تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین شهرزاد و دستبند و گوشواره ارزان

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین شهرزاد و دستبند و گوشواره ارزان

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین سریال شهرزاد را به صورت اورجینال و شیک در فروشگاه صادقی با تخفیف طلایی برای شما به فروش گذاشته ایم. همچنین شما می توانید علاوه بر گردنبند مرغ آمین, محصولات دیگر مرغ آمین شهرزاد مانند دستبند مرغ آمین, گوشواره مرغ آمین, ست دستبند و گوشواره و گردنبند, انگشتری مرغ آمین و .. را از این سایت تهیه کنید.

حتما اسم مرغ آمین را شنیده اید آیا تا به حال به این فکر کرده اید قدمت این نام از کی آمده است و چرا می گویند مرغ آمین حتما سریال شهرزاد را دیده اید و این گردنبند زیبا را بر گردن بازیگران این سریال.

 ما در این مقاله پرمحتوا و غنی شما را با این نام زیبا آشنا و تاریخچه اش را برایتان بازگو می کنیم:

مُرغ آمین در فولکلور و فرهنگ مردم ایران، نام فرشته‌ای‌ ست که مدام در پرواز است و دائماً «آمین» می‌گوید. معروف است که اگر کسی نیازی داشته باشد و آن را بیان بکند و همان دم مرغ آمین نیز از فراز سر او بگذرد، نیاز و دعاهای او برآورده می‌شود.
نیما شعر نسبتاً بلند مرغ آمین را در سال ۱۳۳۰ یعنی هنگامی که جنبش ملی ایران به رهبری دکتر محمد مصدق در صحنه سیاسی حضور فعال داشت سروده است. نیما در این شعر اندیشه های رهائی جویانه خود را که آمیخته با خوش بینی و امید و افشاگری است در تمثیل مرغ آمین به سیک سخن در آورده است عناصر تشکیل دهنده مرغ آمین عبارتند از: مرغ آمین که موجودیست سمبلیک و مردم و عناصر ضد مردم که مرغ و مردم درباره آنان گفتگو می کنند.

مرغ آمین، زبان به بیان آرزوهای مردم می گشاید وعده رهایی می دهد. و با گفتن آمین این فکر های رهائی بخش و آرزوهای والا را بهم وصل می کند و با ساختن این پیوند از یاس خسران بار آنان (مردم) کاهش می دهد.  درباره شخصیت مرغ آمین دکتر انور خامه ای چنین می گوید :  « در این شعر که قسمت بزرگی آن گفتگویی بین مرغ آمین و خلق است.
این مرغ مثل پرسناژی های اشعار دیگر نیما، یک موجود سمبولیک است. و شاید مظهر پیشوایان و پیشگامان جنبش رهایی بخش جامعه است.

[۱]  در اعتقاد عامه فرشته ای است که در هوا پروازکند و همیشه آمین گوید و هر دعایی که به آمینش رسد مستجاب شود. در عقاید عامه ، این است که گاهی در حین دعا و یا نفرین مرغی به نام مرغ آمین در پرواز باشد و سبب برآمدن و مستجاب شدن آن نفرین یا آفرین گردد.
[۲]  «فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»
[۳]  البته آمین نام ستاره‌ای نیز هست که به هنگام طلوع آن، دعا مستجاب می‌شود
مرغ آمین حماسه ایست مردمی که نقاب از چهره های نازیبا و بدکار ستمکاران جهانخوار بر می دارد. و محتوای انقلابی و ظلم ستیز آن نشان دهنده ی شرافت انسانی سراینده آن می باشد. که در کنج انزوای خویش در کتاری ای از تهران در سنین کهنسالی سرنوشت خود را از سرنوشت مردمش دور نمی داند.در شعر مرغ آمین نیما نه تنها جهانخواره و ستمکاران را مورد هجوم قرار می دهد و آرزوی مرگ و رسوائی آنان را بزبان خلق و مرغ جاری می سازد. بلکه اندیشه های ویرانگر و بد آموزی را که باعث رکود و جهل می شوند نیز به باد انتقاد می گیرد و آرزوی نابودی هر آنچه را در ما « مردگی آموز » است بزبان مرغ جاری می سازد و آمین می گوید .
مرغ امین نماد پیرمرد درد کشیده ایست. که از زبان مرغ آمین با مردمش حرف می زند. با پیروزی های آنان امیدوار و با شکستهایشان دل شکسته و غمگین می شود.
مشخصه های مهم مرغ آمین، هدفمندی ، وحدت و هماهنگی موضوع تصویرگری و پیوند ارگانیک مفاهیم و ارتباط تنگاتنگ گفتگو کنندگان با یکدیگر است. که بر اساس یک تم اصلی، موضوع گسترش می یابد. و در واقع فرایند گسترش موضوع است که پیوند میان عناصر ذهنی و عینی تشکیل دهنده بافت های شعر را ـ که بیشتر در قالب سمبولها عرضه شده اند ، امکان پذیر می کند.
قیمت گردنبند مرغ آمین : ۲۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت دستبند مرغ آمین : ۲۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت گوشواره مرغ آمین : ۱۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت ست گردنبند و گوشواره مرغ آمین : ۳۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت ست گوشواره و گردنبند و انگشتر مرغ آمین : ۴۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی
اگر دوست دارید که شما هم یک مرغ آمین همیشه همراه خود داشته باشید پیشنهاد ویژه زیر را از دست ندهید

