ماجرای بوسیدن سارا و نیکا با بهروز و هما در سریال پایتخت

بوسه سارا و بهروز در پایتخت جنجالی شد

ماجرای بوسیدن سارا و نیکا که تحریک کننده و جنجال آفرین در سریال پایتخت 6 و همچنین بوسه بهروز بر روی گونه هما در تلویزیون که انتقادات زیادی را دربرداشت را می توانید در این مطلب ایران پاتوق بخوانید

سارا و نیکا دختران زیبا

ماجرای بوسیدن سارا و نیکا

در قسمتی از سکانس قسمت نهم سریال پایتخت 6 در شبهای عید نوروز سارا – نیکا بصورت تحریک آمیز بر سر طوطی بوسه می زند و این صحنه باعث ایجاد واکنش‌های تندی از سوی برخی از افراد در شبکه های مجازی شد

این صحنه آنقدر مورد توجه مخاطبین قرار گرفت که برخی از منتقدین با انتقاد از صدا و سیما در فضای مجازی نوشتند؛ نباید این چنین صحنه‌ای از تلویزیون پخش می شد و تصویر بوسه یک دختر جوان و انتشار آن از صدا و سیما ما درست نیست و تحریک کننده می باشد.

مصطفی فقیهی بعد از واکنش های تند و جنجال های بسیار در خصوص این صحنه در سریال پایتخت در صفحه اینستاگرام خود مطلبی منتشر کرد :

ماجرای بوسیدن سارا و نیکا

ماجرای سانسور بوسیدن هما توسط بهروز

سکانس بوسه‌ بهروز بر گونه هما در بازپخش سریال پایتخت 6 زیر تیغ سانسور رفت تا حاشیه‌ای دیگر برای این سریال رقم بخورد.

پایتخت ۶ در همین دو قسمتی که پخش شده، کلی واکنش‌برانگیز بوده، از کنایه به روحانی، خاتمی و‌ احمدی‌نژاد تا استفاده از دیالوگ‌های احمد ذوقی! حالا در تازه‌ترین مورد، حاشیه را خودِ صداوسیما ساخته و‌سکانس بوسه‌ی «بهروز» بر گونه «هما» در بازپخش این سریال از شبکه تماشا سانسور شده!

ماجرای سانسور بوسیدن هما توسط بهروز

ماجرای تخت خواب و هم خوابی نقی و هما

این سریال با شروع جنجالی خود و شوخی های مختلف با افراد سیاسی و غیر سیاسی و همچنین شوخی با گران شدن بنزین به لیتری ۳ هزار تومان و با یک کنایه به رئیس جمهور ادامه پیدا کرد.

در قسمت های قبل سکانس نمایش داده شد که هما و نقی بر روی یک تخت خواب نشسته بودند و انتشار این عکس در صفحه شخصی اینستاگرام محسن تنابنده جنجال ساز شد

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی بی حجاب در ایران پاتوق

ماجرای تخت خواب و هم خوابی نقی و هما

ماجرای عشق رحمت و فهیمه

همچنین داوود حشمتی در خصوص این سریال نقدی هم به ماجرای رحمت و فهیمه و بهبود نوشت :

این نقد جدی به نویسندگان جدید پایتخت ۶ وارد است که وقتی میدونستند قرار بهبود را برگردانند چرا عشق شورانگیز رحمت و فریبا را نوشتند،عشق به زن شوهردار؟

ماجرای عشق رحمت و فهیمه

ماجرای سانسور رقص ارسطو

واکنش احمد مهران‌فر به حذف رقص ارسطو در قسمت سیزدهم پایتخت

عقده های صداوسیما تمامی ندارد…

ماجرای سانسور رقص ارسطو

بیوگرافی عارفه معماریان دختر محمود نقاش در ایران پاتوق
ارسال شده در تاریخ 2 آوریل 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 9,198
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.