزدیک شوم.

به عنوان یک طرفدار ضربات ایستگاهی، بهترین کاشته زن دنیا کیست؟

خودم هستم (با خنده). اما بدون شوخی فکر می کنم پیرلو است. خیلی او را دوست دارم.

بین درس و ورزشی که انجام می دهی ارتباطی می توان یافت؟

چیزی که بین ریاضی و فری استایل مشترک است، داشتن آرامش و تمرکز است. اما اینطور نیست که بگویم فلان مفهوم ریاضی را به صورت مشابه در ورزش پیدا کرده ام.

کاشته زدن از اصول ریاضی پیروی می کند؟

من اعتقاد دارم پا موقع کاشته زدن در لحظه آخر باید به همان نقطه ای که توپ قرار است برود، اشاره کند. من خودم اینطور کاشته می زنم. معمولا هم درست در می آید ولی فکر نمی کنم قاعده ریاضی داشته باشد. بیشتر یک مسئله حسی است.

عکس های اینستاگرام حسنا میرهادی

حسنا میرهادی

حسنی میرهادی
عکس حسنا میرهادی
حسنا میرهادی
نقاشی حسنا میرهادی
حسنا میرهادی و دوست پسرش
حسنی میر هادی
حسنا میرهادی عصر جدید
حسنا میرهادی و توپ

آدرس پیج اینستاگرام حسنا میرهادی

حسنا بیش از 20 هزار فالوور در اینستاگرام خود دارد و آدرسش است : hosnamirhadi@
ارسال شده در تاریخ 9 مارس 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران , عکس ورزشکاران
بازدید : 3,383
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.