بیوگرافی نگین محسنی بی حجاب بازیگر زن خوشگل و همسرش

بیوگرافی نگین محسنی بازیگر بی حجاب و زیبای ایرانی سریال کلاه پهلوی به همراه عکس های اینستاگرام لو رفته و شخصی با زندگینامه خصوصی اش با همسر یا دوست پسرش و سن ، قد و وزن او را در این مطلب ایران پاتوق مشاهده و مطالعه نمایید

بیوگرافی نگین محسنی بازیگر

نگین محسنی بازیگر جذاب و با استعداد زن ایرانی در سال ۱۳۵۷ در شهر پاریس فرانسه متولد شده است. او در یک خانواده کم جمعیت که به جز پدر و مادر، یک برادر بزرگ تر از خودش دارد.

پدرش مهندس نساجی است و به دلیل موقعیت شغلی خاص پدر ، تا 14 سالگی بین تهران و پاریس و چند شهر دیگر اروپایی در رفت و آمد بوده است.

نگین محسنی بازیگر

مدرک تحصیلی نگین محسنی

او در ایران دیپلم گرفت و تحصیلات دانشگاهی اش در رشته ادبیات فرانسه را در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه تهران به انجام رساند. آنقدر علاقمند زبان است که دو زبان انگلیسی و ایتالیایی را خارج از دانشگاه مطالعه کرده است. همزمان با دفاع از پایان نامه اش در سال 85 به سریال کلاه پهلوی دعوت شد و این دعوت، سفر وی به فرانسه برای تحصیل در مقطع دکترای زبان فرانسه را متوقف کرد!

نگین محسنی بازیگر بی حجاب

نگین محسنی و حضور در سریال کلاه پهلوی

نگین در سال 85 در سریال کلاه پهلوی به کارگردانی سید ضیاءالدین دری بازیگری کرد ، سریالی که به گفته او قرار بود یکساله ساخته شود، شش سال از زندگی او را به خود اختصاص داد. وی در این سریال نقش بلانش یک دختر فرانسوی را بازی کرده است.

نگین محسنی توانست با بازی در سریال کلاه پهلوی تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امیرحسین آرمان ، سید حسام نواب‌ صفوی ، ماه‌ چهره خلیلی و رز رضوی بر تجارب او افزود.

نگین محسنی و دوست پسرش

ماجرای ازدواج نگین محسنی

خانم محسنی تا الان از زندگی شخصی و خصوصی وی اطلاعی در دسترس نیست و خبر جدید از فیلم و سریال و آثار هنری وی منتشر نشده است.

همسر نگین محسنی بازیگر

گفتگو با نگین محسنی

ورودتان به دنیای بازیگری بر اثر قسمت بود یا آن وقت شهرت را دوست داشتید؟

من در طول کار به بازیگری علاقه مند شدم و در آن مقطع نمی دانستم به بازیگری علاقه دارم یا خیر و خیلی به این حرفه فکر نمی کردم. بازی در سریال «کلاه پهلوی» خیلی اتفاقی بود چون کارگردان برای نقش «بلانش» دنبال بازیگری بود که به زبان فرانسه تسلط داشته باشد و از لحاظ ظاهری هم بتواند نقش یک زن فرانسوی رابازی کند و بعد از چند جلسه تمرین به این نتیجه رسیدند که من مناسب این نقش هستم.

چگونه برای بازی به پروژه «کلاه پهلوی» معرفی شدید؟

در مکانی زبان فرانسه تدریس می کردم و گروه تولید برای انتخاب بازیگر مناسب نقش «بلانش» به آن جا مرا جعه کرده بودند و با آن ها ملاقات کردم که آقایان «دری» و «محمد رضا شریفی نیا» هم بودند و همان طور که اشاره کردم بعد از چند جلسه تمرین انتخاب شدم.

ابتدای سریال حضور 3 بازیگر تازه کار به عنوان نقش های اصلی جای تعجب داشت. بفرمایید «سید ضیاءالدین دری» چه شناختی داشت که اعتماد کرد و نقش «بلانش» را به شما سپرد؟

این سؤال را از آقای «دری» باید پرسید اما جای تقدیر دارد و باید از آقای «دری» تشکر کنم که به ما اعتماد کرد و 3 نقش اصلی را به 3 فرد که تجربه بازی نداشتند سپرد. 2 همکار دیگرم هم به خوبی از پس نقش برآمدند.

شما این شخصیت را از دل فیلم نامه شناختید یا این که در طول کار و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادید، نقش کم کم شکل گرفت؟

خودم به شخصه برای این نقش تحقیقاتی انجام ندادم ولی با بهره مندی از فیلم نامه و راهنمایی کارگردان به تدریج شخصیت شکل گرفت.

دوست پسر نگین محسنی بازیگر

گویی شما به زبان فرانسه تسلط دارید و تدریس هم می کنید و همین ویژگی سبب شد تا به بازیگران مقطع فرانسه سریال کمک کنید؟

بله به این زبان تسلط دارم و 10 سال فرانسه تدریس می کردم.در سریال به جز آقای «داود رشیدی» بقیه بازیگران به زبان فرانسه تسلط نداشتند و بخش هایی که باید دیالوگ های خود را به فرانسه بیان می کردند، من آن دیالوگ ها را به فرانسه ترجمه و کمک شان می کردم تا درست این لهجه را تلفظ کنند.

