بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن مناسب با رنگ پوست و دستان شما

بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن و ست کردن آن

بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن , لاک ناخن یک وسیله جانبی است که یک جمله مهم درباره شخصیت شما ایجاد می‌کند . و یاد گرفتن این که چطور یک رنگ را انتخاب کنید تا رنگ پوستتان را صاف کنید ، ضروری است . آیا می‌دانستید که رنگ لاک ناخن شما به طور کامل روش نگاه دستان شما را تغییر می‌دهد ؟ رنگ‌های ویژه‌ای بر روی پوست زیتونی دیده می‌شوند در حالی که دیگران برای برنزه کردن، نور و رنگ پوست متوسط به بهترین شکل کار می‌کنند . این ایده خوبی است که با رنگ‌های پوستتان هماهنگی داشته باشید .

اگر به دنبال رنگ کامل لاک ناخن هستید ، این یک راهنمای جامع برای کمک به شما است .

بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن

بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن

چگونه رنگ‌های مختلف لهستانی را برای پوست مختلف انتخاب کنید :

ما نمی‌گوییم که شما مطلقا ً مجبورید که به یک سری رنگ‌های خاص پایبند باشید تا رنگ چهره شما را تکمیل کنند . با این حال ، رنگ‌های مخصوص به شما کمک می‌کنند تا بهترین چیزی را که دارید به نمایش بگذارید و همچنین دستان خود را جوان‌تر به نظر بگیرید .
رنگ زیتونی تن رنگ  پوست متوسط :
شانس برای شما ، رنگ چهره شما می‌تواند تقریبا ً هر چیزی را بدون استثنا به استثنای رنگ‌های طلایی و زنگ دار انجام دهد . رنگ پوست متوسط از زیتونی به یک درخشندگی متفاوت است . به جای آن قرمز تیره ، شراب ، ارغوانی ، ارغوانی ، میخک و را امتحان کنید .
هیچ چیز مثل برنزه شدن تازه نیست , بله ? آن را بلند کنید و تابستان تان را با استفاده از رنگ‌های مانند , آبی , نارنجی و قرمز پررنگ کنید .

مراقبت از پوست :
همه شما زنان با تن رنگ‌های روشن‌تر باید رنگ‌های قرمز ,پسته ای ، هلویی ، و رنگ‌های بنفش را امتحان کنید . بله ، رنگ‌های تیره شگفت‌انگیز هستند ،

بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن برای پوست های زیتونی و یا رنگ پوست متوسط

 رنگ های بور مانند
لاک ناخن قرمز خوب ، رنگ جادویی برای پاییز و یا زمستان است . رنگ‌های غنی که شبیه به یک لیوان شراب قرمز هستند مکمل این رنگ پوست هستند . با صدای پوست زیتونی شما ، شما هرگز نمی‌توانید با رنگ‌های تیره‌تر قرمز ، آلو و یا قرمز عمیق اشتباه کنید .
یک رنگ بنفش تیره و پر از قرمز است . برای رسیدن به روکش مات به دو کت نیاز دارید . ما دوست داریم که استفاده از این فرمول چقدر آسان باشد و با یک سالن حرفه‌ای به پایان برسد . این برای ماه‌های سرد سال عالی است .

لاک ناخن نارنجی در برابر پوست تان شگفت‌آور به نظر می‌رسد. این بهترین سایه برای تعطیلات تابستانی شماست. اگر شما رنگ‌های تند, زننده و پر جنب و جوش را دوست دارید, این دو لاک ناخن را امتحان کنید .

سایه لاپاز نارنجی روشن با فرمولی است که بخشی از ژله و بخشی از ژله است. این فقط رنگی است که شما نیاز دارید یک روز ملال‌آور را روشن کنید. این روش به سرعت خشک می‌شود. شما به سه پوسته این پولیش برای رسیدن به یک روکش کاملاً مات نیاز دارید.

بهترین رنگ‌ها برای لاک ناخن

قرمز رنگ کلاسیک برای هر تن پوستی است. اما وقتی پوست تان به پوست تان می‌رسد, یک رنگ قرمز سنتی در برجسته کردن پوست تان پوست تان را برجسته می‌کند.

بهترین رنگ قرمز, قرمز سیب قرمزی چشم گیر, یک کلاس و برازنده است. شما بیش از یک هفته بدون شکستن و یا در حال محو شدن هستید. این رنگ برای هر تن رنگ مناسب است, اما زمانی که برنزه و مایل به رخ دادن آن هستید, این رنگ دنیا را تغییر می‌دهد. یک روکش مات در دو پوسته به دست می‌آورید و خشک و براق می‌شود.

رنگ‌های روشن که کم‌تر رنگ سفید دارند که به رنگ‌های روشن پوست زیبا به نظر می‌رسند.

اگر تن پوست شما بین برنزه شدن تا تاریک قرار بگیرد, باید رنگ‌ها را مانند رنگ‌های گرم, آبی, نئون, طلا, طلا و اساساً هر چیزی که دوست دارید غیر از بدنه‌ای برهنه چوبی در نظر بگیرید.

خانم‌ها, زندگی خیلی کوتاه است که ناخن‌های برهنه داشته باشد! بروید آنجا و با رنگ‌ها آزمایش کنید . دستان شما هرگز یک روز مرخصی نمی‌گیرند, بنابراین هیچ ضرری در مراقبت از آن‌ها وجود ندارد و مطمئن شوید که زیبا به نظر می‌رسند. این راهنمای ما برای بهترین رنگ‌ها برای هر تن رنگ بود.

داشتن ناخن های سالم ** ناخن ها نیاز به دریافت ۷ ویتامین ضروری دارند
ارسال شده در تاریخ 25 فوریه 2020 توسط خدیجه ص با موضوع زیبایی و آرایش
بازدید : 2,273
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.