بیوگرافی کودی لی پیانیست اوتیسمی و نابینای امریکن گات تلنت

بیوگرافی کودی لی پیانو زن اوتیسمی و نابینا به همراه عکس

کودی لی Kodi Lee خواننده و پیانیست 22ساله ایست که در فصل چهارده برنامه امریکن گات تلنت شرکت کرده است.کدی لی اعجوبه موسیقی اوتیسمی و نابینا است که او معجزه می آفریند.

کودی لی پیانیست اوتیسمی

بیوگرافی کودی لی

کودی لی یک اعجوبه موسیقی اوتیسمی و نابینا است که بیست و دوسال سن دارد. او یکی از تنها حدود25 نفر در دنیای امروز ماست که دارای توانایی های استثنایی است. موهبت و استعداد اعجاب انگیز کودی در زمینۀ ابراز احساسات از طریق موسیقی، دانگ آوازی (زیروبمی صدا)، واشتیاق و علاقۀ وی برای تمام انواع موسیقی است. او حافظه قوی شنیداری دارد، به طوری که می تواند موسیقی ای را که می شنود بعد از تنها یکبار گوش دادن به خاطر بیاورد. این به خودی خود استعداد باورنکردنی ای است، اما بیان و موسیقیایی او حتی بالاتر از آن است.

کودی لی پیانیست اوتیسمی

او سالهای زیادی اجرای آواز و پیانو در سرتاسر کره زمین داشته است. او اکنون در چند مکان محلی مثل رستورانهای محلی و رویدادهای موسیقی سرتاسر شهراجرا دارد. اخیراً او برای اجرا در سالن مشهور کارنگی هال شهر نیویورک دعوت شد. مجموعه موسیقی های اجرایی او شامل انواع سبک پاپ، جاز، راک، آر اند بی می شود. تبحر او در موسیقی کلاسیک در برگیرندۀ باخ، شوپن، موزارت است و این لیست همچنان ادامه دارد. او مجمومه ای از ترانه ها را در ذهن دارد که با هر جوکباکسی رقابت می کند. اما در این جا متوقف نمی شود. او اخیراً تپ دانس (نوعی رقص با کفش گل میخ دار که صدا ایجاد می کند) را انتخاب کرده و به شگفت آوردن ما با بیان موسیقیایی از طریق رقص و صدا ادامه می دهد.

کودی لی پیانیست اوتیسمی

داستان کُدی، ارادۀ الهام بخش او، و روحیۀ استوار و شکست ناپذیر او برای غلبه بر تمام موانع، در اورنج کانتی رجیستر، اِل اِی تایمز، برنامه ها و مستندهای تلویزیونی بیشماری به طور چشمگیری نمایش داده شده است. او همچنین از استعداد ذاتی خود برای کمک به آگاهی نسبت به اوتیسم و بسیاری از سازمانهای خیریه دیگر استفاده می کند.

او با بیماری هیپوپلازی عصب بینایی به دنیا آمد، درسن 5سالگی از عمل جراحی با خطر مرگ و زندگی جان سالم به در بُرد، و در همان اوایل عمر اوتیسم او تشخیص داده شد. اما هیچ یک از این ها کُدی از دستیابی به آرزوهایش بازنداشت.او به حرفه موسیقی خود ادامه می دهد و آرزویش که تبدیل شدن به یک ستاره راک و اجرا برای هزاران نفر از طرفدارانش هست را دنبال می کند. هر فرصتی که برای اجرا به دست آورد روز خوبی برای او محسوب می شود، و هرچه تماشاچیان و هوادارانش پرانرژی تر باشند، او بیشتر خواهان درخشش در عرصه کاری خود می شود.

کودی لی پیانیست اوتیسمی

آزمون

کودی لی آهنگی از لئون راسل با نام “A song for you” در آزمون خود اجرا کرد در حالی که همزمان پیانو می نواخت. گبریل زنگ طلایی را برای او به صدا درآورد و او را مستقیم راهی یک چهارم نهایی کرد.

بیوگرافی کودی لی پیانیست اوتیسمی

مرحلۀ یک چهارم نهایی

در این مرحله نیز هم آواز خواند و هم پیانو نواخت. هر چهار داور ایستاده برای او دست زدند. او رأی کافی برای ورود به نیمه نهایی را نیز کسب کرد.

بیوگرافی کودی لی پیانیست اوتیسمی

نیمه نهایی

کودی لی آهنگ “You are the reason” را خواند و نواخت. هر چهار داور مسابقه به همراه میهمان برنامه “شان هِیز” همگی در برابر او ایستادند و او را مورد تشویق و تحسین قرار دادند. او آراء کافی برای ورود به مرحله پایان را نیز در قسمت 1418 برنامه به دست آورد.

بیوگرافی کودی لی پیانیست اوتیسمی

فینال مسابقات

برای روز پایانی ، کودی آهنگ “تو دلیلش هستی” را همراه لِئونا لوئیس اجرا کرد. او آراء کافی برای اینکه جزو ۵نفر اول باشد را در رقابت با لایت بالانس کیدز به دست آورد. کودی به عنوان برندۀ و قهرمان این فصل برنامه امریکاز گات تلنت اعلام شد، پیشتر از گروه کُر جوانان دیترویت، رایان نیمیلِر، شکست ناپذیران و ندای خدمت. او برندۀ یک میلیون دلار امریکا به اضافۀ یک شو در لاس وگاس شد.

بیوگرافی کودی لی پیانیست اوتیسمی

امریکاز گات تلنت و نتایج فصل ۱۴ این مسابقه استعدادیابی جهانی
ارسال شده در تاریخ 13 سپتامبر 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب , عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 3,191
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.