ماجرای لایو جنجالی سید حسن آقامیری با احلام و حسین تهی

ماجرای لایو جنجالی با خواننده های معروف خارج از کشور

ماجرای لایو جنجالی آخوند خلع لباس شده آقای سید حسن آقامیری با خواننده ایرانی عرب تبار خانم احلام و حسین تهی خواننده رپ ایران که هر دو آنها خارج از ایران فعالیت می کنند ، شما در ایران پاتوق قضیه ی لایو را می خوانید

ماجرای لایو جنجالی حسن آقامیری با احلام

سید حسن آقامیری روحانی که این روزها در فضای مجازی و اینستاگرام بیشتر بر سر زبان ها افتاده و معروف شده است سال ها قبل آخوند بود که بنابه دلایلی خلع لباس شده است .

او در یک لایو اینساگرامی با احلام خواننده زن ایرانی عرب که با موزیک ویدیوهای نیمه لخت خوانندگی می کند ارتباط برقرار کردند که احلام خواننده ایرانی البته به احترام حسن آقامیری با روسروی در لایو حاضر شد اما مشکل به خاطر حجاب او نبود، در بخشی از این ویدئوی زنده آنها ترانه‌ای از کورس سرهنگ زاده را خواندند. به این ترتیب بزرگترین مشکل از همینجا آغاز شد که خیلی ها گفتند چرا فردی که لباس روحانیت می‌پوشیده ، به صدای خواندن یک زن گوش کرده و بدتر از آن، صدا برای همه پخش شده است.

ماجرای لایو جنجالی سید حسن آقامیری با احلام

ماجرای لایو جنجالی حسن آقامیری با حسین تهی

او بعد از ماجرای لایو جنجالی با احلام خواننده زن ایرانی عربی در جدیدترین لایو اینستاگرامی خود با حسین تهی خواننده معروف خارج از کشور ارتباط برقرار کرد و با اینکار خود بیش از پیش توانست طرفداران زیادی جذب خود کند ولی ناگفته نماند خیلی از مذهبیون نیز از او انتقاد کرد و کار او را نپسندیدند.

ماجرای لایو جنجالی حسن آقامیری با حسین تهی

بیوگرافی سید حسن آقامیری

سید حسن آقامیری روحانی و آخوند خلع لباس شده می باشد که در تاریخ 17 اسفند 1358 در شهر تهران متولد شده است.

او فارغ‌التحصیل دروس حوزه تا پایان دوره لمعتین می باشد و با سخنرانی‌ های جنجالی و متفاوت توانست معروف شود، او هم اکنون به دلیل برخی حرف های منتقدانه و جنجالی از لباس روحانیت خلع لباس شده است.

بیوگرافی سید حسن آقامیری

حسن آقامیری شغلش چیست

آقامیری روحانی خلع لباس شده از همان اول ، از حوزه علمیه نه شهریه می گیرد و نه بیمه است. او در یک شرکت مشاور می باشد و هیچ وابستگی بـه درآمد روحانیت ندارد.

خودش اینگونه بیان می کند: نیازی به تلویزیون رفتن ندارم. همین حالا پادکست هامون طبق معمول بالای یک میلیون بازدید می خورد، بسه دیگر، کدام برنامه مذهبی تلویزیونی یک میلیون نفر می روند می بینند؟ همین حالا مردم از اینترنت دانلود می کنند و گوش می کنند.

ماجرای لایو جنجالی حسن آقامیری روحانی خلع لباس شده

ماجرای لایو جنجالی حسن آقامیری روحانی خلع لباس شده در ایران پاتوق

ارسال شده در تاریخ 20 آوریل 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب , گوناگون
بازدید : 2,052
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.