عکس های مائده هژبری بی حجاب دختر رقاص جنجالی ایرانی

عکس های مائده هژبری بی حجاب دختر رقاص جنجالی ایرانی

عکس های مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام و ماجرای دستگیری,زندگینامه مائده هژبری,شماره مائده هژبری,مائده هژبری instagram,رقص مائده هژبری اینستاگرام,پیج اصلی مائده هژبری,رقص های مائده هژبری,مائده هژبری کجاست

اگر اهل شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید حتما می دانید بسیاری از کاربران آن، علایق خود را بدون محدودیت منتشر می کنند. یکی هر روز از منو غذایش عکس می گذارد. یکی از سفرهایش عکس گذاشته و دیگری دابسمش درست میکند.

عکس های مائده هژبری بی حجابعکس های مائده هژبری

اما جنبه اقتصادی و درآمدزایی اینستاگرام کار را کمی پیچیده کرده است. هر چه تعداد فالوورهای افراد بیشتر باشد این امکان را دارد که درآمد بیشتری هم از تبلیغات نصیبش شود. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از صفحات شناخته شده برای جذب مخاطب بیشتر دست به هر کاری بزند و گاهی از چارچوب ها و خط قرمزها عبور کنند!

عکس های مائده هژبری بی حجاب

طی روزهای گذشته خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه یک دختر ۱۸ ساله به نام مائده هژبری(maedehhojabri) که در اینستاگرام با آهنگ های مختلف می رقصیده و فیلم هایش را در این شبکه اجتماعی پخش می کرده دستگیره شده است.

اما مائده هژبری کیست؟ چرا خبر دستگیری مائده این قدر سر و صدا کرد؟

عکس های مائده هژبری بی حجاب

به همین بهانه در این مطلب از سایت حیاط خلوت قصد داریم تا با مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام بیشتر آشنا شویم.

بیوگرافی مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام

مائده هژبری متولد ۱۳۸۰ در تهران می باشد و در حال حاضر ۱۷ سال دارد. وی در دوران کودکی در رشته ژیمناستیک مشغول ورزش شد و بعد از آن به رشته پارکور علاقه مند شد.وی پارکور را تحت نظر مربیان مجرب آموزش دید و فعالیتش را در این زمینه آغاز کرد. سبک ورزش مائده باعث شد تا انعطاف بدنی خوبی پیدا کند و به تشویق دوستانش تصمیم گرفت کلیپ های رقص خودش را در پیج شخصی منتشر می کند.

عکس های مائده هژبری بی حجاب

مائده هژبری به همراه افرادی چون الناز قاسمی و شاداب شکیب و بارش و …  در اینستاگرام رقص ها و کلیپ های خود را منتشر کردند و کم کم طرفداران زیادی جمع کردند و هر روز تعداد فالوورهای آن ها بیشتر می شد.

سن مائده هژبری , اینستاگرام , رقص , مائده هژبری

عکس های مائده هژبری دختر رقاصعکس های مائده هژبری

صفحات دیگر instagram کلیپ های رقص مائده را بازنشر می دادند و باعث شهرت هر چه بیشتر مائده می شد. تا اینکه این دختر ۱۷ ساله به علت آنچه انتشار محتوای مجرمانه خوانده می شود در تیررس مقام قضایی قرار گرفت.

بازداشت مائده به جرم انتشار کلیپ های رقص

مائده هژبری به همراه چند تن از کسانی چون الناز قاسمی که در اینستاگرام فعالیت داشتند توسط پلیس فتا دستگیر شدند.

الناز قاسمی بعد از آزادی به کانادا رفته و از طریق وکیلش در حال پیگیری می باشد و لازم به ذکر است که تمام عکس‌ها و ویدیو‌های آن‌ها نیز پاک شده است.

اما ماجرای مائده هژبری کمی متفاوت شد و خبر دستگیری وی بازتاب های زیادی داشت.

عکس های مائده هژبریعکس های مائده هژبری

بعد از دستگیری مائده هژبری اعترافات کوتاهی از وی در تلویزیون پخش شد. همین فیلم کوتاه از اعترافات مائده هژبریواکنش‌های مختلف و بیشتر منفی را در توییتر به دنبال داشت.

عکس های مائده هژبری بی حجابعکس های مائده هژبری

مائده هژبری دختر ۱۷ – ۱۸ ساله‌ای که کلیپ رقص خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت، در این فیلم پخش شده به گریه افتاده و به ویژه همین گربه‌ی او در فیلم اعترافات، باعث واکنش‌های بسیاری شده است.

بخشی از واکنش‌ها نوع برخورد با مائده هژبری را در مقایسه با مسایلی از جمله مفاسد اقتصادی مورد نقد قرار داده‌‎‌اند.

عکس های مائده هژبری بی حجابعکس های مائده هژبری

مائده در مصاحبه خود علت این کار را فقط سرگرمی عنوان کرده و گفت: با گروه و یا کسانی دیگری همکاری نکرده و قصدم فریب و یا ترویج بی بند و باری نبوده است و فقط افرای از من خوششان آمده بود و من هم با آهنگ های مختلف می رقصیدم . این کار را ابتدا برای سرگرمی چهار سال پیش انجام دادم اما بعد از مدتی متوجه شدم آمار فالوورهایم بالا می رود.

عکس مائده دختر رقاص اینستاگرام ، اینستاگرام مائده رقاص

عکس های مائده هژبری بی حجاب

کلیپ رقص مائده + دستگیری مائده دختر رقاص اینستاگرام

عکس های مائده هژبری بی حجاب

عکس های شخصی مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام + بیوگرافی

هشدار پلیس فتا به دارندگان پیج های مبتذل

چندی پیش سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتا اعلام کرد که در حال شناسایی بیش از ۵۱ هزار صفحه اینستاگرامی هستیم که محتوای مستهجن و مبتذل با عکس ها و فیلم های ناهنجار دارند و اقدامات لازم برای شناسایی همه این پیج ها شروع شده است.

حال خبری مبنی بر دستگیری تعداد زیادی از شاخ های اینستاگرام منتشر شده و همه پیج های مبتذل که شناسایی شدند مسدود شده است.

اگر سری به پیج های این افراد بزنید با این پیام مواجه خواهید شد: صفحه حسب دستور مقام محترم قضایی به علت انتشار محتوای مجرمانه مسدود گردید.

سخن پایانی:

نظر شما راجع به مائده چیست؟ آیا برخورد قاطع مقامات قضایی با چنین افرادی را درست می دانید؟ نظرات خود را زیر همین پست با دیگران در میان بگذارید.

عکس های مائده هژبری بی حجاب عکس های مائده هژبری بی حجاب عکس های مائده هژبری بی حجاب عکس های مائده هژبری بی حجاب عکس های مائده هژبری بی حجاب عکس های مائده هژبری بی حجاب

گردآوری: اخبار مد و ستاره ها

ارسال شده در تاریخ 16 بهمن 1397 توسط مدیریت با موضوع عکس بازیگران
بازدید : 4,828

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است