ازدواج «بلانش» سیاسی بود و در روند قصه شاهد بودیم که با توجه به اختلافاتی که با فرخ داشت از او جدا و با کریم سورچی که از ابتدا او را تعلیم داده بود ازدواج کرد تا به اهداف سیاسی اش برسد. با توجه به این که «بلانش»زندگی پر فراز و نشیبی داشت، برای تحلیل این شخصیت چه کردید؟

کار خاصی نکردم. البته باید درباره این شخصیت بگویم که او به تدریج به مسائل سیاسی علاقه مند می شود و در طول قصه برایش این اتفاق می افتد و من تنها به توصیه و راهنمایی کارگردان گوش دادم و سعی کردم آن چه او از من می خواهد انجام بدهم.من شخصیت بلانش را همان گونه که توضیح دادید دیدم. او زنی فرانسوی بود که به ایران آمد و سعی داشت فرهنگ خود را در شهر سامان اشاعه دهد و زنان بسیاری را تحت تأثیر خود قرار داد و کم کم به مسائل سیاسی علاقه مند شد و هدفش هم حفظ منافع کشور خودش بود. «بلانش» با این ویژگی ها به من معرفی شد و سعی کردم آن را پیاده کنم.

ابتدای قصه شاهد تغییر چهره زنان و کشف حجاب آن ها توسط «بلانش» و همسرش «فرخ» بودیم اما نکته جالب توجه تحول خود بلانش در پایان قصه بود.

در اواسط سریال بود که بلانش به دیدن شخصیت میرزا رضا می رود و پس از پایان این دیدار به او قول می دهد که به احترام او و ساکنان، وقتی درشهر سامان از منزل خارج می شود چادر سر کند.

در قسمت پایانی هم شاهد بودید بلانش برای وفاداری به قولش با چادر بیرون می آید.

نگین محسنی بازیگر بی حجاب

وقتی با برخی بازیگران صحبت می کردم از طولانی شدن فیلم برداری سریال گله داشتند و می گفتند که ابتدا با آن ها قرارداد 2 ساله برای بازی بستند و فیلم برداری اش 7 سال طول کشید. شما از این شرایط راضی بودید؟

بنا به دلایل مختلف چندین مرتبه فیلم‌برداری سریال متوقف شد و تعطیلی کاردر مقاطعی چند ماه طول کشید و سبب شد کار اتمام فیلم برداری عقب بیفتد. فیلم برداری یکی از قسمت های آخر سریال سال گذشته انجام شد و دلایل مختلفی برای طولانی شدن پروژه وجود داشت. بخش هایی باید بازنویسی می شد، بودجه کافی نبود و سبب توقف پروژه شد.

بازی در سریال های تاریخی به دلیل طولانی شدن سختی هایی دارد. در طول کار خسته نشدید؟

سال 85 برای بازی در این سریال انتخاب شدم و طبیعی است که هر چه زودتر دوست داشتم کار فیلم برداری به اتمام برسد و نتیجه کارم را ببینم. البته در کنار سختی ها، کار در این سریال لذت بخش هم بود.

عکس نگین محسنی بازیگر

وقتی سکانس پایانی را بازی کردید چه حسی داشتید؟

گاهی اوقات شما صحنه آخر را بازی می کنید در حالی که هنوز سریال پخش نشده است. من صحنه آخر را زمانی بازی کردم که حدود یک سال از پخش سریال می گذشت و چندین و چند سال همه مشغول بازی در این پروژه بودیم. وقتی صحنه آخر را بازی کردم باورم نمی شد که فیلم برداری به پایان رسیده است و در حالت ناباوری بودم. شک داشتم به دلیل این که می گفتند ممکن است صحنه های دیگری فیلم برداری شود که این اتفاق نیفتاد بنابراین آن لحظه نمی دانستم که آیا به واقع آخرین سکانس بازی ام است یا ادامه خواهد داشت.

بعد از بازی در سریال «کلاه پهلوی» به طور حتم پیشنهاد بازی دارید؟

پیشنهادها جدی نبود.

بیوگرافی نگین محسنی بازیگر

آیا علاقه دارید بازیگری را ادامه دهید؟

اگر پیشنهاد خوب داشته باشم راجع به آن فکر خواهم کرد. البته در کنار بازیگری، مترجم زبان فرانسه هستم و به این حرفه هم علاقه دارم.

ناگفته های این گفت و گو درباره بازی تان در سریال «کلاه پهلوی».

خیلی خوشحالم که این شانس را داشتم با بهترین بازیگران سینما و تلویزیون بازی کنم زیرا از آن ها تجربه های بسیاری آموختم. خاطرات خوبی از این سریال در ذهن دارم.

نگین محسنی بازیگر نیمه لخت

ارسال شده در تاریخ 5 مارس 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 25,613
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.