ندا جبرئیلی بازیگر جوان سینما که پیش از این سابقه حضور در آثاری چون «قاعده تصادف»، «یحیی سکوت نکرد»، «ماهی‌ و گربه»، «ما، در بهشت» را داشته و امسال با دو فیلم«جمشیدیه» و «یلدا» در جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت به سریال «برادر جان» پیوسته است.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب و بازیگر جوان خوشگل

سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج ماه رمضان امسال روی آنتن شبکه سه میرود و ندا جبرئیلی یکی از بازیگران این سریال است. در ادامه این مطلب شما را با این بازیگر جوان سینما و تلویزیون آشنا میکنیم.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

بیوگرافی و عکسهای ندا جبرائیلی بازیگر

ندا جبرائیلی یکی از بازیگران جوان و خوش آتیه ایرانی در عرصه سینما و تئاتر است. وی در جدیدترین سریالش بنام برادر جان که بازی کرد است نیز خوب درخشید.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

بیوگرافی ندا جبرائیلی

جبـرائیلی متولد سال ۱۳۶۸ در تهران است.

همسر ندا جبرائیلی

وی تابحال ازدواج نکرد است و مجرد میباشد. او تا امروز هیچ عکس یا مطلبی در مورد ازدواجش را رسانه ای نکرده است, و میگوید بخاطر مشغله کاری هنوز به ازدواج فکر نمیکنم.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

شروع فعالیت ندا جبرائیلی

وی اولین بار در سال ۱۳۸۹ با فیلم سینمایی دونده زمین وارد سینما شد و با درخشش در کارهایش که باعث شد در بازی در فیلم (قاعده تصادف سال ۱۳۹۱ ) نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر شود.
جدیدترن کار ندا جبرائیلی سریال زیبای برادر جان است. موضوع اصلی این ملودرام خانوادگی «حق الناس» است و در خلاصه داستان آن آمده است؛ «پسری بعد از، از دست دادن پدرش می­ خواهد دین­ های او را ادا کند.»
سریال برادر جان به کارگردانی محمدرضا‌ آهنج و به نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی تولید شده است.حسام منظور از اولین بازیگرانی بود جلوی دوربین این سریال رفت.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

آثار ندا جبـرائیلی

فیلم‌شناسی

سریال برادر جان
۱۳۹۶ کارت پرواز
۱۳۹۴ ما، در بهشت
۱۳۹۳ یحیی سکوت نکرد
۱۳۹۲ ماهی و گربه
۱۳۹۱ قاعده تصادف
۱۳۸۹ دونده زمین
۱۳۹۶ سبز کله‌غازی
۲۰۱۶ آرام
۲۰۱۵ سکوت

عکسهای ندا جبـرائیلی

فیلم و سریال های ندا جبرئیلی بازیگر سریال برادرجان

ندا جبرئیلی بازیگر جوانی است که بازی موفقی را در فیلم قاعده تصادف از خود برجای گذاشت و برای این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شد.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

ندا جبرئیلی پیش از بازی در فیلم قاعده تصادف تجربه همکاری با کمال تبریزی در فیلم سینمایی دونده زمین را داشت که سال 89 تصویربرداری و سال 95 در سینماهای کشور اکران شد.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

بازی در نقش مینا در فیلم ماهی و گربه ، لیلا در فیلم یحیی سکوت نکرد ، مادر نرگس در فیلم ما در بهشت و ندا در کارت پرواز از ندا جبرئیلی چهره شناخته شده تری برای اهالی سینما ساخت.

عکس ندا جبرئیلی

ندا جبرئیلی بازیگر سریال برادرجان شد

بازی در سریال برادرجان اولین و متفاوت ترین تجربه ندا جبرئیلی در تلویزیون خواهد بود و باید منتظر ماند و دید این بازیگر جوان در تلویزیون هم میتواند به مانند سینما دیده شود.

سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی سریال ماه رمضانی تلویزیون در شبکه سه سیما است.

ندا جبرئیلی
عکسی از ندا جبرئیلی در سریال برادرجان

ندا جبرئیلی در سریال برادرجان با بازیگرانی چون علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، افرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد همبازی است.

عکس ندا جبرئیلی بی حجاب عکس ندا جبرئیلی بی حجاب عکس ندا جبرئیلی بی حجاب عکس ندا جبرئیلی بی حجاب عکس ندا جبرئیلی بی حجاب

منبع : سایت نمناک