هدیه ایی به یاد ماندنی برای خود و عزیزتان گردنبند مشهور سریال شهرزاد

آیا شما هم می خواهید گردنبند اسطوره ایی مرغ آمین را داشته باشید؟

آیا می خواهید گردنبند مرغ آمین را با اطمینان از سایت معتبر مرغ آمین خریداری نمایید

در صورتی که خواهان خرید این گردنبند زیبا که در سریال شهرزاد نیز از آن استفاده شده است را داشته باشید

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین

توضیحات کالا

مرغ آمین چیست :

مرغ آمین در فرهنگ مردم کشور ما ، نام فرشته ای است که مدام در حال پرواز است و مرتباً ذکر آمین بر لب دارد . این گونه نقل شده است که اگر کسی چیزی بخواهد و دعایی کند ، اگر مرغ آمین از بالای سر او عبور کند و آمین گوید ، دعا و خواسته او اجابت خواهد شد. از سویی دیگر اینگونه بیان شده است که آمین نام ستاره ای نیز می باشد که به هنگام طلوع آن ، دعا و خواسته افراد برآورده می گردد. اما بسیاری از افراد هستند که مرغ آمین را با تفاوت هایی ، از شعر نیما یوشیج می شناسند.

گردنبند :

گردنبندها از جمله زیورآلاتی هستند که بسیار مورد توجه خانم ها است ، به همین خاطر است که عرضه کنندگان زیورآلات هر روزه طرح های جدید و نوینی از گردنبند را ، طراحی ، تولید و ارائه می کنند ، گردنبند های ساده ، گردنبند های کارشده و … ، گردنبند هایی که در طراحی آن ها سعی شده تا خواسته هر فردی و با هر سلیقه ای تأمین شود .

گردنبند مرغ آمین :

مدتی است که سریالی در شبکه نمایش خانگی ارائه گردیده است که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است ، سریالی که داستان آن حول محور زندگی دختری به نام شهرزاد تولید شده است و نقش آفرینی آن را ترانه علیدوستی ، بازیگر ارزنده کشورمان بر عهده دارد. در قسمتی از این سریال ، فرهاد که نامزد شهرزاد است ، گردنبندی را به او هدیه می دهد ، گردنبندی که دارای طراحی بسیار زیبا و چشم نوازی است و نظر بسیاری از افراد را خود جلب نموده است ، نام این گردنبند ، گردنبند مرغ آمین است ، البته بسیاری از بینندگان این سریال آن را با نام گردنبند شهرزاد می شناسند.

تصاویر زیر گویای اندازه واقعی پلاک این گردنبند می باشد ، آنچه شما در تصاویر زیر مشاهده می کنید را تحویل خواهید گرفت و در صورتی که محصول دریافتی شما با تصاویر سایت مقایر داشته باشد می توانید آن را برگشت و هزینه خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

تصاویر واقعی از گردنبند مرغ آمین

( دارای زنجیر تزئین شده با سنگ های فیروزه ای رگه دار )

گردنبند مرغ آمین با سنگ فیروزه رگه دار

گردنبند مرغ آمین ( طرح اصلی سریال شهرزاد )

گردنبند مرغ آمین شهرزاد

گردنبند مرغ آمین سریال شهرزاد

گردنبند مرغ آمین استیل

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین

سنگ های فیروزه ای رنگ رگه دار زیبایی آن را دو چندان کرده است

پلاکی با کیفیت دارای ثبات رنگ فوق العاده بالا

گردنبند آمین را از تولید به مصرف از ما تهیه کنید

آویز مرغ آمین ، دارای طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فردی است ، به شکلی که نظر افراد زیادی را برای خرید به خود جلب نموده است ، بر این اساس فروشگاه اینترنی پارس تینا اقدام به ارائه گردنبند مرغ آمین ، با قیمتی مناسب نموده است. آویزی که مرغ آمین آن از جنس استیل می باشد و زنجیر آن آبکاری شده و حاصل ذوق و هنر ایرانی است. در ساخت این گردنبند از فیروزه نیز استفاده گردیده است که زیبایی آویز شهرزاد را بیش از پیش می کند. گردنبندی که نمادی از عشق و محبت است.

تصاویری از گردنبند آمین در سریال شهرزاد

گردنبند سریال شهرزاد

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین شهرزاد و دستبند و گوشواره ارزان

ویژگی های گردنبند مرغ آمین:

  • برگرفته شده از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد
  • مرغ آمین از جنس استیل عالی
  • طراحی بی نظیر
  • گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت
  • جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید
  • نمادی از عشق و محبت
  • مناسب با هر سلیقه ای
  • ابعاد پلاک: ۲٫۴*۳٫۵
  • ارتفاع گردنبند: ۳۰ سانتیمتر
  • به همراه جعبه کادویی

ست گردنبند و گوشواره مرغ آمین

از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد

با جنس استیل عالی

طراحی بی نظیر و شگفت انگیز

گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت

نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای

جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

https://iranpatogh.ir/wp-content/uploads/2017/07/2795_1498493784.jpg

https://iranpatogh.ir/wp-content/uploads/2017/07/2795_1498491847.jpg

گوشواره و گردنبندو انگشتر:

گوشواره و گردنبندوانگشتر از جمله زیورآلاتی هستند که بسیار مورد توجه خانم ها می باشند،به همین خاطر است که عرضه کنندگان زیورآلات هر روزه طرح های جدید و نوینی از گوشواره و گردنبندو انگشتر را ، طراحی ، تولید و ارائه می کنند ، طرح های ساده ، طرح های کارشده و … ، گوشواره و گردنبند و انگشتر هایی که در طراحی آن ها سعی شده تا خواسته هر فردی و با هر سلیقه ای تأمین شود .


گوشواره و گردنبند وانگشتر مرغ آمین :

گوشواره و گردنبند وانگشتر مرغ آمین ، دارای طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فردی است ، به شکلی که نظر افراد زیادی را برای خرید به خود جلب نموده است.گوشواره و گردنبندی که پلاک آن از جنس برنج آبکاری شده و حاصل ذوق و هنر ایرانی است و زنجیر آویز آن از جنس استیل/فیروزه می باشد.گوشواره و گردنبندیی وانگشتری که نمادی از عشق و محبت است.

دستبند مرغ آمین ✅جنس استیل عالی
✅نمادی از عشق و محبت
✅جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

https://iranpatogh.ir/wp-content/uploads/2017/07/2184_1457453778.jpg?lm=1455019929

قیمت گردنبند مرغ آمین : ۲۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت دستبند مرغ آمین : ۲۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت گوشواره مرغ آمین : ۱۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت ست گردنبند و گوشواره مرغ آمین : ۳۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

قیمت ست گوشواره و گردنبند و انگشتر مرغ آمین : ۴۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید مرغ آمین گردنبند مرغ آمین شهرزاد و دستبند و گوشواره ارزان

ارسال شده در تاریخ 2 جولای 2017 توسط مدیریت با موضوع پوشاک
بازدید : 3,454
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.